رویدادها

ساعات حضور مسافران مسیرهای خارجی در فرودگاه (در روزهای پایانی سال)

  • 19 اسفند 1402

شرکت هواپیمایی ماهان، در مورد ساعت حضور مسافران مسیرهای خارجی در فرودگاه، اطلاعیه جدیدی صادر کرد. این اطلاعیه، در تاریخ ۱۶ اسفند، خطاب به مدیران دفاتر خدمات مسافرت هوایی طرف قرارداد و دفاتر فروش نوشته شده است. در ادامه، می‌توانید متن این بخشنامه را مطالعه کنید.

با توجه به امکان کاهش سرعت پذیرش مسافران محترم، در روزهای منتهی به پایان سال و ایام نوروز، به دلیل ازدحام و شلوغی ترمینال‌های پروازی و افزایش و تداخل پرواز‌ها، باید ضمن توصیه موکد به مسافران گرامی برای حضور چهار ساعت قبل از زمان پرواز خود در فرودگاه، نسبت به مدیریت زمان، دقت لازم را دستور فرمایند. بدیهی است همکاران مستقر در فرودگاه‌ها و واحدهای عملیات زمینی برای جلوگیری از تاخیر پروازها در زمان مقرر، نسبت به باز و بسته نمودن میز پذیرش مطابق ساعات ذکر شده، اقدام خواهند کرد.

ساعات حضور مسافران مسیرهای خارجی در فرودگاه

مطالب پر بازدید

همه چیز درباره سفر به استانبول

استانبول قلب توریستی کشور ترکیه میباشد که دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است. استانبول را در هر فصل و آب و هوایی اگر بارها ببینید بازهم کم است. شهری پر از جاذبه های گردشگری، انواع مراکز خرید با برندهای روز دنیا، غذاها و شیرینی های لذیذ ترکی و خلاصه که "هرچه خوبان همه دارند، استانبول یکجا در خود جمع کرده است"، و شما میتوانید برای رزرو هتل های استانبول اقدام کنید. در این مقاله از مجله بوکینگ بطور جامع درباره این شهر رویایی صحبت کرده‌ایم.

21 خرداد 1399

راهنمای سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های تفریحی ترکیه میباشد که هر سال میزبان بسیاری از توریست های ایرانی است ، اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید. آنتالیا دارای سه منطقه اصلی و توریستی است  که شامل لارا ، کمر و بلک میباشد و برای انتخاب هتل باید اطلاعات مختصری راجع به هر منطقه داشته باشید. 

31 خرداد 1399

راهنمای سفر به مشهد

مشهد شهری است که می توان گفت بار ها به گوش هر ایرانی خورده است و تا حرف از آن می شود یاد حرم ملکوتی امام رضا (ع) خواهیم افتاد، البته که این شهر هم زیارتی است و هم تفریحی چرا که مشهد دارای جاذبه هایی طبیعی و مدرن است که در کنار زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) سفر ما را به این شهر زیبا تر و دلنشین تر خواهد کرد در ادامه بوکینگ سعی کرده است با اطلاعاتی مفید سفر شما را راحت تر و زیباتر کند ، همراه ما در ادامه مطلب باشید.

8 خرداد 1399

راهنمای سفر به قشم

جزیره قشم یا جزیره شگفت انگیزی ها! این جزیره در چند سال اخیر یکی از مقصد های پرگردشگر ایران شناخته شده است که با مردم و فرهنگ آنان این جزیره زیبا تر شده است ، اگر قصد سفر به قشم را دارید در ادامه مطلب همراه بوکینگ باشید تا سفری دلنشین تر را در این جزیره تجربه کنید.

18 خرداد 1399

دیدگاه شما چیست؟