رویدادها

ممنوعیت ورود حیوان زنده به محوطه ترمینال‌های مسافری

  • 21 شهریور 1402

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی ورود حیوانات زنده، به ویژه سگ، به محوطه ترمینال‌های مسافری ممنوع است و مسافران باید حیوانات خود را به قسمت بار (CARGO) تحویل دهند.

طبق آخرین مصوبه کمیته امنیت و حفاظت صنعت هوانوردی کشور، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند تمامی شرایط پذیرش یا عدم پذیرش حیوان زنده (به صورت کارگو) را با توجه به مشخصات ناوگان خود به اطلاع عموم و دفاتر خدمات مسافرت هوایی و نمایندگی‌های خود برسانند. این بخش‌نامه با فرصت زمانی یک‌ ماهه جهت اطلاع‌رسانی به مسافران و از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ تا اطلاع ثانوی تعیین می‌شود. در صورت رعایت نکردن این بخش‌نامه و بروز هرگونه خسارت، جبران خسارت بر عهده شخص خاطی خواهد بود. پیش از این، در صورت موافقت ایرلاین، امکان جابه‌جایی حیوانات خانگی وجود داشت؛ ولی طبق این بخش‌نامه از تاریخ ۱۸ مهرماه سال جاری، حمل هرگونه حیوان خانگی در پروازهای سازمان هواپیمایی کشوری ممنوع است و حیوان باید به قسمت بار تحویل داده ‌شود. در ادامه تصویر این اطلاعیه را مشاهده می‌کنید.

ممنوعیت ورود حیوان زنده به محوطه ترمینال‌های مسافری

مطالب پر بازدید

همه چیز درباره سفر به استانبول

استانبول قلب توریستی کشور ترکیه میباشد که دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است. استانبول را در هر فصل و آب و هوایی اگر بارها ببینید بازهم کم است. شهری پر از جاذبه های گردشگری، انواع مراکز خرید با برندهای روز دنیا، غذاها و شیرینی های لذیذ ترکی و خلاصه که "هرچه خوبان همه دارند، استانبول یکجا در خود جمع کرده است"، و شما میتوانید برای رزرو هتل های استانبول اقدام کنید. در این مقاله از مجله بوکینگ بطور جامع درباره این شهر رویایی صحبت کرده‌ایم.

21 خرداد 1399

راهنمای سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های تفریحی ترکیه میباشد که هر سال میزبان بسیاری از توریست های ایرانی است ، اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید. آنتالیا دارای سه منطقه اصلی و توریستی است  که شامل لارا ، کمر و بلک میباشد و برای انتخاب هتل باید اطلاعات مختصری راجع به هر منطقه داشته باشید. 

31 خرداد 1399

راهنمای سفر به مشهد

مشهد شهری است که می توان گفت بار ها به گوش هر ایرانی خورده است و تا حرف از آن می شود یاد حرم ملکوتی امام رضا (ع) خواهیم افتاد، البته که این شهر هم زیارتی است و هم تفریحی چرا که مشهد دارای جاذبه هایی طبیعی و مدرن است که در کنار زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) سفر ما را به این شهر زیبا تر و دلنشین تر خواهد کرد در ادامه بوکینگ سعی کرده است با اطلاعاتی مفید سفر شما را راحت تر و زیباتر کند ، همراه ما در ادامه مطلب باشید.

8 خرداد 1399

راهنمای سفر به قشم

جزیره قشم یا جزیره شگفت انگیزی ها! این جزیره در چند سال اخیر یکی از مقصد های پرگردشگر ایران شناخته شده است که با مردم و فرهنگ آنان این جزیره زیبا تر شده است ، اگر قصد سفر به قشم را دارید در ادامه مطلب همراه بوکینگ باشید تا سفری دلنشین تر را در این جزیره تجربه کنید.

18 خرداد 1399

دیدگاه شما چیست؟