بهترین هتل های سرعین

راهنمای جامع رزرو هتل سرعین

هر آنچه درباره رزرو هتل در سرعین باید بدانید

ما در این مطلب قصد داریم توضیحات کاملی در مورد رزرو هتل سرعین در اختیار شما قرار دهیم تا بعد از مطالعه آن، بتوانید مناسب‌ترین هتل را برای اقامت خود انتخاب کنید. 

سرعین شهری در استان اردبیل است. این شهر کوهستانی، در شمال غرب ایران قرار دارد و به خاطر چشمه‌های آب‌گرم، مرکز آب درمانی کشور به حساب می‌آید. این شهر کوچک در دامنه کوه سبلان و در قسمت غربی استان اردبیل واقع شده است و به خاطر طبیعت زیبا و بکر و چشمه‌های آبگرم، سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر است. سرعین یک شهر کوچک است؛ اما به دلیل تعداد زیاد گردشگران،‌ هتل‌های متعددی در آن ایجاد شده است. بیشتر گردشگرانی که به سرعین سفر می‌کنند، به دنبال استفاده از طبیعت بکر و چشمه‌های آب گرم سرعین هستند و ترجیح می‌دهند در فصول گرم (تابستان و بهار) به آن سفر کنند؛ چرا که این شهر زمستان‌های بسیار سردی دارد. البته در این بین، افرادی که به دنبال استفاده از پیست اسکی این شهر هستند، در فصل زمستان به این شهر سفر می‌کنند. این مطلب را به عنوان یک راهنما برای رزرو هتل در سرعین آماده کرده‌ایم، تا برای سفر به این شهر، اطلاعات کافی درباره هتل های سرعین به دست آورید بابت اقامتگاه نگرانی نداشته باشید.

رزرو آنلاین هتل در سرعین

برای رزرو آنلاین هتل در سرعین به سایت بوکینگ مراجعه کنید و در قسمت هتل‌ها، هتل داخلی را انتخاب کنید، بعد از مشخص کردن تاریخ و وارد کردن نام سرعین به عنوان مقصد، روی کلید جست‌وجو کلیک کنید تا فهرست متنوعی از هتل‌ های سرعین به شما نمایش داده شود. شما در این صفحه می‌توانید با استفاده از فیلترهای سایت، هتل‌ها را بر اساس ویژگی‌های مختلفی مثل کلاس هتل، قیمت و نوع غذا مرتب کنید و بعد از مقایسه هتل‌ها، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. با رزرو آنلاین هتل در سایت بوکینگ می‌توانید هزینه رزرو را به شکل آنلاین پرداخت کنید؛ علاوه بر این، در هر ساعت از شبانه روز، می‌توانید با کمک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته ما، راهنمایی های لازم را جهت رزرو هتل دریافت کنید. ما در این سایت تضمین می‌کنیم هتل‌ها را با بهترین قیمت به شما عرضه کنیم؛ بنابراین با رزرو هتل از بوکینگ، هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

بهترین زمان رزرو هتل در سرعین

بهترین زمان رزرو هتل در سرعین به توجه به هدف شما از سفر به این شهر تعیین می‌شود و برای افراد مختلف، متفاوت است. فصل بهار و تابستان، برای کسانی که با هدف گشت و گذار در طبیعت و بازدید از چشمه‌های آب گرم به این شهر سفر می‌کنند،بهترین زمان سفر است. در فصول گرم، تعداد گردشگران در سرعین افزایش می‌یابد و ظرفیت هتل‌ها به سرعت تکمیل می‌شود؛ از این رو، برای سفر در بهار و تابستان، بهتر است سه هفته الی یک ماه پیش از سفر، اقامتگاه خود را رزرو کنید.

