بهترین هتل های گوانجو

راهنمای رزرو هتل گوانجو

هر آنچه درباره رزرو هتل در گوانجو باید بدانید

گوانجو یکی از شهرهای جنوبی چین است که محله‌هایی سرسبز، فرهنگی غنی و آسمان خراش‌هایی دیدنی دارد؛ برای رزرو هتل گوانجو باید ابتدا با بهترین هتل‌هایی که در مناطق مهم این شهر قرار گرفته‌اند، آشنا شوید؛ در این مطلب اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

گوانجو یکی از سه شهر بزرگ چین است که این روزها به واسطه آسمان خراش‌ها و مراکز خرید معروف شناخته می‌شود. این شهر علاوه بر داشتن ویژگی‌های یک شهر مدرن، مراکز فرهنگی و هنری، مناظر طبیعی زیبا و بناهای تاریخی متعددی هم دارد؛ همچنین گوانجو بهترین مکان برای چشیدن طعم غذاهای بومی چین است؛ زیرا در این شهر رستوران‌های معروف زیادی وجود دارد.

بهترین زمان رزرو هتل گوانجو فصل‌های بهار و پاییز است. در این فصل‌ها هوا کاملا معتدل می‌شود؛ علاوه بر این، نمایشگاه تجاری بزرگ کانتون هم در همین زمان در گوانجو برگزار می‌شود. اگر قصد دارید در این زمان به گوانجو بروید، بهتر است بدانید که متوسط زمان اقامت در هتل های گوانجو دو تا سه روز است و شما هم می‌توانید بر همین اساس برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید. برای اقامت در هتل‌های این شهر، گزینه‌‌های متفاوتی مانند برج‌های لوکس، هتل‌های میان‌رده و حتی هتل‌های اقتصادی و ارزان‌قیمت در اختیار دارید. این هتل‌ها در نقاط مختلفی از شهر واقع شده‌اند؛ با این حال، اغلب به تعدادی از مناطق توریستی نزدیک هستند. در این مطلب بهترین هتل‌های این شهر تجاری و فرهنگی را معرفی خواهیم کرد.

بهترین زمان رزرو هتل در گوانجو

بهترین زمان رزرو هتل در گوانجو با توجه به معیارهایی مانند زمان برگزاری نمایشگاه‌های مهم و وضعیت آب و هوای این شهر تعیین می‌شود. در فصل‌هایی مانند بهار، پاییز و اوایل زمستان آب و هوای گوانجو نه زیادی سرد و نه زیادی گرم است؛ همچنین در این بازه‌های زمانی از طوفان‌های تابستانی هم خبری نیست.

بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری چین، یعنی نمایشگاه کانتون هم یک بار در اواسط فروردین و یک بار در اوایل آبان برگزار می‌شود، در این زمان گردشگران بسیار زیادی به گوانجو سفر می‌کنند و اگر زود اقدام نکنید ممکن است نتوانید در هتل موردنظر خود اتاق رزرو کنید. یکی دیگر از زمان‌هایی که گوانجو مملو از گردشگران می‌شود، اواسط دی تا اواسط بهمن ماه است؛ در این مدت جشنواره گل‌های بهاری گوانجو برگزار می‌شود و افراد زیادی برای شرکت در این جشنواره به گوانجو سفر می‌کنند. بهار و پاییز فصل‌های اوج سفر به گوانجو محسوب می‌شوند؛ به همین دلیل هم در این زمان قیمت رزرو هتل در گوانجو به شدت افزایش پیدا می‌کند و ممکن است ظرفیت بسیاری از هتل‌ها به سرعت پر شود؛ بنابراین بهتر است حدود یک ماه قبل از سفر هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. 

معیار دیگری که بهترین زمان رزرو هتل در گوانجو را معین می‌کند، قیمت رزرو هتل است. در تابستان علاوه بر افزایش گرمای هوا، احتمال بروز طوفان نیز هست؛ به همین خاطر مسافران خارجی در این فصل به گوانجو سفر نمی‌کنند؛ با وجود این، مردم بومی چین تعطیلات تابستانی خود را در گوانجو می‌گذرانند. این موضوع باعث می‌شود که قیمت هتل های گوانجو جز در زمان برگزاری نمایشگاه کانتون افزایش قابل توجهی نداشته باشد. به طور کلی نیز، سه‌شنبه‌ها می‌توانید هتل‌ها را با قیمت کمتری رزرو کنید؛ ولی در روزهای دوشنبه‌ قیمت هتل‌ها تا حدودی افزایش پیدا می‌کند.

