رویدادها

اطلاعیه هواپیمایی آسمان درباره لزوم رعایت ورود و اقامت در سوریه

  • 16 آبان 1402

هواپیمایی آسمان اعلام کرد که از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۱، اتباع سوری مقیم در خارج از کشور سوریه، از مبدا سایر کشورها به ایران می‌توانند بدون هماهنگی با پلیس مهاجرت و گذرنامه جمهوری اسلامی ایران وارد این کشور شوند.

ایرلاین آسمان با توجه به اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ و اعلام وزارت امور خارجه در خصوص اتباع سوری مقیم در خارج از کشور سوریه، اعلام کرد که به دلیل وجود رژیم، لغو رویداد بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه، از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ (برابر با ۲۳ اکتبر ۲۰۲۳)، ورود اتباع سوری از مبدا سایر کشورها به ایران، بدون نیاز به هماهنگی قبلی با پلیس مهاجرت و گذرنامه جمهوری اسلامی ایران مجاز است.

پیامدهای ناشی از رعایت نکردن مراتب بالا، به عهده دفاتر اقدام‌کننده خواهد بود. در ادامه، متن این اطلاعیه را مشاهده می‌کنید.

لزوم رعایت مقررات ورود و اقامت در سوریه

مطالب پر بازدید

همه چیز درباره سفر به استانبول

استانبول قلب توریستی کشور ترکیه میباشد که دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است. استانبول را در هر فصل و آب و هوایی اگر بارها ببینید بازهم کم است. شهری پر از جاذبه های گردشگری، انواع مراکز خرید با برندهای روز دنیا، غذاها و شیرینی های لذیذ ترکی و خلاصه که "هرچه خوبان همه دارند، استانبول یکجا در خود جمع کرده است"، و شما میتوانید برای رزرو هتل های استانبول اقدام کنید. در این مقاله از مجله بوکینگ بطور جامع درباره این شهر رویایی صحبت کرده‌ایم.

21 خرداد 1399

راهنمای سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های تفریحی ترکیه میباشد که هر سال میزبان بسیاری از توریست های ایرانی است ، اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید. آنتالیا دارای سه منطقه اصلی و توریستی است  که شامل لارا ، کمر و بلک میباشد و برای انتخاب هتل باید اطلاعات مختصری راجع به هر منطقه داشته باشید. 

31 خرداد 1399

راهنمای سفر به مشهد

مشهد شهری است که می توان گفت بار ها به گوش هر ایرانی خورده است و تا حرف از آن می شود یاد حرم ملکوتی امام رضا (ع) خواهیم افتاد، البته که این شهر هم زیارتی است و هم تفریحی چرا که مشهد دارای جاذبه هایی طبیعی و مدرن است که در کنار زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) سفر ما را به این شهر زیبا تر و دلنشین تر خواهد کرد در ادامه بوکینگ سعی کرده است با اطلاعاتی مفید سفر شما را راحت تر و زیباتر کند ، همراه ما در ادامه مطلب باشید.

8 خرداد 1399

راهنمای سفر به قشم

جزیره قشم یا جزیره شگفت انگیزی ها! این جزیره در چند سال اخیر یکی از مقصد های پرگردشگر ایران شناخته شده است که با مردم و فرهنگ آنان این جزیره زیبا تر شده است ، اگر قصد سفر به قشم را دارید در ادامه مطلب همراه بوکینگ باشید تا سفری دلنشین تر را در این جزیره تجربه کنید.

18 خرداد 1399

دیدگاه شما چیست؟