بهترین هتل های ارزان بانکوک

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل ارزان بانکوک

شهر گرمسیری بانکوک از نظر تاریخی و معماری جاذبه‌های زیادی دارد. بیشتر مسافران با هدف بازدید از کاخ بزرگ بانکوک و باغ های بنگ کراچائو، خرید از بازار‌های تایلندی و امتحان کردن طعم غذا‌های خیابانی تایلند،‌ به این شهر سفر می‌کنند. اغلب مسافران عموما سه یا چهار روز در بانکوک اقامت می‌کنند و بسیاری از افراد برای این زمان به دنبال رزرو هتل ارزان‌قیمت هستند. فصل بهار و تابستان، که فصل باد و بارش‌های موسمی است، بهترین زمان رزرو هتل ارزان در بانکوک به‌ حساب می‌آید؛ زیرا در این دو فصل، جمعیت گردشگران در شهر کم می‌شود و هتل‌ها تا حد قابل توجهی قیمت‌هایشان را کاهش می‌دهند. برای رزرو هتل ارزان بانکوک بهتر است در ماه‌های فروردین و آبان به این شهر سفر نکنید؛ چرا که در این ماه‌ها، فستیوال‌های مختلفی مثل جشن معبد کوهستان طلایی،‌ جشن لوی کوترانگ و جشن سونگکران در آن برگزار می‌شود و در این ماه‌‌ها، هزینه اقامت در هتل‌های این شهر افزایش می‌یابد.

در بانکوک هتل‌های ارزان بسیار زیادی وجود دارد که بدون ستاره و یک ستاره تا سه ستاره هستند؛ البته بعضی از هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره شهر نیز جزو هتل‌های ارزان به حساب می‌آیند؛ اما تعداد این هتل‌ها نسبت به بقیه کمتر است. هتل‌ های ارزان بانکوک بیشتر در مرکز شهر و منطقه سوخومویت قرار گرفته‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر در مورد هتل‌های ارزان این شهر در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر درباره همه هتل های بانکوک، پیشنهاد می‌کنیم مطلب رزرو هتل در بانکوک را مطالعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان بانکوک

برای رزرو آنلاین هتل ارزان بانکوک، کافی است از پنل جستجو همین صفحه استفاده کنید. بعد از پر کردن فیلد‌های نام شهر، تاریخ ورود و خروج از هتل، بر روی کلید جستجو کلیک کنید. در این مرحله، لیستی از هتل‌های بانکوک به شما نمایش داده می‌شود. با کمک فیلتر‌هایی مثل فیلتر قیمت و فیلتر تعداد ستاره‌ها می‌توانید هتل های ارزان بانکوک را مشاهده کنید. در نهایت بعد از بررسی‌ و مقایسه هتل‌های مختلف، هتل مناسب را رزرو کنید. رزرو آنلاین هتل ارزان از طریق سایت بوکینگ این امکان را به شما می‌دهد که به شکل ریالی و از طریق کارت‌های بانکی ایرانی هزینه‌های رزرو را پرداخت کنید و واچر هتل را به صورت آنی دریافت کنید. علاوه بر این، از پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم بوکینگ نیز بهر‌مند می‌شوید و در هر ساعتی می‌توانید سوال‌های خود را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

 بهترین زمان رزرو هتل ارزان در بانکوک

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در بانکوک، فصل بهار و تابستان به خصوص ماه‌های اسفند تا اردیبهشت است؛ زیرا در این زمان باد و بارش موسمی شروع می‌شود و همین شرایط نامناسب آب و هوایی باعث می‌شود گردشگران کمی به بانکوک سفر کنند. علاوه‌بر این، فستیوال‌های زیادی در بانکوک برگزار می‌شود که در زمان برگزاری آن‌ها جمعیت گردشگران زیاد می‌شود و در نتیجه قیمت هتل‌ها افزایش می‌یابد.جشن معبد کوهستان طلایی،‌ جشن لوی کوترانگ و جشن سونگکران که در آبان ماه و فروردین برپا می‌شود از جمله این فستیوال‌ها هستند. برای رزرو هتل ارزان توصیه می‌کنیم در این زمان به بانکوک سفر نکنید. از نظر روزهای هفته نیز، سه‌شنبه و چهار‌شنبه ارزان‌ترین روزها برای رزرو هتل در بانکوک هستند. 

