توجه

-ممكن است به دلیل کرونا ویروس برای مقاصد خاص محدودیت سفر وجود داشته باشد.اطلاعات بیشتر

-در صورت رزرو هتل در بخش های توریستی و اروپایی استانبول به شما ترانسفر فرودگاهی رایگان تعلق می گیرد(24 ساعت قبل از پرواز)

برای اطلاع از تخفیف‌های سری ما عضو خبرنامه شوید

اطلاع از بهترین نرخ‌های پروازِی، تورها و هتل‌های تخفیف خورده

برای سفرهای بعدی ایده بگیرید

آنتالیا

سفر به آنتالیا : آنتالیا یکی از شهر های تفریحی ترکیه میباشد که هر سال میزبان بسیاری از توریست های ایرانی است ، اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید. آنتالیا دارای سه منطقه اصلی و توریستی است  که شامل لارا ، کمر و بلک میباشد و برای انتخاب هتل باید اطلاعات مختصری راجع به هر منطقه داشته باشید. 

آلانیا

سفر به آلانیا : آلانیا شهری تاریخی واقع در کشور ترکیه است که یکی از بهترین و محبوب ترین شهر های آن برای سفر شما عزیزان می باشد. نام دیگر آن علاییه بوده که در 135 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. برای سفر به آلانیا باید بدانیم که این مکان کنار دریا قرار گرفته و منطقه ای ساحلی محسوب می شود پس مناسب کسانی است که علاقه خاصی به دریا داشته و از طرفداران تفریحات ساحلی به حساب می آیند. ما در بوکینگ علاوه بر معرفی جاذبه ها، مراکز خرید، رستوران ها و... سعی کرده ایم بهترین نرخ بلیط را برای سفر به آلانیا در اختیار شما گردشگران عزیز بگذاریم.

یونان

سفر به یونان : یونان زیبا، کشور فلاسفه و المپیک! با داشتن جاذبه های تاریخی و تفریحی مقصد بسیاری از گردشگران است. یونان ترکیب زیبایی از رفتارهای مدیترانه ای، غذاهای دریایی، افسانه های کهن، سواحل آفتابی و آثار تاریخی است که سبب شده در عرصه گردشگری جزء محبوبترین انتخاب ها باشد. هزینه سفر به یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، بسیار پایین است که اینهم شاید یکی دیگر از دلایل انتخاب این کشور بعنوان مقصد سفر می باشد.در صورتیکه تصمیم دارید به یونان بروید بلیط و هتل را با بهترین قیمت در بوکینگ رزرو کرده و اخذ ویزای خود را به همکاران حرفه ای ما بسپارید.

استرالیا

سفر به استرالیا: استرالیا به دلیل شگفتی های طبیعی، فضاهای باز، سواحل، بیابان و بیشه زارهایش نزد بیشتر سفر دوستان و توریست ها محبوب می باشد. در واقع "استرالیا" بزرگترین جزیره و کوچک ترین قاره جهان است که دارای جمعیتی زیاد مانند نیویورک و شهرهای پر هیاهو و سرزنده از قبیل سیدنی، مِلبورن و بریزبِن می باشد. از افسانه های رویایی بومی ها که در آن ارواح بزرگ با کمک جادو تپه های مرجانی، جنگل های بارانی و صحراهای سرخ رنگ را به وجود آورده اند گرفته تا مسافرانی که از استرالیا به عنوان مقصد رویایی خود سخن گفته اند؛ همگی بیانگر شگفتی های تحسین برانگیز این سرزمین دیدنی می باشد.

باکو

سفر به باکو : باکو یکی از شهر های بزرگ و توریستی آذربایجان می باشد که پایتخت این کشور هم است جالب است بدانید باور مردم  این است که باکو به معنی باد کوبه می باشد یعنی مکانی که وزش باد زیاد است ، قبل سفر به این شهر زیبا خوب است یک سری اطلاعات مفید و ضروری داشته باشید که در ادامه مطلب بوکینگ سعی کرده است سفر را برای شما راحت تر و دلنشین تر کند اینطور بگوییم که هر آنچه باید در قبل سفر به باکو بدانید در ادامه مطلب گفته ایم ، همراه ما باشید.