قیمت هتل های گوانجو

قیمت هتل های گوانجو بر اساس عواملی مانند فاصله هتل تا مراکز مهم شهر، تعداد ستاره‌های هتل و کیفیت خدمات آن تعیین می‌شود. قیمت این هتل‌ها از ۱۱ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود؛ میانگین قیمت رزرو هتل در گوانجو برای هر شب نیز، حدود ۸۰ دلار است. در ادامه موثرترین عواملی که قیمت هتل‌های این شهر را تعیین می کنند، بررسی می‌کنیم.

تعداد ستاره هتل: هتل‌های پنج ستاره گوانجو آسمان‌ خراش‌هایی لوکس هستند و با هتل‌های کلاس پایین‌تر این شهر، تفاوت زیادی دارند؛ این هتل‌ها گرانتر هستند و امکانات متنوع و بسیار لوکسی در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ در مقابل، در هتل‌های کلاس پایین‌تر، امکانات محدود‌تر و هزینه اقامت کمتر است. در کل امکانات و قیمت هتل‌های این شهر با توجه به تعداد ستاره‌هایشان تغییر می‌کند.

موقعیت مکانی: در نزدیکی مرکز شهر گوانجو هتل‌هایی قرار گرفته است که نسبت به هتل‌های واقع در سایر مناطق شهر گرانتر هستند.

رزرو هتل ارزان در گوانجو

برای رزرو هتل ارزان در گوانجو باید به سراغ هتل‌هایی بروید که فاصله زیادی با مرکز شهر دارند. این هتل‌ها بدون ستاره و یک ستاره تا سه ستاره هستند. بسیاری از این هتل‌ها کیفیت مطلوبی ندارند؛ ولی در میان این هتل‌ها چندین هتل دو ستاره و سه ستاره با کیفیت هم دیده می‌شود. برخی از هتل‌های ارزان و باکیفیت گوانجو شامل هتل Hanting Guangzhou Beijing Road Tianzi wharf hotel، هتل Hanting Hotel Guangzhou Panyu Shiqiao Pedestrian Mall و هتل Guang Dong Hotel می‌شوند. میانگین قیمت هر شب اقامت در هتل‌های ارزان این شهر (در پاییز ۱۴۰۱) حدود ۲۰ دلار است.

در گوانجو چندین هتل چهار ستاره مقرون به صرفه وجود دارد. این هتل‌ها در مناطق حاشیه‌ای شهر و در نزدیکی فرودگاه گوانجو قرار گرفته‌اند. برخی از این هتل‌های چهار ستاره به مترو هم دسترسی خوبی دارند. هتل Frida Hotels Guangzhou Baiyun International airport، هتل Insail Hotels Airport Road Guangzhou و هتل Insail Hotels Guangzhou Beijing Road Pedestrian Branch از جمله هتل‌های مقرون‌به‌صرفه گوانجو هستند. متوسط قیمت هر شب اقامت در این هتل‌های مقرون‌به‌صرفه حدود ۷۰ دلار است.

در صفحه هتل های ارزان گوانجو اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید متناسب با بودجه‌تان، هتلی مناسب در گوانجو رزرو کنید.

رزرو هتل در گوانجو بر اساس ستاره هتل

رزرو هتل ۵ ستاره گوانجو

هتل های ۵ ستاره گوانجو در مکان‌های مختلف شهر پراکنده شده‌اند؛‌ بسیاری از هتل‌های لوکس و باکیفیت پنج ستاره، در نزدیکی مرکز شهر و در محله‌های معروفی مانند تیان هه قرار دارند؛ برخی دیگر از این هتل‌ها هم در فاصله کمی از فرودگاه بین‌المللی گوانجو قرار گرفته‌اند. به طور کلی با رزرو هتل ۵ ستاره گوانجو دسترسی بسیار خوبی به ایستگاه‌های مترو، رستوران‌های چینی، مراکز خرید و موزه‌ها خواهید داشت.

