بهترین هتل های لاهیجان
راهنمای رزرو

نگاه کلی

لاهیجان، از شهر‌های شمالی کشور است که در استان گیلان قرار دارد و به عروس گیلان معروف شده. این شهر بناهای تاریخی زیاد و مناظر بسیار زیبایی دارد و در فاصله کمی از دریاچه خزر قرار گرفته است؛ به همین دلیل در تمام فصول، پذیرای تعداد زیادی از گردشگران داخلی و حتی خارجی است.

بیشتر مسافران برای تفریح و گشت‌و‌گذار در طبیعت به لاهیجان سفر می‌کنند و دو تا سه روز در این شهر اقامت می‌کنند. برای چنین سفری، اردیبهشت‌ماه بهترین زمان است؛ در این زمان شهر به شدت سرسبز است و آب‌وهوایی عالی دارد. در راهنمای رزرو هتل در لاهیجان درباره نکات مهم رزرو هتل در این شهر، شما را راهنمایی می‌کنیم.

رزرو آنلاین هتل در لاهیجان

برای رزرو آنلاین هتل در لاهیجان، در باکس بالای صفحه، تاریخ مورد نظر برای اقامت در هتل را وارد کنید. در ادامه می‌توانید از فیلتر‌های موجود در صفحه کمک بگیرید و بر حسب ویژگی‌های مدنظرتان، هتل‌ها را مرتب‌سازی کنید؛ پس از بررسی نیز مناسب‌ترین گزینه را رزرو کنید. در سایت بوکینگ، قیمت‌ها به صورت رقابتی ارائه می‌شوند؛ علاوه بر این، امکان پرداخت آنلاین هزینه فراهم است. با رزرو هتل از این سایت از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته هم بهره‌مند می‌شوید؛ بنابراین اگر با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید در لحظه، با همکاران ما تماس بگیرید.

بهترین زمان رزرو هتل در لاهیجان

بهترین زمان رزرو هتل در لاهیجان، با توجه به هدف شما از سفر به این شهر تعیین می‌شود. اگر دوست دارید طبیعت زیبا و خوش‌آب‌وهوای لاهیجان را ببینید، فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای شما خواهد بود؛ در این دو فصل‌، تعداد گردشگران این شهر زیاد می‌شود و باید حدود ۳۰ تا ۴۰ روز پیش از سفر هتل رزرو کنید.

در فصل زمستان تعداد گردشگران نسبتا کم می‌شود و قیمت هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند؛ در این فصل می‌توانید دو تا سه هفته پیش از سفر، هتل رزرو کنید و برای اقامت در هتل، هزینه کمتری خواهید پرداخت. به یاد داشته باشید که در آخر هفته‌ها قیمت هتل‌های این شهر افزایش می‌یابد؛ بنابراین برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها بهتر است برای اوایل هفته، هتل رزرو کنید.

قیمت

قیمت هتل های لاهیجان

قیمت هتل های لاهیجان از ۱۴۰ هزارتومان به ازای هر شب شروع می‌شود. این قیمت بر اساس کلاس هتل و شرایط و آب‌و‌هوایی لاهیجان تغییر می‌کند؛ هر چه تعداد ستاره و امکانات هتل‌ها بیشتر، و آب‌و‌هوا معتدل‌تر باشد، هزینه اقامت در هتل‌ها نیز افزایش می‌یابد؛ بر این اساس، در بهار و پاییز، هزینه اقامت در هتل‌‌ های لاهیجان به بیشترین میزان می‌رسد؛ علاوه بر این، در تعطیلی‌های رسمی ـ به خصوص عید نوروز ـ قیمت‌ها تا حد زیادی افزایش می‌یابد. 

هتل های ارزان لاهیجان

مهمان‌پذیر‌ها و هتل‌های دو ستاره، از ارزان‌ترین هتل‌ها در لاهیجان هستند؛ از جمله آن‌‌ها نیز می‌توان به «مهمان‌پذیر باستان» و «هتل البرز» اشاره کرد؛ همچنین «هتل آپارتمان تعطیلات» از هتل های مقرون به صرفه در این شهر است.

ستاره هتل‌ها

رزرو هتل ۵ ستاره لاهیجان

در شهر لاهیجان تنها یک هتل پنج ستاره وجود دارد که در جاده لاهیجان به لنگرود قرار گرفته است. این هتل به امکانات زیادی مجهز است اما تا جاذبه‌های این شهر، فاصله زیادی دارد؛ برای رزرو هتل ۵ ستاره در لاهیجان، باید حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان بپردازید.

