برای اطلاع از تخفیف‌های سری ما عضو خبرنامه شوید

اطلاع از بهترین نرخ‌های پروازِی، تورها و هتل‌های تخفیف خورده

برای سفرهای بعدی ایده بگیرید

راهنمای سفر به پرتغال

پرتغال یا سرزمین مستطیلی که به آن شبه جزیره ایبری هم می گویند! پرتغال در پایین ترین بخش جنوب غربی قاره اروپا قرار گرفته و چیزی بیش از ده میلیون نفر جمعیت دارد.طبق نشریه فوربز در سال 2018، پایتخت آن یعنی لیسبون یکی از ارزان ترین شهرها برای زندگی می باشد.

شیراز

سفر به شیراز : اینطور بگوییم شیراز را نباید نوشت ، بلکه شیراز را باید دید چرا که هر سال از سراسر نقاط دنیا برای بازدید از این شهر جذاب توریست ها راهی ایران می شوند و از جاذبه این شهر نهایت لذت را می برند ، هر کسی با هر سلیقه ای که به شیراز سفر کند تا آخر با خاطراتی خوش سفر خود را به اتمام می رساند چرا که این شهر در خود از بناهای قدیمی که نشانگر تاریخچه ایران است تا جاذبه های مدرن را در خود جای داد داده است ، برای دلنشین تر کردن سفر خود پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب همراه بوکینگ باشید.

همه چیز درباره کشور سوئد

|سفر به سوئد| سوئد یکی از مقاصد گردشگری جذاب است و داشتن اطلاعات جامع و کافی برای مسافران این کشور لازم است و در این مقاله از سری مقالات مجله بوکینگ به آن اشاره کردیم.

سفر به ژاپن

ژاپن یا سرزمین آفتاب تابان! یکی از زیبا ترین مقاصد گردشگری برای سفر های خارجی ژاپن است. بعید می دانیم که در زندگیتان یک بار هم تعریف این کشور و تکنولوژی خاصش را نشنیده باشید، زیرا این کشور بعد از جنگ جهانی دوم، ناگهان در اقصی نقاط دنیا نامش بر سر زبان ها افتاد

کویت

سفر به کویت: کویت کشوری کوچک در حاشیه ی خلیج فارس است که پایتخت این کشور نیز شهر کویت میباشد. کویت با کشور هایی مانند عراق، عربستان سعودی و ... همسایه است اما گاهی میشود که این کشور از برخی از شهر آنها نیز کوچک تر است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام عربی کویت به معنای قلعه می باشد و اساسا بخاطر نحوه ی شکل گیری آن، نام کویت را به خود اختصاص داده است. قطعا همه ی ما درباره ی اقتصاد کویت شنیده ایم و میدانیم که با ارزش ترین ارز جهان ، متعلق به کویت میباشد. کویت نیز 85 درصد اقتصاد خودرا مدیون ذخایر نفتی اش است و اکثر مهاجران این کشور ایرانی نیز میباشند.در ادامه با بوکینگ همراه باشید تا با جزییات این کشور آشنا شوید.