اغلب هتل‌های پنج ستاره گوانجو از برندهای معرفی هستند و به واسطه ارائه امکانات و خدمات با کیفیت، امتیاز خوبی دریافت‌ کرده‌اند. برخی از این هتل‌های لوکس دکوراسیونی غربی دارند و اتاق‌هایی با رنگ‌های سرد ارائه می‌دهند؛ ولی برخی دیگر اتاق‌هایی به سبک کژوال و مطابق فرهنگ چین دارند. از دیگر امکانات هتل‌های پنج ستاره این شهر می‌توان به اتاق‌هایی با چشم‌انداز رودخانه یا شهر، رستوران‌هایی با غذای باکیفیت، استخرهای بزرگ و اسپا اشاره کرد. قیمت هتل های ۵ ستاره گوانجو از ۵۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل ۴ ستاره گوانجو

در نقاط مختلف گوانجو هتل‌های چهار ستاره زیادی قرار دارد؛ برای مثال شما می‌توانید در محله‌های معروفی مانند تیان هه و یوشیو و در نزدیکی فرودگاه هتل‌های چهار ستاره بسیار خوبی پیدا کنید. بیشتر این هتل‌ها در اطراف مرکز شهر قرار گرفته‌اند و فاصله خیلی کمی هم با ایستگاه قطار و ایستگاه‌های اتوبوس دارند. با رزرو هتل ۴ ستاره گوانجو به پارک‌های جنگلی، معابد، رودخانه و برخی از جاذبه‌های طبیعی دسترسی خواهید داشت.

اغلب هتل‌های چهار ستاره گوانجو برای اقامت دو نفره مناسب هستند؛ زیرا بسیاری از این هتل‌ها اتاق‌های خانوادگی ندارند. این هتل‌ها دارای امکاناتی مانند باشگاه بدنسازی، اینترنت رایگان و صبحانه باکیفیت هستند. قیمت هتل‌های چهار ستاره این شهر از ۶۶ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود. 

رزرو هتل ۳ ستاره گوانجو

برای رزرو هتل ۳ ستاره گوانجو می‌توانید به سراغ محله‌های مختلفی بروید؛‌ برای مثال در مناطق معروفی مانند یوشیو و هایژو هتل‌های سه ستاره‌ای وجود دارد که فاصله خیلی کمی با ایستگاه مترو و مرکز شهر دارند. با اقامت در این هتل‌ها به مراکز گردشگری مانند برج کانتون، موزه‌ها و پارک‌های معروف گوانجو هم دسترسی پیدا می‌کنید.

هتل های ۳ ستاره گوانجو اتاق‌هایی بزرگ برای اقامت خانوادگی و اقامت زوجی دارند و امکاناتی چون اتاق‌های راحت، اینترنت رایگان و غذای باکیفیت ارائه می‌دهند. این هتل‌های کوچک دکوراسیون ساده‌ای دارند و امتیاز متوسطی هم از مهمانان دریافت کرده‌اند. قیمت هتل های سه ستاره گوانجو از ۲۰ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در گوانجو بر اساس مناطق مهم

رزرو هتل در منطقه یوشیو گوانجو

یوشیو یکی از مناطق قدیمی گوانجو است که بخش مرکزی تا شرق این شهر را دربرمی‌گیرد. یوشیو به عنوان مرکز اداری، تجاری و فرهنگی گوانجو شناخته می‌شود؛ همچنین این منطقه فاصله خیلی کمی با محله‌های مهمی مانند تیان هه دارد.

با رزرو هتل در منطقه یوشیو گوانجو به بناهای تاریخی که بیش از دو هزار سال قدمت دارند دسترسی خواهید داشت؛ بناهایی مانند جاده پکن، برج ژنهای و معبد شش درخت انجیر که از جمله آثار تاریخی و فرهنگی مهم چین محسوب می‌شوند. در منطقه یوشیو هتل‌های سه ستاره تا پنج ستاره بسیار خوبی قرار دارد که امتیاز بالایی هم دریافت کرده‌اند. در واقع در این منطقه می‌توانید در برج‌هایی با امکانات بسیار لوکس و اتاق‌هایی با چشم‌انداز شهر یا باغ اقامت کنید و از صرف غذای باکیفیت لذت ببرید.

