توجه

-ممكن است به دلیل کرونا ویروس برای مقاصد خاص محدودیت سفر وجود داشته باشد.اطلاعات بیشتر

-در صورت رزرو هتل در استانبول به شما ترانسفر فرودگاهی رایگان تعلق می گیرد(24 ساعت قبل از پرواز)

برای اطلاع از تخفیف‌های سری ما عضو خبرنامه شوید

اطلاع از بهترین نرخ‌های پروازِی، تورها و هتل‌های تخفیف خورده

برای سفرهای بعدی ایده بگیرید

رامسر

سفر به رامسر : رامسر زیبا عروس شهرهای مازندران است که در هر فصل گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند! رامسر هم به دریای خزر نزدیک است، هم به جنگلهای مازندران بنابراین دارای طبیعت فوق العاده ای می باشد. اسم قدیم آن بنا بر روایات به دلیل بردباری و مقاومت مردم آن در مقابل زورگویی حکام زمان، "سخت سر" بود! اما بعد از آرامشی که برایشان فراهم شد اسم آن هم به "رام سر" تغییر پیدا کرد! رامسر پر از جاذبه های رویایی و بکر می باشد که دیدن آنها روح آدم را صیقل می دهد.

باتومی

سفر به باتومی: باتومی یکی از شهر های توریستی کشور گرجستان میباشد که واقع در ساحل دریای سیاه است و اکنون جزوی از مهم ترین شهر های کشور گرجستان و یکی از مقاصد مورد علاقه ایرانیان به حساب می آید. جالب است بدانید کسی نمی تواند بگوید این کشور آسیایی است یا اروپایی!گرجستانی به راحتی می توانند به اتحادیه اروپا سفر کنند اما اجازه کار را در اروپا ندارند. برای سفر بهتر به باتومی در ادامه با بوکینگ همراه باشد.

یزد

سفر به یزد: یزد شهر بادگیر ها ، شهر بافت های قدیمی ، شهر قدیمی خشتی بهتر است اینطور بگوییم وقتی به یزد سفر می کنید حتی قدم زدن در کوچه پس کوچه های آن نیز جاذبه به  حساب می آیند چرا که این شهر سرشار از بافت و معماری خاص خود است . اگر قصد سفر به یزد را دارید در ادامه همراه بوکینگ باشید چرا که با اطلاعاتی که در ادامه گفته ایم سفر را برای شما راحت تر خواهیم کرد.

پوکت

سفر به پوکت : پوکت بهشتی در تایلند است! این جزیره یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی جهان می باشد که با آبهایی زلال، صخره هایی پوشیده با خزه، شن های نرم و گرم، سواحل رویایی، شبهایی نورانی مملو از هیجان، و طبیعت بکر و زیبایش جایگاه ویژه ای میان توریست ها برای خود دست و پا کرده است. بیش از نیمی از این جزیره را جنگل های انبوه پوشانده و به علت وجود آب های شفاف آن، غواصی یکی از بهترین تفریحات در این جزیره می باشد. پوکت به معنای "تپه" بوده و دقیقا هم این جزیره از دور به شکل کوه یا تپه به چشم می خورد.

اردبیل

سفر به اردبیل: اردبیل، شهری پر از طبیعت های سبز و انبوه ، متاثر از عوامل طبیعی و کوهستان های بسیار زیبای «سبلان ، تالش و بزغوش» است. طبیعت سرسبز و بکر و چشمه های آب گرم طبیعی، به همراه تاریخچه ی اصیل این شهر تعریف کردنیست، این شهر مخصوصا در فصل های بهار و تابستان بسیار دیدنی و لذت بخش بوده و یک انتخاب بسیار مناسب برای گردشگری خواهد بود. اگر شما قصد دارید به اردبیل سفر کنید پیشنهاد می کنیم برای داشتن سفری راحت تر در ادامه همراه ما باشید. پرواز به اردبیل از مبدا شهر تهران حدودا ۵۰ دقیقه زمان خواهد برد ، البته گفتنی است این زمان باتوجه به وضعیت آب و هوایی متغیر می باشد.