دسته‌ای از مسافران این شهر هم زمستان را برای سفر به سرعین اننتخاب می‌کنند تا در پیست «آلوارس» اسکی کنند؛ البته سرعین شهری سردسیر و کوهستانی است و زمستان‌های بسیار سردی دارد؛ به همین خاطر تعداد مسافر در این فصل کاهش می‌یابد و در این فصل، قیمت هتل‌ها نسبت به سایر فصول کمتر می‌شود. بهترین زمان رزرو هتل در فصل زمستان یک الی دو هفته پیش از سفر است. به طور کلی قیمت هتل‌ های سرعین در آخر هفته و تعطیلات، بیشتر از سایر روز‌های هفته است؛ پس اگر هزینه پرداختی برایتان اهمیت دارد، بهتر است در اواسط هفته به این شهر سفر کنید.

قیمت هتل های سرعین

قیمت هتل های سرعین با توجه به عواملی مثل مدت زمان اقامت در هتل، ستاره هتل، تاریخ رزرو، شرایط آب و هوایی و مناسبت‌هایی مثل تعطیلات عید نوروز، تغییر می‌کند. قیمت این هتل‌ها به تعداد ستاره هتل هم بستگی دارد و هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد، هزینه اقامت در هتل هم افزایش می‌یابد؛ علاوه بر این، هتل‌های مجهز به مجموعه آبی و آب گرم نیز، قیمت‌ بالاتری دارند؛ به طور کلی، محدوده قیمت هتل‌های این شهر بین ۲۵۰ هزار هزار تومان تا ۲ میلیون تومان به ازای یک شب اقامت است. 

رزرو هتل ارزان در سرعین

برای رزرو هتل ارزان در سرعین، باید سراغ هتل‌های دو ستاره این شهر بروید. هتل‌های سه ستاره در این شهر نیز مقرون به صرفه هستند و نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهند، قیمت مناسبی دارند. هتل‌هایی مثل هتل صحت سرعین،‌ هتل قهوه سوئی سرعین و هتل ارشاد سرعین از جمله هتل‌های ارزان این شهر هستند. شروع قیمت هتل‌های ارزان سرعین (در بهار ۱۴۰۱)،‌ از ۱۶۵ هزار تومان به ازای یک شب اقامت است.

رزرو هتل در سرعین بر اساس ستاره هتل‌ها

رزرو هتل ۴ ستاره سرعین

بیشتر هتل‌های چهار ستاره در سرعین در خیابان دارایی (مرکز شهر) قرار گرفته‌اند و با رزرو هتل ۴ ستاره سرعین به مجتمع‌های آب درمانی دسترسی خوبی خواهید داشت. برخی از این هتل‌ها خدمات ورزشی تفریحی مثل استخر و سونا نیز در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. این هتل‌ها سطح خدمات خوبی دارند و رتبه نسبتا خوبی از مهمانان دریافت کرده‌اند. هتل‌ های ۴ ستاره سرعین برای کسانی که دوست دارند در مرکز شهر اقامت داشته باشند و به مراکز آب درمانی نزدیک باشند، مناسب است.

قیمت هتل‌های چهار ستاره در سرعین با توجه موقعیت قرارگیری هتل، متفاوت است؛ هتل‌های ۴ ستاره در سرعین، لوکس‌ترین و مجهز‌ترین هتل‌های این شهر هستند؛ به همین علت نیز، برخی از این هتل‌ها هزینه زیادی برای هر شب اقامت دریافت می‌کنند. قیمت هتل ۴ ستاره سرعین (در بهار ۱۴۰۱) از ۱۴۵ هزار هزار تومان به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل ۳ ستاره سرعین

تعداد کمی هتل سه ستاره در سرعین وجود دارد. این نوع هتل‌ها در مرکز شهر قرار گرفته‌اند و دسترسی خوبی به مراکز آب درمانی دارند؛ البته این هتل‌ها فاصله زیادی با مناطق بکر و طبیعت خارج از شهر سرعین دارند. هتل‌های سه ستاره در این شهر مقرون به صرفه هستند و امکانات عمومی و سرویس اتاق نسبتا خوبی در اختیار مهمانان می‌گذارند. رزرو هتل ۳ ستاره سرعین را به افرادی که دنبال هتلی با امکانات خوب و هزینه کم هستند،‌ پیشنهاد می‌کنیم. قیمت هتل ۳ ستاره سرعین (در بهار ۱۴۰۱)، از ۲۲۰ هزار تومان به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