برخی از هتل‌های پنج ستاره یوشیو استخر سرپوشیده هم دارند. هتل‌های این منطقه هم برای اقامت زوجی و هم برای اقامت خانوادگی مناسب هستند؛ زیرا هم اتاق‌های بزرگ خانوادگی دارند و هم امکانات لازم برای اقامت دو نفره را در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. قیمت هتل‌های یوشیو از ۲۳ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در منطقه تیان هه گوانجو

تیان هه یکی از مناطق شرقی گوانجو است که فاصله خیلی کمی با مرکز شهر دارد. با رزرو هتل در منطقه تیان هه گوانجو می‌توانید در پارک‌های جنگلی استراحت کنید، نگاهی به نمایشگاه‌های هنری مردم محلی بیندازید و به خانه اپرای گوانجو سر بزنید. در این منطقه مراکز خرید معروف و رستوران‌هایی با غذاهای محلی هم وجود دارد.

هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره‌ متعددی در منطقه تیان هه وجود دارند؛ هتل‌های پنج ستاره و برخی از هتل‌های چهار ستاره این منطقه برج‌های لوکسی هستند که اتاق‌هایی با چشم‌انداز زیبای شهر ارائه می‌دهند و استخرهایی سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی بزرگ دارند؛ اما هتل‌های دو ستاره و سه ستاره تیان هه، هتل‌های کوچکی هستند که امکانات محدودتری ارائه می‌دهند و معمولا امتیاز خیلی بالایی هم ندارند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۳ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در منطقه های ژو گوانجو

منطقه های ژو در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و فاصله کمی با مناطق مهمی مانند یوشیو و تیان هه دارد. معروف‌ترین برج گوانجو، یعنی برج کانتون در این منطقه‌ واقع شده است؛ به همین دلیل هم در زمان برگزاری نمایشگاه تجاری کانتون،‌ های ژو به شدت شلوغ می‌شود. یکی دیگر از مراکز دیدنی این منطقه، رودخانه مروارید است؛ با شرکت در یکی از تورهای شبانه، می‌توانید سوار بر کشتی از مناظر خیره‌کننده این رودخانه لذت ببرید.

چندین هتل‌ آپارتمان، هتل‌های بدون ستاره و هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره‌ در های ژو قرار گرفته است. از میان این اقامتگاه‌ها، هتل‌ آپارتمان‌ها و هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره این منطقه، امتیاز بسیار بالایی دارند و از نظر دسترسی به مناطق مهم، در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته‌اند. در های ژو هم می‌توانید در آسمان‌ خراش‌های لوکس اقامت کنید، هم در هتل‌های دنجی که اتاق‌های راحت و ساده ارائه می‌دهند. قیمت رزرو هتل در منطقه های ژو گوانجو از ۲۹ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در منطقه لیوان گوانجو

منطقه لیوان در بخش غربی گوانجو و در نزدیکی منطقه مرکزی یوشیو قرار دارد. لیوان یکی از سه منطقه قدیمی گوانجو است و در این منطقه می‌توانید ساختمان‌های تجاری قدیمی چین را ببینید. با رزرو هتل در منطقه لیوان گوانجو به مراکز دیدنی مانند پارک‌ها، ساختمان‌های مسکونی که به سبک معماری قدیمی چین ساخته شده‌اند، معبد اجدادی خانواده چن که بیش از ۲۰۰ سال قدمت دارد و جزیره شامیان دسترسی خواهید داشت.

