پرسش‌های متداول شما درباره رزرو هتل
پیش از رزرو هتل چگونه می توانیم اطلاعاتی از آن به دست بیاوریم؟

رزرو هتل در بوکینگ بسیار ساده و آسان است اما ممکن است شما بخواهید قبل از آن اطلاعاتی از هتل مورد نظر خود داشته باشید در این صورت وقتی مقصد را انتخاب و وارد هتل می شوید میتوانید اطلاعات جامعی از آن کسب کنید..

پرداخت هزینه هتل های خارجی با کارت های اعتباری ایرانی قابل انجام است؟

مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که بوکینگ اولین سایت قانونی خرید مستقیم از کشورهای دیگر می باشد که برای پرداخت هزینه آن نیازی به داشتن کارت های اعتباری خارجی یا Credit Card نیست و به راحتی با کارت های بانکی خودتان می توانید خرید کنید.

پس از رزرو هتل می توانیم رزرومان را کنسل و مبلغ را پس بگیریم؟

ممکن است گاهی برای همه پیش بیاید که سفرمان به دلایل مختلف کنسل شود. اگر قصد کنسل کردن هتل خود را دارید لازم است بدانید هتل ها معمولا قوانین خاص خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از آنها پول شما را کامل برمی گردانند، بعضی دیگر با کسر مبلغی به عنوان جریمه پول را استرداد می کنند و بعضی از هتل ها هم هستند که کلا کنسلی را قبول نکرده و اصطلاح هتل شما را سوخت می کنند. البته تمام این مسائل به زمان کنسلی و تاریخ سفر شما هم بستگی دارد. بدیهی است هرچه دیرتر کنسلی را اعلام کنید مقدار جریمه بیشتر می شود.

در هتل اتاق را چه ساعتی تحویل داده و تحویل می گیرند ؟

معمولا ساعت تحویل اتاق به مسافر یا به اصطلاح "چک این" ساعت 14 و ساعت تحویل گرفتن اتاق از مسافر "چک اوت" ساعت 12 می باشد.