رزرو هتل ۲ ستاره سرعین

هتل‌های دو ستاره در سرعین در مرکز شهر قرار دارند و دسترسی خوبی به مراکز آب درمانی دارند؛‌ اما از طبیعت این شهر دور هستند. این هتل‌ها امکانات کمی در اختیار مهمانان قرار می‌دهد و برای افرادی مناسب هستند که قصد دارند زمان کمتری را در هتل سپری کنند. برای افرادی که زمان زیادی را صرف ماندن در هتل می‌کنند، رزرو این هتل‌های ‌ارزان پیشنهاد نمی‌شود؛ چرا که این نوع هتل‌ها سطح امکانات پایینی دارند. شروع قیمت هتل ۲ ستاره سرعین (در بهار ۱۴۰۱) از ۲۰۰ هزار تومان است.

رزرو هتل آپارتمان در سرعین

هتل آپارتمان‌ های سرعین در نقاط مختلف شهر قرار گرفته‌اند و فاصله آن‌ها تا مراکز آب درمانی نسبتا کم است. رزرو هتل آپارتمان در سرعین برای خانواده‌ها و افرادی که دوست دارند خودشان در سفر آشپزی کنند، مناسب است. در هتل آپارتمان شما آزادی عمل بیشتری از نظر ورود و خروج و آشپزی خواهید داشت؛ اما از نظر دسترسی به برخی از امکانات مثل استخر، سونا محدود می‌شوید. به طور کلی هتل آپارتمان‌ های سرعین امکانات معمولی و قابل قبولی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. شروع قیمت هتل آپارتمان سرعین (در بهار ۱۴۰۱) از ۲۵۰ هزار تومان به ازای هر شب اقامت است.

رزرو هتل سرعین نزدیک به مراکز خرید

رزرو هتل سرعین نزدیک مراکز خرید

سرعین شهر کوچکی است و مراکز خرید آن در مرکز شهر قرار گرفته‌اند. با رزرو هتل سرعین نزدیک مراکز خرید، به مرکز شهر، مراکز آب درمانی و رستوران‌ها و کافه‌های زیادی دسترسی خواهید داشت. مرکز خرید مانائوس،‌ مرکز خرید آدنا مال سرعین،‌ مرکز خرید اوراپارک،‌ بازار اطلس سرعین و مرکز خرید لاله سرعین از جمله مهم‌ترین مرکز خرید‌های سرعین هستند. در نزدیکی مراکز خرید سرعین هتل آپارتمان و هتل‌های دو ستاره تا چهار ستاره قرار گرفته است. هر کدام از این هتل‌ها سطح خدمات و امکانات خاص خود را دارند و نظرات مثبت و امتیازات نسبتا خوبی از مهمانان دریافت کرده‌اند. در میان این هتل‌ها، هتلی سه ستاره و چهار ستاره امکانات بیشتر و بهتری دارند.

رزرو هتل سرعین بر اساس دسترسی به جاهای دیدنی مهم

رزرو هتل نزدیک آبگرم جامیش گولی سرعین

آبگرم جامیش گولی (گاومیش گلی) یک از گرم‌ترین، غنی‌ترین و پرآب‌ترین چشمه‌های سرعین است که خاصیت درمانی بسیاری دارد. این مرکز آب درمانی در مرکز شهر سرعین و در خیابان ولیعصر قرار دارد. با رزرو هتل نزدیک آبگرم جامیش گولی سرعین به سایر مراکز آب درمانی سرعین نیز نزدیک خواهید بود؛ علاوه بر این، فاصله بسیار کمی از مراکز خرید این شهر خواهید داشت. این آبگرم در مرکز شهر قرار گرفته است و با بیشتر هتل‌های این شهر، فاصله کمی دارد. هتل‌های نزدیک آبگرم جامیش گولی، دو ستاره تا چهار ستاره هستند. هتل‌های چهار و سه ستاره در نزدیکی این آبگرم سطح امکانات و خدمات خوب و قابل قبولی در اختیار مهمانان قرار می‌دهند؛ اما هتل‌های دو ستاره در نزدیکی آبگرم، امکانات و خدمات زیادی ندارند.

