بهترین هتل های جبل علی دبی

هتل لاپیتا پارک اند ریزورت دبی
Dubai Parks & Resorts, Sheikh Zayed Road, Dubai World Central, Dubai, United Arab Emirates | (نمایش روی نقشه)
راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل های جبل علی دبی

منطقه جبل علی، جواهری کمتر دیده شده در دبی است که شاید خیلی‌ها درباره‌ی آن چیزی ندانند. منطقه‌ جبل علی در نگاه اول تنها یک بندر تجاری معمولی به نظر می‌رسد، ولی یکی از بزرگترین و بهترین مناطق توریستی در دبی است که امکانات تفریحی فراوانی دارد. این منطقه از همهمه و شلوغی دور است، اما به برخی از بهترین جاذبه‌های دبی دسترسی دارد و فاصله‌ی آن با مرکز شهر هم چندان زیاد نیست.

هتل های جبل علی دبی به ساحل زیبای این منطقه، انواع تفریحات آبی، زمین گلف، باشگاه سوارکاری، بدن‌سازی و میدان تیراندازی دسترسی دارند؛‌ بنابراین با اقامت در این هتل‌ها اوقات لذت‌بخشی را در دبی سپری خواهید کرد. برای آشنایی با این منطقه و هتل‌های آن ادامه‌ی مطلب را بخوانید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره همه هتل های دبی پیشنهاد می‌کنیم مطلب رزرو هتل دبی را مطالعه کنید.

آشنایی با منطقه جبل علی دبی

منطقه جبل علی دبی یک شهرک بندری است که در ۳۵ کیلومتری دبی قرار دارد. این منطقه همواره در حال رشد و پیشرفت است و روز‌به‌روز به اهمیت آن افزوده می‌شود. جبل علی امروزه به یکی از بزرگترین مناطق تجاری، صنعتی، مسکونی و سرگرمی تبدیل شده و بسیاری از جاذبه‌های دبی در این منطقه قرار گرفته‌‌اند: بزرگترین بندر مصنوعی جهان، منطقه‌ی صنعتی اختصاصی، مجمع‌الجزایر مصنوعی نخل جبل علی، دهکده‌ی جبل علی، کلیساها و معابد از آن جمله‌اند.

این منطقه همانند یک بوم نقاشی در دبی است و برخی از بهترین شاهکارهای این شهر در آن به نمایش گذاشته شده‌اند. بهترین مراکز خرید، امکانات گردشگری متعدد، هتل‌های پنج ستاره و دهکده‌های تفریحی و فستیوال‌ها، هرساله مسافران زیادی را روانه‌ی این منطقه می‌کنند؛ علاوه بر این موارد، پارک‌ها و استراحت‌گاه‌های محبوب دبی تا منطقه‌ی جبل علی فاصله کمی دارند. پارکس اند ریزورتز (Dubai Parks and Resorts)، پارک آبی لگولند (Legoland Water Park) و موشن گیت دبی (Motiongate Dubai) از جمله این پارک‌ها هستند و حسابی شما را سرگرم خواهند کرد.

قیمت و امکانات

امکانات هتل های جبل علی دبی

هتل های جبل علی دبی امکانات رفاهی و تفریحی زیادی دارند. شما با توجه به تعداد ستاره‌ و امتیاز هتلی که در آن اقامت می‌کنید و همچنین هزینه‌ای که می‌پردازید، می‌توانید از انواع امکانات هتل های جبل علی دبی بهره‌مند شوید.

هتل‌های پنج ستاره: بیشتر این هتل‌ها نزدیک ساحل جبل علی یا پارک‌های این منطقه قرار دارند. با اقامت در این هتل‌ها می‌توانید از امکاناتی مانند مرکز ماساژ و آبگرم، استخر، ساحل اختصاصی، وای‌فای رایگان، رستوران، باشگاه‌های ورزشی،‌ پارک و اتاق‌های بازی مناسب کودکان استفاده کنید.

هتل‌های چهار ستاره: این هتل‌ها به انواع امکانات رفاهی چون استخر، رستوران، وای‌فای رایگان، پارکینگ رایگان و باشگاه ورزشی مجهز هستند؛ البته اغلب هتل‌های چهارستاره، با ساحل جبل علی و مراکز تفریحی و جاذبه‌های گردشگری این منطقه فاصله‌ی زیادی دارند.

هتل‌های سه ستاره: فاصله‌ی هتل‌های سه ستاره هم با مراکز تفریحی، هم با جاذبه‌های جبل علی بسیار زیاد است. هتل‌های سه ستاره قیمتی مقرون به صرفه‌ دارند و امکانات مناسبی چون وای‌فای و پارکینگ رایگان، اتاق بازی، رستوران، صبحانه و باشگاه ورزشی ارائه می‌کنند.

قیمت هتل های جبل علی دبی

عوامل زیادی روی قیمت هتل های جبل علی دبی تأثیر می‌گذارد؛ مهم‌ترین موارد نیز موقعیت مکانی، زمان رزرو هتل و تعداد ستاره‌ی هتل است. میانگین هزینه‌ی یک شب اقامت در هتل های جبل علی دبی ۱۱۸ دلار است؛ البته بسته به عوامل ذکر شده، این عدد می‌تواند بیشتر یا کمتر شود.