در لیوان چند هتل دو ستاره تا پنج ستاره و چند هتل آپارتمان وجود دارد. هتل‌های دو ستاره تا سه ستاره این منطقه امتیاز خیلی بالایی ندارند؛ اقامتگاه‌‌های باکیفیت این منطقه، هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره‌‌اند. این هتل‌ها آسمان‌ خراش‌های لوکسی‌ هستند که به امکاناتی چون اتاق‌هایی رو به رودخانه، استخر روباز، مراکز تجاری و باشگاه تناسب اندام مجهز شده‌‌اند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۲ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در منطقه هوآنگ پو گوانجو

منطقه هوآنگ پو در جنوب شرقی گوانجو واقع شده است و به عنوان یکی از مراکز تجاری توسعه یافته این شهر شناخته می‌شود. یکی از مزایای رزرو هتل در منطقه هوآنگ پو گوانجو حمل و نقل آسان است؛ در واقع با اقامت در این منطقه می‌توانید به راحتی به وسایل حمل و نقل عمومی زمینی و دریایی دسترسی پیداکنید. هوآنگ پو منطقه بزرگی است و مراکز گردشگری زیادی چون جزیره چانگژو (آکادمی نظامی Whampoa)، پارک ژونگشان و چندین موزه را در خود جای داده است.

در هوآنگ پو اقامتگاه‌های معدودی وجود دارد؛ این اقامتگاه‌ها شامل هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره می‌شوند و کیفیت بسیار خوبی دارند. هتل‌های هوآنگ پو از برندهای معروفی هستند و به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی فضای سبز و رودخانه، اتاق‌هایی با چشم‌انداز بسیار زیبا ارائه می‌دهند. هتل‌های این منطقه بیشتر برای اقامت دو نفره مناسب هستند و فقط یکی از هتل‌های هوآنگ پو اتاق خانوادگی دارد. هتل‌های مجلل هوآنگ پو معماری و دکوراسیون بسیار زیبایی دارند و امکانات خوبی هم برای برگزاری جلسات تجاری ارائه می‌دهند. قیمت این هتل‌ها از ۲۱ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در منطقه بایون گوانجو

بایون یکی از مناطق شمالی گوانجو است که بخش گسترده‌ای از این شهر را دربرمی‌گیرد. این منطقه با وجود پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر داشته، هنوز هم حالت روستایی دارد. مراکز گردشگری و دیدنی زیادی در بایون وجود دارد؛ از این مراکز می‌توان به تله کابین بایون، کوه‌های سرسبز و رودخانه‌ها اشاره کرد.

یکی از مهم‌ترین مزایای رزرو هتل در منطقه بایون گوانجو دسترسی راحت به فرودگاه بین‌المللی این شهر است. بسیاری از هتل‌های این منطقه در نزدیکی فرودگاه قرار گرفته‌اند و امتیاز بالایی هم دارند. اقامتگاه‌های بایون شامل هتل‌های بدون ستاره و هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره می‌شوند. هتل‌های سه ستاره و چهار ستاره این منطقه محبوبیت زیادی دارند و امکانات خوبی هم ارائه می‌دهند؛ این هتل‌ها دارای امکاناتی مانند استخرهای روباز یا سرپوشیده، صبحانه باکیفیت و اینترنت رایگان هستند. قیمت هتل‌های بایون از ۱۸ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در گوانجو نزدیک مراکز خرید

رزرو هتل نزدیک مرکز خرید تی مال گوانجو

مرکز خرید تی مال در منطقه لیوان قرار دارد و یکی از مشهورترین مراکز خرید این شهر است. هر طبقه برج بزرگ تی مال برای فروش اقلامی معین اختصاص یافته است و شما می‌توانید برندهای مشهور عرصه مد، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و مواد غذایی را در این مرکز خرید پیدا کنید. با رزرو هتل نزدیک مرکز خرید تی مال گوانجو به گالری‌های هنری و ساختمان‌های تاریخی دسترسی خواهید داشت. ایستگاه‌های اتوبوس زیادی هم در نزدیکی تی مال وجود دارند که حمل و نقل در سطح شهر را ساده‌تر می‌کنند. 

در نزدیکی مرکز خرید تی مال، هتل‌های لوکس پنج ستاره زیادی وجود دارد؛ این آسمان خراش‌ها از جمله هتل های معروف گوانجو محسوب می‌شوند و علاوه بر داشتن امکانات زیادی مانند استخر در فضای باز و اتاق‌های مجهز به تمام امکانات رفاهی، قیمت بالایی هم دارند. هتل‌های دو ستاره تا چهار ستاره و هتل آپارتمان‌های باکیفیتی هم در نزدیکی تی مال قرار گرفته‌اند که قیمت پایین‌تری دارند و امکانات خوبی مانند اتاق‌های بزرگ و تمیز و اینترنت رایگان ارائه می‌دهند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۶ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل نزدیک مرکز خرید چاینا پلازا گوانجو