قیمت

قیمت هتل ارزان بانکوک

هتل های ارزان بانکوک شامل هتل‌های بدون ستاره و یک ستاره تا سه ستاره هستند؛ البته تعدادی از هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره این شهر هم جزو هتل‌های ارزان‌قیمت دسته‌بندی می‌شوند. این هتل‌ها در همه مناطق شهر وجود دارند؛ اما هتل‌هایی که در مناطقی مثل سوخومویت و شهر قدیمی بانکوک قرار دارند، ارزان‌تر هستند. بیشتر هتل‌های ارزان بانکوک،‌ امتیاز خوبی از سمت کاربران دریافت کرده‌اند و تعدادی از آن‌ها به خاطر موقعیت مکانی نامناسب، امکانات کم و شرایط بهداشتی نامناسب،‌ امتیاز خوبی دریافت نکرده‌اند. امکانات هتل و نزدیکی به ایستگاه‌های مترو نیز از عواملی است که روی قیمت هتل‎‌های بانکوک تاثیر می‌گذارد؛ به همین خاطر، هتل‌هایی که امکانات بیشتری دارند و در فاصله کمی از ایستگاه‌های مترو قرار گرفته‌اند، گران‌تر هستند. قیمت هتل ارزان بانکوک برای یک شب اقامت از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

محله‌های مهم

هتل های ارزان بانکوک در Sukhumvit

منطقه سوخومویت، یکی از مناطق شناخته شده بانکوک در بین گردشگران است. این منطقه که بیشتر به عنوان محل اقامت مهاجران شناخته می‌شود، در کنار رودخانه سوخومیت قرار گرفته است و مراکز خرید زیادی را در خود جای داده است. در منطقه Sukhumvit رستوران، کافی‌شاپ و هتل‌های بسیاری با قیمت پایین وجود دارد و شب‌های زنده و شلوغی دارد.

جاذبه‌های تاریخی منطقه سوخومویت نسبت به سایر محله‌های بانکوک کمتر است؛ با این حال، این منطقه جاهای دیدنی مثل موزه کامتپنگ، پارک ملی کوئین سیریکت و مراکز خریدی مثل پلون چیترا در خود جای داده است. هتل های ارزان این منطقه، بدون ستاره، دو ستاره و سه ستاره هستند. البته تعداد کمی هتل چهار و پنج ستاره ارزان نیز در این منطقه وجود دارد. بیشتر هتل های ارزان بانکوک در Sukhumvit، موقعیت مکانی و امکانات خوبی مثل پارکنگ رایگان، استخر و اینترنت رایگان دارند؛ به همین دلیل امتیاز خوبی  از سمت کاربران دریافت کرده‌اند. قیمت یک شب اقامت در هتل‌های ارزان این منطقه از ۲۰ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک در Siam

منطقه Siam، در مرکز شهر بانکوک قرار گرفته و در تمام ساعات شبانه روز مملو از گردشگر است. این منطقه به واسطه مراکز خرید معروفی مثل Siam Center، MBK Center و مرکز خرید Siam Paragon شهرت یافته است. علاوه‌بر مراکز خرید، مکان‌های تاریخی و مذهبی مثل جیم تامپسون هاوس، معبد ایروان و مرکز هنر و فرهنگ بانکوک نیز در این منطقه وجود دارد. هتل‌های ارزان این منطقه سه ستاره هستند. علاوه بر این، چند هتل چهار و پنج ستاره ارزان نیز در منطقه سیام وجود دارد. اکثر مسافران از هتل‌های ارزان این منطقه، راضی هستند و امتیاز بالایی به آن‌ها داده‌اند. قیمت یک شب اقامت در هتل های ارزان بانکوک در Siam از ۵۳ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک در Sathorn

