جهان در دستان شماست

هدف ما در بوکینگ، ایجاد برندی مطمئن و مناسب و به دست آوردن سهم قابل توجهی از اعتماد شما در صنف گردشگری است.

درباره بوکینگ

شناسه ملی: 10861565535

تاریخ تأسيس: 1386/08/09

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1399/06/26

نام شخصیت حقوقی: خدمات مسافرت هوايی سفرهای كیش

نوع شخصیت حقوقی: شرکت با مسئوليت محدود

شماره ثبت: 6724

واحد ثبتی: شورای عالی مناطق آزاد


آنچه بوکینگ برای شما انجام میدهد

 • انتخاب باور نکردنی

  در منزل خود بمانید و با بوکینگ اطلاعات لازم را برای سفر به دست آورده و خدمات مخصوص به اخذ ویزا، بلیط، هتل، همه و همه را از بوکینگ بخواهید. ما به شما سفری به یاد ماندنی با انتخاب‌های متعدد می‌دهیم.

 • نرخ پایین

  بوکینگ تضمین می‌کند بهترین و مناسب‌ترین نرخ‌های موجود در بازار را به شما ارائه کند. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها با خیال راحت از بوکینگ خرید کنید و با اطمینان کامل بوکینگ را به دیگران هم پیشنهاد کنید.

 • تأیید فوری

  در بوکینگ، کافی است هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید؛ بلافاصله درخواست شما ثبت و بعد از پرداخت، واچر برای شما صادر خواهد شد.

 • رزرو امن

  با بوکینگ دنیا را کشف کنید. تیم ما تمام تلاش خود را کرده است تا بستری امن و مناسب برای حریم شخصی شما فراهم کند. در بوکینگ هر روز صدها تراکنش انجام می‌گیرد؛ بنابراین به شما تضمین می‌دهیم که با بالاترین استانداردها در حفظ اطلاعات شما کوشا هستیم.

 • پشتیبانی 24/7

  وقت شما برای ما ارزشمند است؛ به همین دلیل تیم حرفه‌ای پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات و حل همه مشکلات احتمالی شما گردشگران عزیز در زمان رزرو و حتی در طی سفر به صورت شبانه‌روزی و 7 روز هفته است تا تجربه بهترین خرید آنلاین را به شما هدیه دهد.