مرکز خرید چاینا پلازا در منطقه یوشیو و در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته است. در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌های خرده فروشی، چندین مرکز زیبایی و رستوران و کافه هم وجود دارد. این مرکز خرید شبیه به یک بازار قدیمی است و در آن می‌توانید از برندهای متنوعی خرید کنید؛ البته این مرکز خرید یک ویژگی منفی بزرگ هم دارد. در چاینا پلازا برخلاف سایر مراکز خرید بزرگ گوانجو، فروشنده‌ها چندان به زبان انگلیسی مسلط نیستند و همین موضوع ممکن است برای شما مشکلاتی ایجاد کند.

با رزرو هتل نزدیک مرکز خرید چاینا پلازا گوانجو به راحتی به ایستگاه مترو دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بدون مشکل در سطح شهر رفت‌وآمد کنید. در نزدیکی این مرکز خرید چندین هتل دو ستاره تا پنج ستاره قرار دارد که فقط برخی از این هتل‌ها کیفیت قابل قبولی دارند و برخی دیگر امتیاز خوبی از مسافران دریافت نکرده‌اند. اگر قصد دارید همراه با خانواده خود در یک اتاق اقامت کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که فقط برخی از هتل‌های این منطقه اتاق خانوادگی ارائه می‌دهند و بیشتر هتل‌ها برای اقامت دو نفره مناسب هستند. قیمت هتل های نزدیک به چاینا پلازا از ۲۶ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در گوانجو نزدیک جاهای دیدنی

رزرو هتل نزدیک برج کانتون گوانجو

برج کانتون در منطقه های ژو و در نزدیکی رودخانه مروارید گوانجو واقع شده است. در حال حاضر این برج با داشتن ۶۰۰ متر ارتفاع، مرتفع‌ترین برج چین و سومین برج بلند جهان است. برج کانتون یکی از جاذبه‌های گردشگری بسیار محبوب گوانجو است. شما می‌توانید برای تماشای چشم‌انداز زیبای شهر، لذت بردن از سرگرمی‌های متنوع، چشیدن طعم غذا و نوشیدنی‌های مختلف در رستوران‌های برج، تجربه تماشای سینمای چهار بعدی و گشت‌وگذار در مراکز خرید متعدد به این برج سر بزنید. 

هرساله دو بار در برج کانتون، نمایشگاه تجاری برگزار می‌شود؛ در زمان برگزاری این نمایشگاه نیز، کانتون مملو از گردشگرانی می‌شود که برای خرید به این برج مراجعه می‌کنند. با توجه به اهمیت این برج، هتل‌های خوبی هم در اطراف آن بنا شده است. هتل‌های باکیفیت این منطقه حدود یک کیلومتر با برج کانتون فاصله دارند؛ این هتل‌ها شامل برج‌های پنج ستاره معروف و هتل‌های متوسط دو ستاره تا چهار ستاره می‌شوند. چند هتل آپارتمان هم در نزدیکی برج کانتون وجود دارد که امتیاز خوبی از مسافران دریافت کرده‌اند. هتل‌های نزدیک به برج کانتون دارای اتاق‌هایی مجهز و امکانات رفاهی مانند استخر، اسپا و غذای خوشمزه هستند. قیمت رزرو هتل نزدیک برج کانتون گوانجو از ۳۱ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل نزدیک باغ بائومو گوانجو

باغ بائومو در روستای زینی در منطقه پانیو واقع شده است. این باغ ۲۵ هکتاری شامل مجموعه‌ای از ساختمان‌های سنتی چین و آثار هنری جنوب این کشور می‌شود و بهترین مکان برای آشنایی با فرهنگ و تاریخ چین است. برای رزرو هتل نزدیک باغ بائومو گوانجو باید به این نکته دقت کنید که این باغ فاصله زیادی با مرکز شهر و هتل های گوانجو دارد. در واقع نزدیک‌ترین هتل‌ها به باغ بائومو بیش از ۶ کیلومتر با این منطقه فاصله دارند. 