منطقه Sathorn، از مناطق شلوغ بانکوک است که و به خاطر غذاها و نوشیدنی‌های خیابانی‌اش معروف شده است. با رزرو هتل های ارزان بانکوک در Sathorn به معبد معروف سری ماهاماریاممان هم نزدیک خواهید بود. هتل های ارزان این منطقه بدون ستاره، دو ستاره تا چهار ستاره هستند و بیشتر آن‌ها به خاطر موقعیت مکانی خوب امتیاز بالایی از کاربران دریافت کرده‌اند. تعدادی کمی از این هتل‌ها نیز به خاطر پایین بودن سطح کیفی خدمات و نداشتن شرایط مساعد بهداشتی، امتیاز پایینی از کاربران دریافت کرده‌اند. قیمت هتل های ارزان این منطقه، از ۲۳ دلار به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک در Silom

منطقه Silom، از بزرگترین مناطق بانکوک است که به خاطر داشتن فضای سبز عالی، به عنوان یکی از بهترین مناطق برای اقامت در بانکوک شناخته می‌شود. در این منطقه جاذبه‌های دیدنی مثل پارک لومپینی، مزرعه مارها و موزه بانکوک وجود دارد. با رزرو هتل های ارزان بانکوک در Silom علاوه بر نزدیکی به این جاهای دیدنی، تا بازار لالی سپ و بهترین رستوران‌های بانکوک نیز فاصله کمی خواهید داشت. هتل ارزان این منطقه بدون ستاره و دو ستاره تا چهار ستاره هستند. این هتل‌ها ویوی زیبایی دارند و در فاصله کمی از ایستگاه‌های مترو واقع شده‌اند. قیمت یک شب اقامت در هتل‌های ارزان این منطقه از ۵۱ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک در Khaosan

منطقه Khaosan، منطقه‌ای شلوغ در بانکوک است. در این منطقه جاذبه‌های گردشگری و اماکن تاریخی بسیاری مثل کاخ بزرگ گرند پالاس و معبد وات آرون وجود دارد؛ به همین دلیل Khaosan به عنوان منطقه‌ای محبوب در میان گردشگران شناخته می‌شود. خیابان خائوسان، که شلوغ‌ترین و معروف‌ترین خیابان‌ در تایلند و حتی قاره آسیا است، در این منطقه قرار دارد. این منطقه در قسمت غربی بانکوک قرار دارد و زیست شبانه در آن جریان دارد. از مزایای اقامت در این محله می‌توان به مواردی مثل در دسترس بودن بازار‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های زیاد اشاره کرد؛ اصلی‌ترین مشکل این منطقه نیز، دسترسی نداشتن به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی مثل مترو است. 

منطقه Khaosan برای افرادی که به دنبال اقامتگاه ارزان هستند، بسیار مناسب است. هتل های ارزان بانکوک در Khaosan، بدون ستاره، دو ستاره و سه ستاره هستند؛ علاوه بر این، تعدادی از هتل‌های چهار ستاره این منطقه نیز جزو هتل‌های ارزان محسوب می‌شوند. این هتل‌ها توانسته‌اند امتیاز بالایی از مهمانان دریافت کنند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۵۱ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک در Riverside

منطقه Riverside، قدیمی‌ترین منطقه در شهر بانکوک است. بسیاری از جاذبه‌های گردشگری شهر، مثل کروز رودخانه آپسارا، بازار شناور یود پبمن، بازار رودخانه ماهاراج پرایا و بازار شبانه آسیاتک در این این منطقه قرار گرفته است. با رزرو هتل های ارزان بانکوک در Riverside، در کنار رودخانه شهر، رستوران‌ها و مغازه‌های قدیمی خواهید بود. بیشتر هتل های ارزان این منطقه سه ستاره و چهار ستاره هستند. علاوه‌بر این تعداد بسیار کمی هتل بدون ستاره و دو ستاره نیز در این منطقه وجود دارد. این هتل‌ها از نظر پاکیزگی، ارائه خدمات و امکانات اتاق‌ها در سطح خوبی قرار دارند؛ به همین دلیل امتیازات بالایی از مسافران دریافت کرده‌اند. قیمت این هتل‌ها به ازای یک شب اقامت از ۵۰ دلار شروع می‌شود.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان بانکوک نزدیک معبد Erawan

