بهترین هتل های مرودشت

 هتل آپادانا تخت جمشید مرودشت
10 کیلومتری مرودشت - رو به روی مجموعه تخت جمشید | (نمایش روی نقشه)
اقامتگاه بوم گردی کوه مهر تخت جمشید مرودشت
تخت جمشید - شهرک ولیعصر | (نمایش روی نقشه)
اقامتگاه خانه لیرک مرودشت
روستای سیوند - کوچه مسجد | (نمایش روی نقشه)
راهنمای جامع رزرو هتل مرودشت

هر آنچه درباره رزرو هتل در مرودشت باید بدانید

مقاله‌ای که در اختیار دارید، در مورد رزرو هتل مرودشت است. با مطالعه این مطلب می‌توانید مناسب‌ترین هتل‌ را برای اقامت خودتان انتخاب کنید.

مرودشت، دومین شهر بزرگ استان فارس است و در ۴۰ کیلومتری شیراز قرار گرفته است. این شهر به خاطر داشتن بنا‌های تاریخی مهم مثل تخت جمشید و نقش رستم و همچنین طبیعت زیبا و بکر، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. مرودشت شهری چهار فصل است و مسافران در همه فصل‌ها به این شهر سفر می‌کنند؛ اما بهترین زمان سفر به مرودشت، اواخر زمستان تا اواخر بهار (به خصوص اردیبهشت) است. بیشتر مسافران برای بازدید از بناهای تاریخی مهم به این شهر سفر می‌کنند و دو الی سه روز در هتل های مرودشت اقامت می‌کنند. برای آشنایی با هتل‌های در این شهر، راهنمای رزرو هتل مرودشت برای شما آماده کرده‌ایم.

رزرو آنلاین هتل در مرودشت

تنها کاری که برای رزرو آنلاین هتل در مرودشت باید انجام دهید، مراجعه به وب سایت بوکینگ است. در نوار بالایی همین صفحه، از قسمت هتل‌ها، هتل داخلی را انتخاب کنید؛ نام مرودشت و تاریخ مورد نظر برای رزرو هتل را وارد کنید تا فهرست کاملی از هتل‌های این شهر به شما نمایش داده شود. با استفاده از فیلتر‌های موجود در صفحه می‌توانید هتل‌ها را مطابق با ویژگی‌های مدنظرتان مرتب کنید. با رزرو آنلاین هتل از بوکینگ می‌توانید هتل‌ها را با بهترین قیمت رزرو کنید؛ چرا که ما به شما تضمین ارائه بهترین قیمت‌ها را می‌دهیم. علاوه بر این، در این سایت امکان پرداخت آنلاین و دریافت آنی ووچر هتل نیز برایتان فراهم می‌شود. برای رزرو هتل از این سایت، می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز از راهنمایی‌های همکاران ما در تیم پشتیبانی بهره‌مند شوید و در کوتاه‌ترین زمان، پاسخ سوال‌های خود را دریافت کنید.

بهترین زمان رزرو هتل در مرودشت

اغلب افراد یا برای بازدید از مجموعه‌هایی مثل تخت جمشید، مجموعه پاسارگاد، آرامگاه کوروش بزرگ و نقش رستم به مرودشت سفر می‌کنند یا برای بازدید از مناظر طبیعی مثل تنگ بستانک، آبشار دشتک ابرج و تنگه بلاغی. برای هر دو گروه بهترین زمان سفر به مرودشت، اواخر اسفند تا اواخر خرداد است. در این زمان آب و هوای شهر معتدل می‌شود و تعداد گردشگران افزایش می‌یابد؛ برای این افراد، بهترین زمان رزرو هتل در مرودشت یک ماه پیش از سفر است. اما اگر قصد دارید در فصل زمستان و پاییز که تعداد گردشگران کاهش می‌یابد به این شهر سفر کنید، بهتر است دو الی سه هفته پیش از سفر اقامتگاه خود را رزرو کنید. بنابراین در پاییز و زمستان می‌توانید هتل‌ها را با کمترین قیمت رزرو کنید؛ در مقابل، برای رزرو هتل در بهار و تابستان باید بهای بیشتری بپردازید.

قیمت هتل های مرودشت

قیمت ‌هتل‌ها و اقامتگاه ‌های بومگردی مرودشت با توجه به موقعیت قرارگیری‌شان تعیین می‌شود؛ از این رو، اقامتگاه‌هایی که در شهرک ولیعصر قرار دارند، قیمت‌شان بیشتر است. به طور کلی تمام هتل‌ها و اقامتگاه‌های مرودشت خارج از شهر واقع شده‌اند وهتل‌های مقرون به صرفه‌ای هستند. قیمت هتل‌های مرودشت در (تابستان ۱۴۰۱)، برای یک شب اقامت در اتاق دو تخته از ۴۴۰ هزار تومان شروع می‌شود.

رزرو هتل ارزان در مرودشت

هتل‌های مرودشت سه ستاره هستند؛ به همین دلیل بسیاری از آن‌ها در یک رنج قیمت هستند و قیمت نسبتا پایینی دارند، برای رزرو هتل ارزان در مرودشت می‌توانید به سراغ اقامتگاه‌های بومگری نیز بروید. به طور کلی هتل‌های این شهر مقرون به صرفه هستند و در مقابل خدماتی که ارائه می‌کنند، قیمت مناسبی دارند. مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت و اقامتگاه بوم گردی کوه مهر تخت جمشید مرودشت از جمله اقامتگاه‌های ارزان در مرودشت هستند.