برای اقامت در نزدیکی باغ بائومو می‌توانید در هتل‌های بدون ستاره یا هتل‌های دو ستاره تا چهار ستاره‌ای که به این باغ نزدیک هستند، اتاق رزرو کنید. این هتل‌ها کیفیت خوبی دارند، اتاق‌هایی با دکوراسیون زیبا در اختیار مهمانان قرار می‌دهند و به دلیل داشتن اتاق‌های بزرگ، گزینه‌های اقامتی مناسبی هم برای خانواده‌ها محسوب می‌شوند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۱۹ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل نزدیک جزیره شامیان گوانجو

جزیره شامیان که در ۶ کیلومتری منطقه محبوب تیان هه قرار گرفته است، به عنوان یکی از جذاب‌ترین مناطق گوانجو شناخته می‌شود. این جزیره در گذشته محل زندگی تاجران خارجی بوده است؛ به همین دلیل هم امروزه در هر یک از مناطق جزیره شامیان خانه‌هایی با معماری کشورهای مختلف خارجی دیده می‌شود. در واقع، زمانی که در میان ساختمان‌های قدیمی این جزیره قدم می‌زنید متوجه می‌شوید که خانه‌های یک محله معماری فرانسوی دارند و خانه‌های محله دیگر به سبک خانه‌های اروپایی بنا شده‌اند.

در خیابان‌های جزیره شامیان درخت‌های زیادی وجود دارد؛ به همین دلیل هم این خیابان‌ها پر از سایه‌هایی خنک برای استراحت هستند. برای رزرو هتل نزدیک جزیره شامیان گوانجو انتخاب‌های زیادی خواهید داشت؛ برخی از این هتل‌ها معماری قدیمی اروپایی دارند و برخی دیگر شبیه به برج‌هایی هستند که در سایر مناطق گوانجو وجود دارند. در این منطقه هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره‌ بنا شده است؛ ولی فقط هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره کیفیت خوبی دارند.  هتل‌های باکیفیت نزدیک به جزیره شامیان برای اقامت دو نفره مناسب هستند و اتاق‌های خانوادگی ندارند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۲ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل نزدیک باغ گیاه شناسی جنوب چین

باغ گیاه شناسی جنوب چین یکی از قدیمی‌ترین موسسات تحقیقات گیاه‌شناسی چین است. این باغ در گذشته به عنوان موسسه کشاورزی و جنگل‌داری یکی از دانشگاه‌های گوانجو شناخته می‌شد؛ امروزه باغ گیاه‌ شناسی یکی از جاذبه‌های دیدنی این شهر است که از سه بخش نمایشگاه گیاهان، مرکز تحقیقات و مرکز ذخایر طبیعی تشکیل می‌شود. با رزرو هتل نزدیک باغ گیاه شناسی جنوب چین به باغ‌های متعدد، رودخانه و جاذبه‌های طبیعی زیادی دسترسی خواهید داشت.

باغ گیاه‌شناسی جنوب چین حدود ۲۰ دقیقه با مرکز گوانجو فاصله دارد و هتل‌های باکیفیت زیادی در نزدیکی این باغ پیدا نمی‌شود. در فاصله حدود سه تا پنج کیلومتری از این باغ، هتل‌های سه ستاره تا پنج ستاره‌ با کیفیتی قرار گرفته است؛ البته نباید انتظار داشته باشید که این هتل‌ها امکانات لوکسی در حد هتل‌های واقع در مرکز شهر داشته باشند. هتل‌های این منطقه شیک و تمیز هستند و امکانات لازم برای اقامت دو تا سه نفره را ارائه می‌دهند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۴ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل در گوانجو نزدیک مراکز حمل و نقل

رزرو هتل گوانجو نزدیک فرودگاه بین المللی گوانجو

فرودگاه بین‌ المللی بایون گوانجو در منطقه بایون و در بخش شمالی شهر قرار گرفته است. در اطراف این فرودگاه مناطق روستایی و جاذبه‌های طبیعی زیادی وجود دارد؛ علاوه بر این، ایستگاه تله‌کابین گوانجو نیز در این منطقه تعبیه شده‌ است. برای رزرو هتل گوانجو نزدیک فرودگاه بین المللی گوانجو می‌توانید در هتل‌های بدون ستاره و هتل‌های سه ستاره تا پنج‌ ستاره‌ باکیفیتی اقامت کنید.