معبد Erawan یا معبد تائو ماهاپروم، در مرکز شهر بانکوک و در منطقه سیام قرار گرفته است. اطراف این معبد همواره شلوغ است؛ چرا که افراد زیادی برای زیارت به این معبد مراجعه می‌کنند. در نزدیکی این معبد جاذبه‌های گردشگری زیادی مثل سنترال ورلد و بازار مد پلاتینیوم وجود دارد؛ علاوه بر این، رستوران‌های زیادی هم در نزدیکی این معبد قرار گرفته است. بیشتر هتل های ارزان بانکوک نزدیک معبد Erawan، سه ستاره و بعضی از آن‌ها چهار ستاره هستند. این هتل‌ها امکاناتی مانند پارکینگ و اینترنت رایگان ارائه می‌کنند و توانسته‌اند تا حدود زیادی رضایت مهمانان را جلب کنند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۰ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک جاده Khao San

خیابان خائوسان، در مرکز شهر بانکوک و در محله سوخومویت قرار دارد. این خیابان بزرگترین مرکز محله یهودی‌نشین در این شهر است. در این خیابان زندگی شبانه جریان دارد و برای کسانی که به‌دنبال یک اقامتگاه ارزان هستند، مناسب است. خیابان خائوسان، یک خیابان بسیار شلوغ و پر سر و صدا است؛ به همین دلیل برای افرادی که به دنبال فضایی آرام برای اقامت هستند، مناسب نیست. این خیابان از نظر دسترسی به سایر نقاط شهر هم وضعیت نامناسبی دارد؛ چرا که ایستگاه‌های مترو و ام آر تی در آن وجود ندارد.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک جاده Khao San، بدون ستاره، دو ستاره و سه ستاره هستند؛‌ البته تعدادی از هتل‌های چهار ستاره این منطقه نیز جزو هتل‌های ارزان به حساب می‌آیند. بیشتر این هتل‌ها امتیاز بالایی دارند و مورد پسند مهمانان قرار گرفته‌اند. قیمت هتل‌های ارزان این خیابان از ۱۹ دلار شروع می‌شود. 

هتل های ارزان بانکوک نزدیک Victory Monument

بنای Victory Monument یا همان بنای یادبود پیروزی، یک بنای تاریخی بزرگ در بانکوک است. با هتل های ارزان بانکوک نزدیک Victory Monument، در نزدیکی مرکز خرید King power، مراکز خرید کوچک‌تر و غرفه‌های غذای خیابانی خواهید بود. هتل‌های ارزان نزدیک این بنای تاریخی، دو ستاره، سه ستاره و تعداد کمی هتل چهار ستاره هستند. این هتل‌ها امکاناتی مانند رستوران، پارکینگ و اتاق‌های خانوادگی دارند و توانسته‌اند تا حد زیادی رضایت مهمانان خود را جلب کنند. قیمت یک شب اقامت در هتل های ارزان بانکوک نزدیک به Victory Monument از ۱۵ دلار شروع می‌شود. 

اطراف مراکز خرید

هتل های ارزان بانکوک نزدیک مرکز خرید Siam Paragon

مرکز خرید Siam Paragon سومین مرکز خرید بزرگ تایلند است و به بهشت خریداران شهرت دارد. در نزدیکی این مرکز خرید ایستگاه قطار قرار دارد که حمل‌ونقل را برای مسافران آسان می‌کند. هتل های ارزان بانکوک نزدیک مرکز خرید Siam Paragon دو ستاره تا چهار ستاره هستند. این هتل‌ها دارای استخر، پارکینگ و رستوران هستند و امکانات خوبی دارند. به همین دلیل امتیاز بالایی از سمت مسافران گرفته‌اند. قیمت یک شب اقامت در هتل‌های نزدیک این مرکز خرید از ۱۵ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک Asiatique The Riverfront

