جهان در دستان شماست

هدف ما در بوکینگ، ایجاد برندی مطمئن و مناسب و بدست آوردن سهم قابل توجهی از اعتماد شما در صنف گردشگری می باشد.

درباره بوکینگ

شناسه ملی : 10861565535

تاریخ تأسيس : 1386/08/09

تاریخ آخرین به روز رسانی : 1399/06/26

نام شخصیت حقوقی : خدمات مسافرت هوايي سفرهاي كیش

نوع شخصیت حقوقی : شرکت بامسئوليت محدود

شماره ثبت : 6724

واحد ثبتی : شوراي عالی مناطق آزاد


آنچه بوکینگ برای شما انجام میدهد

 • انتخاب باور نکردنی

  در منزل خود بمانید و با بوکینگ اطلاعات لازم را برای سفر به دست آورده و خدمات مخصوص به اخذ ویزا، بلیط، هتل، استراحتگاه ساحلی، اقامتگاهی دنج و یا ویلایی شیک، همه و همه را از بوکینگ بخواهید. ما به شما سفری به یاد ماندنی با انتخاب های متعدد و شگفت انگیز می دهیم.

 • نرخ پایین

  بوکینگ تضمین میکند بهترین و مناسب ترین نرخهای موجود در بازار را به شما ارائه کند. شما می توانید با مقایسه قیمتها از اینکه مارا برای گرفتن خدمات سفر انتخاب کرده اید، به خود ببالید و با اطمینان کامل بوکینگ را به دیگران هم پیشنهاد کنید.

 • تأیید فوری

  در بوکینگ، کافیست هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید، بلافاصله درخواست شما ثبت و واچر برای شما صادر خواهد شد.

 • بدون افزایش هزینه رزرو

  تمام تلاش تیم بوکینگ این است که سفری مناسب و راحت برای شما فراهم کند بنابراین برای رزرو هیچ هزینه ای از شما دریافت نکرده و در آخر نیز هزینه ای اضافه نخواهیم کرد، همچنین در بیشتر موارد رزرو شما می تواند بصورت رایگان کنسل شود.

 • رزرو امن

  با بوکینگ دنیا را کشف کنید. تیم ما تمام تلاش خود را کرده است تا بستری امن و مناسب برای حریم شخصی شما فراهم کند. در بوکینگ هرروز صدها تراکنش انجام می گیرد بنابراین به شما تضمین می دهیم که با بالاترین استانداردها در حفظ اطلاعات شما کوشا هستیم.

 • پشتیبانی 24/7

  وقت شما برای ما ارزشمند است به همین دلیل تیم حرفه ای پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات و حل کلیه مشکلات احتمالی شما گردشگران عزیز در زمان رزرو و حتی در طی سفر بصورت شبانه روزی و 7 روز هفته بوده تا تجربه بهترین خرید آنلاین را به شما هدیه دهد.