رزرو هتل های خارجی در بوکینگ

در هر ساعتی از شبانه روز،‌ برای رزرو بهترین هتل های خارجی اقدام کنید؛ می‌توانید اطلاعات دقیق هتل و تصاویر بخش‌های مختلف آن را در بوکینگ مشاهده کنید، اتاق مورد نظر خود‌ را با بهترین قیمت و به صورت ریالی رزرو کنید؛ بلافاصله پس از پرداخت هم، واچر هتل را دریافت کنید. علاوه بر این،‌ بخش پشتیبانی در تمام ساعات روز پاسخگوی سوال‌ها و دغدغه‌های شما خواهد بود.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

برای رزرو هتل های خارجی به تبدیل ارز یا کردیت کارت نیازی نخواهید داشت؛ بلکه می‌توانید هزینه را به صورت مستقیم و کارت بانکی ایرانی خود پرداخت کنید.

مقایسه و رزرو هتل های خارجی 

بوکینگ امکان رزرو اتاق در بسیاری از هتل های خارجی سرتاسر دنیا را برای شما فراهم کرده است؛ کافی است هتل‌ها را در بوکینگ مقایسه و با بهترین قیمت در معروف‌ترین هتل‌های خارجی اتاق رزرو کنید.

رزرو هتل های ایران در بوکینگ

بانک جامعی از هتل های ایران همراه با اطلاعات کامل آن‌ها در بوکینگ جمع‌آوری شده تا بتوانید در زمانی کوتاه، هتلی متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. قیمت پایین، صدور آنی واچر، رزرو امن و پشتیبانی ۲۴ ساعته از مزایای رزرو هتل از بوکینگ است.

رزرو هتل داخلی با پایین‌ترین قیمت

پایین‌ترین قیمت رزرو هتل های داخلی را از بوکینگ بخواهید. با مقایسه قیمت‌ها می‌توانید بوکینگ را با اطمینان برای خدمات سفر انتخاب و به دیگران هم پیشنهاد کنید.

رزرو هتل داخلی با پشتیبانی ۲۴ ساعته

چه چیزی با ارزش‌تر از وقت شما در سفر؟ تیم حرفه‌ای پشتیبانی بوکینگ به صورت هفت روز هفته و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی و حل مشکلات مسافران در هر مرحله از رزرو هتل هستند تا بهترین تجربه پشتیبانی آنلاین را برای شما رقم بزنند.‌

سوال های متدوال درباره رزرو هتل خارجی و داخلی

قبل از رزرو هتل در سایت بوکینگ، چطور می‌توانیم اطلاعاتی از هتل به دست بیاوریم؟

در سایت بوکینگ با جستجوی نام هتل و ورود به صفحه هتل، می‌توانید توضیحاتی درباره هتل بخوانید، عکس‌های هتل را ببینید، اطلاعات اتاق‌ها و تصاویر آن‌ها را به تفکیک مشاهده کنید، نقشه و دسترسی‌های آن را بررسی کنید و همچنین از قوانین هتل مطلع شوید.

بهترین زمان رزرو هتل چند روز پیش از سفر است؟

قیمت هتل‌ها بسته به فصل سفر، مناسبت‌ها و روز هفته ممکن است تغییر کند یا ظرفیت اتاق مورد نظر شما پر شود. پیشنهاد می‌کنیم حداقل دو هفته پیش از سفر، هتل خود را رزرو کنید.

امکان رزرو هتل داخلی و خارجی کدام مقاصد در بوکینگ وجود دارد؟

در سرتاسر ایران و جهان امکان رزرو بهترین هتل ها در سایت بوکینگ فراهم شده است.

در هتل های خارجی و داخلی چه زمانی می‌توانیم اتاق را تحویل بگیریم و چه زمانی باید آن را تخلیه کنیم؟

زمان تحویل اتاق به مسافر یا چک این در بیشتر هتل های خارجی و داخلی ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ ظهر است. ممکن است ساعت ورود به / خروج از برخی هتل‌ها متفاوت باشد که در صفحه هتل در سایت بوکینگ نوشته شده است.

تفاوت رزرو هتل بزرگسالان و کودکان در چیست؟

بیشتر هتل‌ها قوانین اقامت متفاوتی برای کودکان و بزرگسالان دارند. معمولا هزینه رزرو هتل برای افراد زیر ۱۲ سال که به تخت جدا نیاز نداشته باشند، رایگان یا کمتر از هزینه رزرو هتل برای بزرگسالان است.

نیم شارژ ورود و خروج چیست؟

اگر نیاز به ورود زود هنگام به هتل (۸ صبح) یا خروج دیرهنگام (۱۸ عصر) از هتل دارید، با پرداخت نصف مبلغ یک شب اقامت، می‌توانید از گزینه نیم شارژ استفاده کنید.

واچر هتل چیست؟

واچر هتل (Hotel Voucher) یا ووچر هتل، رسید و مدرک پرداخت هزینه و رزرو هتل است. بعد از رزرو هتل در سایت، واچر هتل شما به صورت آنی از طرف بوکینگ صادر می‌شود. می‌توانید واچر را در حساب کاربری خود در سایت، ایمیل و همچنین شماره موبایلی که در زمان خرید وارد کرده‌اید، مشاهده و دانلود کنید.

آیا برای رزرو هتل خارجی در سایت بوکینگ می‌توان از کارت شتاب ایرانی و پرداخت ریالی استفاده کرد؟

بله. در سایت بوکینگ می‌توانید به راحتی با کارت بانکی عضو شبکه شتاب، رزرو هتل خارجی را با پرداخت ریالی انجام دهید.

آیا بعد از رزرو هتل در سایت بوکینگ می‌توانیم رزرو را کنسل و مبلغ را پس بگیریم؟

با توجه به قوانین رزرو هتل داخلی و خارجی، امکان کنسلی هتل و استرداد وجه به صورت آنلاین از طریق حساب کاربری در سایت بوکینگ فراهم است. بسته به قوانین هر هتل که در زمان رزرو به اطلاع مسافر می‌رسد و همچنین زمان درخواست کنسلی، ممکن است استرداد وجه با درصدی جریمه همراه باشد.