قیمت هتل سرعین نزدیک آبگرم جامیش گولی، با توجه به تعداد ستاره هتل‌ها تعیین می‌شود. اکثر هتل‌های نزدیک این مجموعه آبگرم، چهار ستاره‌اند؛ از این رو، هزینه اقامت در این هتل‌ها زیاد است. شروع قیمت هتل‌های نزدیک آبگرم جامیش گولی (در بهار ۱۴۰۱)، از ۸۵۲ هزار تومان به ازای هر شب اقامت است.

رزرو هتل نزدیک مرکز آب درمانی دره لر سویی سرعین

رزرو هتل نزدیک مرکز آب درمانی دره لر سویی سرعین

مرکز آب درمانی دره لر سویی سرعین، یک مرکز مدرن است که در مرکز شهر (خیابان شریعتی) قرار گرفته است. این مرکز به خاطر خواص درمانی و امکاناتی که دارد، سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است. با رزرو هتل نزدیک مرکز آب درمانی دره لر سویی سرعین، در مرکز شهر اقامت خواهید داشت و نزدیک رستوران‌ها، مراکز خرید و سایر مراکز آب درمانی خواهید بود؛ اما با جاذبه‌های گردشگری خارج از شهر مثل تپه آناهیتا (تپه باستانی شهر سرعین) فاصله خواهید داشت. هتل‌های نزدیک این مرکز آب درمانی سه ستاره و چهار ستاره هستند. این هتل‌ها امکانات عمومی و تفریحی ورزشی خوبی مثل رستوران، سونا جکوزی و سالن بدنسازی دارند. 

بیشتر هتل‌های نزدیک مجموعه آب درمانی دره لر سویی، چهار ستاره هستند و قیمت نسبتا بالایی دارند. شروع قیمت هتل سرعین نزدیک مرکز آب درمانی دره لر سویی (در بهار ۱۴۰۱)، از ۷۱۸ هزار تومان به ازای هر شب اقامت است.

سوالات کاربران درباره رزرو هتل سرعین

هتل های لوکس سرعین کدامند؟

هتل‌های چهار ستاره بوستان سرعین، لاله سرعین و رویال پارک سرعین ازجمله هتل های لوکس سرعین هستند.

متوسط قیمت هتل در سرعین چقدر است؟

متوسط قیمت هتل در سرعین ۷۰۰ الی ۸۰۰ هزار تومان برای یک شب اقامت است.

بهترین هتل سرعین کدام هتل است؟

بر اساس نظر مسافران، هتل رویال پارک بهترین هتل سرعین است.

ارزان ترین هتل سرعین کدام هتل است؟

هتل چهار ستاره پدرام،‌ ارزان ترین هتل سرعین است.

برای رزرو هتل های سرعین چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

برای رزرو هتل های سرعین باید بودجه مشخصی در نظر بگیرید؛ سپس با توجه به بودجه‌ای که دارید، هتل‌ها را بر اساس موقعیت مکانی و تعداد ستاره مقایسه کنید و در نهایت هتل مناسب با شرایط خودتان را رزرو کنید.

برای رزرو هتل سرعین به چه مدارکی نیاز داریم؟

برای رزرو هتل در سرعین تنها به شناسنامه نیاز دارید؛ زوج‌هایی که عقد دائم نیستند، برای تحویل اتاق، به سند صیغه‌نامه هم نیاز پیدا می‌کنند.

ارزانترین هتل‌های سرعین کدامند؟

هتل چهار ستاره پدرام سرعین، هتل سه ستاره قهوه سوئی سرعین و هتل دو ستاره صحت سرعین از ارزانترین هتل‌های سرعین هستند.

بهترین هتل های ۴ ستاره سرعین کدامند؟

هتل بوستان سرعین،‌ هتل لاله سرعین، هتل پدرام سرعین و هتل رویال پارک سرعین از جمله بهترین هتل های ۴ ستاره سرعین هستند.​