مرکز خرید Asiatique The Riverfront در محله Riverside شهر بانکوک و در خیابان شارون کرونگ قرار دارد. مرکز خرید Asiatique The Riverfront،‌ یک بازار شبانه‌ است و بیشتر به خاطر فعالیت شبانه‌اش مورد توجه قرار می‌گیرد. در این بازار فعالیت‌های فرهنگی مثل نمایش‌های عروسکی نیز برگزار می‌شود؛ به همین دلیل یک مرکز فرهنگی نیز به حساب می‌آید و همین موضوع آن را از سایر مراکز خرید متمایز می‌کند. در امتداد Asiatique The Riverfront، مجسمه‌ها و نمادهای بسیاری از تاریخ کشور تایلند دیده می‌شود؛ از این رو، این بازار به عنوان یکی از جاذبه گردشگری بانکوک نیز شناخته می‌شود. هتل های ارزان بانکوک نزدیک Asiatique The Riverfront دو ستاره، سه ستاره و چهار ستاره هستند. هتل‌های ارزان دو ستاره نزدیک این مرکز خرید، امتیاز پایینی دریافت کرده‌اند؛ اما هتل های سه ستاره و چهار ستاره امتیاز بالایی دارند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۰ دلار شروع می‌شود.

 

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید Platinum Fashion

مرکز خرید Platinum Fashion بانکوک،‌ در محله پرتونام قرار دارد. این مرکز خرید ۶ طبقه‌ علاوه‌بر فروشگاه، دارای رستوران، فودکورت و کافه نیز هست. بیشتر هتل‌های ارزان نزدیک به این مرکز خرید سه ستاره هستند؛ علاوه بر این، تعداد محدودی هتل چهار ستاره هم در نزدیکی این مجتمع قرار دارد. اکثر این هتل‌ها فاقد امکاناتی مثل رستوران، استخر و اتاق‌های خانوادگی هستند و امکانات و خدمات سطح متوسطی ارائه می‌دهند؛ از این رو امتیاز قابل قبولی از سمت کاربران دریافت کرده‌اند. قیمت هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید Platinum Fashion از ۲۴ دلار به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید MBK

مرکز خرید MBK مرکز خریدی مهم در بانکوک است. این مرکز خرید به شکل کندوی زنبور عسل طراحی شده است و هم بین گردشگران هم بین مردم محلی بسیار محبوب است؛ از امکانات این مرکز خرید می‌توان به فودکورت، رستوران، سینما و بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرد. هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید MBK، دو ستاره و سه ستاره هستند. تعداد کمی هتل چهار ستاره ارزان نیز در نزدیکی این مرکز خرید وجود دارد. بیشتر این هتل‌ها، اتاق‌های کوچک، پارکینگ رایگان و نظافت روزانه دارند و اغلب مهمانان آن‌ها از اقامت خود راضی بوده‌اند. قیمت این هتل‌ها، از ۲۳ دلار به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید Central World Plaza

مرکز خرید Central World Plaza، یازدهمین مرکز خرید بزرگ در جهان است که علاوه بر فروشگاه‌های متعدد، هتل و اماکن تفریحی مثل سالن اسکی و سینما نیز دارد. در سنترال ورلد پلازا برندهای مطرح جهان در زمینه‌های گوناگون چون لباس، کیف، کفش و لوازم منزل فعالیت می‌کنند. این مرکز خرید فاصله بسیار کوتاهی تا مرکز خرید MBK دارد؛ به همین دلیل بیشتر گردشگرانی که با هدف خرید به این شهر سفر کرده‌اند، ترجیح می‌دهند در نزدیکی سنترال ورلد، هتل رزرو کنند.

با رزرو هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مرکز خرید Central World Plaza به موزه خانه جیم تامپسون و بازار شبانه پاتپونگ نیز نزدیک خواهید بود. در نزدیکی این مرکز خرید، هتل‌های ارزان دو ستاره، سه ستاره و تعداد کمی هتل چهار ستاره وجود دارد. هتل‌های دو ستاره و سه ستاره، امتیاز قابل قبولی از سمت مهمانان کسب کرده‌اند؛ اما هتل‌های چهار ستاره به خاطر  ارائه امکانات بیشتر، امتیاز بالاتری از مسافران دریافت کرده‌اند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۳ دلار به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

 