هتل‌های نزدیک به فرودگاه، دارای سرویس مخصوص فرودگاه هستند و امکاناتی مانند استخرهای روباز، کافه‌های دنج و باشگاه‌های تناسب اندام دارند. قیمت هتل‌های نزدیک به فرودگاه نسبت به هتل‌های مرکز شهر کمتر است. قیمت هتل‌های این منطقه از ۲۳ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

برای ماه عسل در گوانجو چه هتلی رزرو کنیم؟

رزرو هتل گوانجو برای ماه عسل

برای رزرو هتل گوانجو برای ماه عسل می‌توانید به سراغ هتل‌های لوکسی بروید که در نزدیکی مرکز شهر و در مناطقی مانند یوشیو، تیان هه و لیوان قرار دارند. این آسمان خراش‌ها اتا‌ق‌هایی راحت و مجهز با چشم‌انداز زیبای شهر یا رودخانه دارند و امکاناتی مانند استخر، ماساژ و اسپا ارائه می‌دهند. این هتل‌ها دسترسی بسیار خوبی به مراکز گردشگری مانند باغ‌های معروف، موزه‌ها و گالری‌های هنری دارند و بهترین گزینه برای زوج‌های محسوب می‌شوند که قصد دارند به تمام جاذبه‌های دیدنی گوانجو سر بزنند. قیمت هتل‌های مخصوص ماه عسل گوانجو از ۷۷ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره رزرو هتل گوانجو

هتل های ارزان گوانجو کدامند؟

هتل های ارزان گوانجو شامل هتل Hanting Guangzhou Beijing Road Tianzi wharf hotel، هتل Hanting Hotel Guangzhou Panyu Shiqiao Pedestrian Mall و هتل Guang Dong Hotel می‌شوند.

هتل های لوکس گوانجو کدامند؟

هتل های لوکس گوانجو شامل هتل The Ritz-Carlton, Guangzhou، هتل Pullman Guangzhou Baiyun Airport، هتل Four Seasons Hotel Guangzhou، هتل White Swan Hotel و هتل Jumeirah Guangzhou می‌شوند.

متوسط قیمت هتل در گوانجو چقدر است؟

متوسط قیمت هتل در گوانجو حدود ۸۰ دلار به ازای هرشب اقامت است.

بهترین هتل گوانجو کدام هتل است؟

برخی از بهترین هتل های گوانجو شامل هتل Four Seasons Hotel Guangzhou، هتل Doubletree by Hilton Hotel Guangzhou، هتل Paco Hotel Guangzhou Beijing Road Metro Branch و هتل Hilton Guangzhou Science City می‌شوند.

برای رزرو هتل های گوانجو چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای رزرو هتل های گوانجو باید به این نکته دقت داشته باشید که فقط در برخی از مناطق مرکزی این شهر هتل‌هایی با اتاق‌های خانوادگی وجود دارد و بسیاری از هتل‌های واقع در حاشیه شهر مخصوص اقامت دو نفره هستند.

بهترین هتل گوانجو برای اقامت خانوادگی کدام است؟

بهترین هتل گوانجو برای اقامت خانوادگی شامل هتل Marriott Guangzhou Tianhe، هتل Sheraton Guangzhou Hotel، هتل The Ritz-Carlton, Guangzhou و هتل InterContinental Guangzhou Exhibition Center, an IHG Hotel می‌شوند.

کدام هتل های گوانجو ویوی زیبایی دارند؟

هتل های گوانجو که ویوی زیبایی دارند شامل هتل Marriott Guangzhou Tianhe، هتل Sheraton Guangzhou Hotel، هتل Paco Hotel Guangzhou Tianhe North Shuiyin Road و هتل The Westin Pazhou می‌شوند.

بهترین هتل های گوانجو برای ماه عسل کدام هتل ها هستند؟

بهترین هتل های گوانجو برای ماه عسل شامل هتل The Ritz-Carlton, Guangzhou، هتل Four Seasons Hotel Guangzhou، هتل White Swan Hotel و هتل The Garden Hotel Guangzhou می‌شوند.