بهترین هتل های ۵ ستاره لاهیجان

زرو هتل ۴ ستاره لاهیجان

بیشتر هتل‌ های ۴ ستاره لاهیجان، در فضای سرسبز اطراف شهر و در مجاورت جنگل، کوه‌ها و شالیزارها بنا شده‌اند؛ همچنین تا آبشار شیطان کوه، تالاب سوستان و بام سبز فاصله کمی دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۵۵۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های ۴ ستاره لاهیجان

رزرو هتل ۳ ستاره لاهیجان

تمامی هتل‌ های ۳ ستاره لاهیجان در بخش‌های اصلی این شهر بنا شده‌اند و تنها و یکی از آن‌ها در روستا‌های اطراف قرار دارد. با اقامت در هتل‌های درون شهر، تا جاذبه‌هایی چون استخر لاهیجان فاصله کمی خواهید داشت. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های سه ستاره این شهر از ۵۳۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های ۳ ستاره لاهیجان

محله‌های مهم

رزرو هتل در جاده لاهیجان به لنگرود

بیشتر هتل‌هایی که در جاده لاهیجان به لنگرود قرار گرفته‌اند،‌ دو ستاره هستند؛ تعدادی نیز چهار‌ستاره و پنج‌ستاره‌اند. هتل‌های این منطقه، از مرکز شهر و جاذبه‌های گردشگری دور‌ هستند و با رزرو هتل در این جاده، باید هزینه زیادی برای رفت‌و‌آمد بپردازید. هزینه هر شب اقامت در هتل های جاده لاهیجان به لنگرود از ۴۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های جاده لاهیجان به لنگرود

اطراف جاهای دیدنی

رزرو هتل نزدیک استخر لاهیجان

استخر لاهیجان یکی از مهم‌ترین و زیباترین جاذبه‎‌های گردشگری این شهر است. این دریاچه در قسمت پایینی قله‌ای به نام شیطان کوه قرار دارد و در نزدیکی آن هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های زیادی مشغول فعالیت هستند. با رزرو هتل نزدیک استخر لاهیجان، می‌توانید در این دریاچه زیبا قایق‌سواری و در فضای اطراف آن، دوچرخه‌سواری کنید. هزینه هر شب اقامت در هتل‌‌های نزدیک این دریاچه از ۵۹۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های لاهیجان نزدیک استخر لاهیجان

رزرو هتل نزدیک شیطان کوه لاهیجان

شیطان کوه از مشهور‌ترین جاذبه‌های لاهیجان است و به زیپ‌لاین، تله‌کابین و شهر‌بازی مجهز شده. با رزرو هتل نزدیک شیطان کوه، در یکی از بهترین نقاط تفریحی شهر و در نزدیکی استخر لاهیجان و آبشار شیطان کوه اقامت می‌کنید. هتل‌های نزدیک این کوه دو ستاره تا چهار ستاره هستند و کمترین هزینه اقامت در آن‌ها حدود ۵۹۰ هزار تومان است.

بهترین هتل های لاهیجان نزدیک شیطان کوه

رزرو هتل نزدیک تالاب بین المللی امیر کلایه لاهیجان

تالاب بین المللی امیر کلایه در شمال شرقی لاهیجان قرار گرفته است و فضایی مناسب برای قایق‌سواری، ماهی‌گیری و پیک‌نیک دارد. این تالاب ۳۶ کیلومتر تا لاهیجان فاصله دارد؛ با وجود این، از جاذبه‌های پرطرفدار لاهیجان است. هتل های نزدیک تالاب بین المللی امیر کلایه حدود ۲۰ کیلومتر تا این تالاب فاصله دارند و کمترین هزینه اقامت در آن‌ها ۸۳۷ هزار تومان است.

بهترین هتل های لاهیجان نزدیک تالاب بین المللی امیر کلایه

برای ماه عسل

رزرو هتل لاهیجان برای ماه عسل

هتل‌ های مناسب ماه عسل در لاهیجان در روستاهای اطراف این شهر و رو به شالیزار و جنگل بنا شده‌اند؛ علاوه بر این، تا جاذبه‌های گردشگری مثل تالاب سوستان، آبشار شیطان کوه و بام سبز فاصله کمی دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

سوالات کاربران درباره رزرو هتل لاهیجان

هتل های لوکس لاهیجان کدامند؟

هتل رسپینا لاهیجان و هتل ابریشمی لاهیجان از جمله هتل‌ های لوکس لاهیجان هستند که موقعیت مکانی بسیار خوبی نیز دارند.

متوسط قیمت هتل در لاهیجان چقدر است؟

متوسط قیمت هتل در لاهیجان(در تابستان ۱۴۰۱)، از ۵۳۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین هتل های لاهیجان کدام هتل است؟

هتل رسپینا لاهیجان، هتل شهرزاد لاهیجان و هتل هتل جهانگردی لاهیجان از بهترین هتل های لاهیجان هستند.

برای رزرو هتل های لاهیجان چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای رزرو هتل های لاهیجان،‌ ابتدا باید مقدار بودجه خودتان را مشخص کنید؛ سپس با توجه که به بودجه‌ای که دارید،‌ تعیین کنید که می‌خواهید در چه نوع هتلی اقامت کنید. علاوه بر این موارد، بهتر است در مکانی اقامت کنید که به جاذبه‌های موردعلاقه‌تان نزدیک باشد. بر اساس این موارد می‌توانید هتل دلخواهتان را انتخاب و رزرو کنید.

برای رزرو هتل لاهیجان به چه مدارکی نیاز داریم؟

داشتن کارت ملی و شناسنامه برای رزرو هتل لاهیجان ضروری است؛ زوج‌هایی که عقد دائم نیستند، برای تحویل اتاق به سند صیغه‌نامه هم نیاز خواهند داشت.