موقعیت مکانی: هزینه‌ی اقامت در منطقه‌ی جبل علی به طور کلی بالا است؛ زیرا جبل علی یک منطقه‌ی توریستی است و گردشگران زیادی به آن سفر می‌کنند؛ اما از میان هتل‌های این منطقه، هتل‌های نزدیک ساحل، جاذبه‌های تفریحی و مراکز خرید، قیمت بیشتری دارند.

زمان رزرو هتل: در پاییز و زمستان، هوای دبی متعادل و لذت‌بخش است و در این زمان، جمعیت مسافران این شهر بیشتر می‌شود؛ بنابراین، در این فصل‌ها قیمت هتل‌های منطقه‌ی جبل علی تا حد زیادی افزایش می‌یابد. در فصل‌های گرم و خشک بهار و تابستان هم جمعیت مسافران این شهر کمتر می‌شود، هم قیمت هتل‌ها کاهش می‌یابد؛ همچنین در ماه رمضان شهر خلوت و هتل‌ها ارزان‌ می‌شوند.

تعداد ستاره‌ی هتل: هرچه تعداد ستاره‌های یک هتل بیشتر باشد، امکانات و در نتیجه قیمت آن بیشتر خواهد بود. اگر می‌خواهید هزینه‌‌‌ی اقامت‌تان را کاهش دهید باید به سراغ هتل‌هایی بروید که ستاره‌های کمتری دارند. هتل‌های یک ستاره تا سه ستاره، ارزان‌ترین‌ها هستند و قیمت بعضی از این هتل‌ها نصف هتل‌های چهار یا پنج ستاره است.

ستاره هتل‌ها

هتل های ۵ ستاره منطقه جبل علی دبی

منطقه‌ی جبل علی هتل‌های پنج ستاره‌ی بسیاری دارد. بیشتر این هتل‌ها در بهترین موقعیت‌های مکانی قرار گرفته‌اند و نزدیک ساحل، فروشگاه‌ها و پارک‌ها بنا شده‌اند؛ بنابراین، با اقامت در هتل های ۵ ستاره منطقه جبل علی دبی به همه‌ی جاذبه‌های گردشگری این منطقه دسترسی خواهید داشت.

از آنجا که جبل علی یک شهرک صنعتی و توریستی است، همه هتل‌های پنج ستاره‌ی این منطقه، لوکس و ساحلی هستند و دید فوق‌العاده‌ای به خلیج فارس دارند؛ به همین دلیل قیمت این هتل‌‌ها در مقایسه با دیگر مناطق دبی بسیار بیشتر است. بیشتر هتل‌های پنج ستاره شعبه‌ای از برندهای بزرگی چون شرایتون و کارلتون هستند. برای هر شب اقامت در این هتل‌ها باید بین ۱۳۰ تا ۳۰۰ دلار در نظر بگیرید.

هتل های ۴ ستاره منطقه جبل علی دبی

هتل های ۴ ستاره منطقه جبل علی از نظر تنوع امکانات رفاهی، چیزی از هتل‌های پنج ستاره کم ندارند؛ البته کیفیت این امکانات در مقایسه با هتل‌های پنج ستاره پایین‌تر است. این هتل‌ها در همه‌ی نقاط منطقه‌ی جبل علی پراکنده هستند؛ برخی به ساحل دسترسی دارند و فاصله‌ی برخی هم با ساحل و سایر دیدنی‌های جبل علی زیاد است؛ این موضوع نیز تأثیر زیادی روی قیمت هتل‌های چهار ستاره این منطقه می‌گذارد. هزینه‌ی اقامت در این هتل‌ها از شبی ۳۰ دلار آغاز می‌شود و تا ۱۵۰ دلار می‌رسد.

هتل های ۳ ستاره منطقه جبل علی دبی

جبل علی یک منطقه‌ی توریستی و گران‌قیمت است، ولی هتل‌های سه ستاره این منطقه با بخش توریستی آن فاصله‌ی زیادی دارند و ارزان هستند. با اقامت در هتل های ۳ ستاره منطقه جبل علی می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و بودجه‌ی خود را برای استفاده از امکانات تفریحی و توریستی یا خرید از فروشگاه‌ها خرج کنید؛ البته باید بخشی از این بودجه را هم برای رفت‌و‌آمد و استفاده از وسایل نقلیه در نظر بگیرید. هزینه‌ی اقامت در هتل‌های سه ستاره این منطقه شبی ۳۰ تا ۷۰ دلار است.

سوالات کاربران درباره هتل های جبل علی دبی

بهترین هتل های جبل علی دبی برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

بهترین هتل های جبل علی دبی برای اقامت هتل جبل علی لیک ویو (JA Lake View Hotel) و هتل روو ات د پارک (Rove at The Park) و هتل لاپیتا دوبی‌ پارکس ‌اند ریزورتز اوتگراف کالکشن (Lapita Dubai Parks and Resorts Autograph Collection) هستند.

لوکس ترین هتل جبل علی دبی کدام است؟

هتل جبل علی پالم تری کورت (JA Palm Tree Court) لوکس ترین هتل منطقه‌ی جبل علی است.

قیمت یک شب اقامت در هتل های جبل علی دبی تقریبا چقدر است؟

میانگین قیمت یک شب اقامت در هتل های جبل علی دبی ۱۱۸ دلار است.

کدام هتل های جبل علی دبی صبحانه‌ی ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل جبل علی پالم تری کورت (JA Palm Tree Court) و هتل جبل علی بیچ (JA Beach Hotel) صبحانه‌ی ویژه‌ای ارائه می‌دهند.