رزرو هتل مرودشت بر اساس بودجه و ستاره هتل

رزرو هتل ۳ ستاره مرودشت

در مرودشت تنها دو هتل سه ستاره وجود دارد؛ این هتل‌ها در خارج از شهر و در جاده مرودشت به تخت جمشید قرار دارند. هتل‌های سه ستاره مرودشت امکانات و خدمات مناسب و قابل قبولی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند و از این جهت، امتیاز بالایی را از سمت مهمانان دریافت کرده‌اند؛ با این حال قیمت مناسبی هم دارند. این هتل‌ها برای افرادی که دوست دارند نزدیک تخت جمشید اقامت داشته باشند، مناسب است. قیمت رزرو هتل ۳ ستاره مرودشت (تابستان ۱۴۰۱) برای یک شب اقامت، از ۴۸۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های ۳ ستاره مرودشت

رزرو هتل مرودشت براساس محله‌های مهم و جاهای دیدنی

رزرو اقامتگاه بوم گردی در مرودشت

اقامتگاه‌های بوم گردی مرودشت، در خارج از شهر و اغلب در شهرک ولیعصر قرار گرفته‌اند؛ از این رو، با رزرو اقامتگاه بوم گردی در مرودشت، در محیطی آرام اقامت خواهید داشت. این اقامتگاه‌‌ها امکانات و خدمات مناسبی دارند و از این نظر، از سمت مسافران امتیاز خوبی دریافت کرده‌اند. اقامتگاه‌های بومگردی این شهر، در فاصله بسیار کوتاهی تا تخت جمشید واقع شده‌اند؛ اما با سایر جاذبه‌های گردشگری فاصله زیادی دارند. قیمت اقامتگاه بوم گردی مرودشت (در تابستان ۱۴۰۱) از ۴۸۰ هزار تومان به ازای یک شب اقامت در اتاق دو تخته شروع می‌شود.

بهترین اقامتگاه‌های بوم گردی مرودشت

رزرو هتل در شهرک ولیعصر مرودشت

شهرک ولیعصر، یکی از روستاهای توابع شهرستان مرودشت است. این روستا از مناطق خوش آب و هوا در این شهر است و تنها برخی از اقامت‌های بومگردی در این روستا قرار گرفته‌اند؛ البته این اقامتگاه‌ها خدمات و امکانات خوبی ارائه می‌دهند و امتیاز خوبی از مسافران دریافت کرده‌اند. رزرو هتل در شهرک ولیعصر مرودشت، برای افرادی مناسب است که قصد دارند در یک منطقه و اقامتگاه خوش آب و هوا اقامت کنند. قیمت اقامتگاه‌های این روستا (در تابستان ۱۴۰۱) از ۴۸۰ هزار تومان به ازای یک شب اقامت در اتاق دو تخته شروع می‌شود.

رزرو هتل نزدیک تخت جمشید مرودشت

تخت جمشید از مهم‌ترین بناهای تاریخی ایران است؛ اهمیت این بنا به قدری زیادی است که سالانه تعداد زیادی گردشگر و توریست از نقاط مختلف دنیا برای بازدید از آن، به مرودشت سفر می‌کنند. برای رزرو هتل نزدیک تخت جمشید مرودشت می‌توانید در هتل‌های سه ستاره و اقامتگاه‌های بومگردی نزدیک این بنا اقامت کنید. این هتل‌ها فاصله زیادی با تخت جمشید ندارد و از نظر امکانات امتیاز خوبی از سمت مهماناندریافت کرده‌اند. قیمت این هتل‌ها (تابستان ۱۴۰۱) از ۴۸۰ هزار تومان به ازای یک شب اقامت در اتاقی دو تخته شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره رزرو هتل مرودشت

متوسط قیمت هتل در مرودشت چقدر است؟

قیمت هتل‌ در مرودشت (در تابستان ۱۴۰۱)،‌ به ازای یک شب اقامت از ۴۴۰ هزار تومان شروع می‌شود.

ارزانترین هتل مرودشت کدام هتل است؟

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت ارزانترین هتل مرودشت است.

بهترین هتل مرودشت کدام هتل است؟

هتل آپادانا تخت جمشید مرودشت، بهترین هتل مرودشت است.

برای رزرو هتل های مرودشت چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای رزرو هتل های مرو دشت توجه کنید که همه هتل‌های مرودشت خارج از شهر هستند. اگر بخواهید از تخت جمشید بازدید کنید، بهتر است به سراغ این هتل‌ها بروید؛ در غیر این صورت می‌توانید اقامتگاه‌های بومگردی مرکز شهر را برای اقامت انتخاب کنید.

برای رزرو هتل مرودشت به چه مدارکی نیاز داریم؟

برای رزرو هتل مرودشت داشتن شناسنامه و کارت ملی الزامی است. زوج‌هایی که عقد دائم نیستند، برای تحویل اتاق باید سند صیغه‌نامه نیز به همراه داشته باشند.

کدام هتل های مرودشت نزدیک تخت جمشید هستند؟

مجتمع جهانگردی تخت جمشید مرودشت و هتل آپادانا تخت جمشید مرودشت، هتل های نزدیک تخت جمشید هستند.