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مارکت Sampeng

مارکت Sampeng، یکی از قدیمی‌ترین بازارهای بانکوک است که بزرگترین، ارزان‌ترین و محبوب‌ترین مکان برای خرید به حساب می‌آید. این مارکت در خیابان لین سامپنگ قرار دارد و در آن هر چیز که فکرش را بکنید به فروش می‌رسد. با رزرو هتل های ارزان بانکوک نزدیک به مارکت Sampeng، در نزدیکی معبد بودای طلایی، بازار سمپنگ، کلیسای تسبیح مقدس و مرکز خرید ریور سیتی بانکوک خواهید بود. در نزدیکی این بازار هتل‌های ارزان زیادی وجود دارد که بیشتر آن‌ها سه ستاره و تعداد کمی از آن‌ها چهار ستاره هستند. بیشتر این هتل‌ها موقعیت مکانی بسیار خوبی دارند و امتیاز بالایی از کاربران دریافت کرده‌اند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها ارزان این مارکت از ۲۰ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز حمل‌ونقل

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به ترمینال اتوبوس | Mo Chit Northern

ایستگاه اتوبوس Mo Chit Northern که به نام چاتوچاک نیز شناخته می‌شود؛ بزرگترین مرکز حمل‌ونقل در بانکوک است. این ترمینال در نزدیکی بازار چاتوچاک قرار گرفته است و فاصله بسیار کمی تا ایستگاه قطار دارد. هتل های ارزان بانکوک نزدیک به ترمینال اتوبوس، بدون ستاره و دو ستاره تا چهار ستاره هستند. تعداد بسیار کمی از هتل‌های پنج ستاره نزدیک به این ایستگاه اتوبوس نیز، جزو هتل‌های ارزان به حساب می‌آیند. اکثر این هتل‌ها امکانات مناسبی مثل پارکینگ و رستوران دارند و به همین جهت مورد پسند مسافران قرار گرفته‌اند. قیمت هتل‌های نزدیک این ایستگاه اتوبوس از ۱۹ دلار به ازای یک شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به فرودگاه | Suvarnabhumi Airport

فرودگاه Suvarnabhumi Airport، یکی از فرودگاه‌های بین‌المللی بانکوک است که دسترسی به آن از طریق اتوبوس‌های شهری امکان پذیر است. این فرودگاه فاصله کوتاهی تا ایستگاه مترو دارد و در فاصله حدود ۲ تا ۱۰ کیلومتری از آن، هتل‌های ارزان زیادی قرار گرفته است. این هتل‌ها بدون ستاره و یک ستاره تا چهار ستاره هستند؛ البته بیشتر این هتل‌ها به خاطر امکانات رفاهی محدود و موقعیت مکانی نامناسب، امتیاز پایینی دارند. قیمت یک شب اقامت در هتل های ارزان بانکوک نزدیک به فرودگاه از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان بانکوک نزدیک به ایستگاه راه‌آهن | Hua Lamphong

ایستگاه راه‌آهن Hua Lamphong در کنار محله چینی‌ها قرار دارد و پایانه اصلی راه‌آهن بانکوک است. هتل های ارزان بانکوک نزدیک به ایستگاه راه‌آهن،‌ بیشتر سه ستاره و چهار ستاره هستند. این هتل‌ها در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته‌اند و امکاناتی مثل اینترنت رایگان و اتاق‌های خانوادگی در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ به همین دلیل بیشتر این هتل‌ها امتیاز خوب و قابل قبولی از سمت کاربران دریافت کرده‌اند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۴ دلار شروع می‌شود. 

پیشنهاد مسافران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان بانکوک از نظر کاربران

کاربران هتل‌ های ارزان بانکوک را بر اساس معیار‌های مختلفی مثل امکانات،‌ دسترسی به مرکز شهر یا اماکن مهم شهر،‌ مناسب بودن محیط از نظر بهداشت و برخورد مناسب کارکنان، بررسی می‌کنند و به آن‌ها امتیاز می‌دهند. بر این اساس، محبوب‌ترین هتل‌های بانکوک از نظر کاربران،‌ هتل‌های سه ستاره و چهار ستاره‌ای هستند که در مناطقی مثل Sathorn قرار گرفته‌اند و فاصله کمی تا مرکز شهر دارند. این هتل‌ها دارای اتاق‌هایی بزرگ و فضایی آرام هستند و در فاصله کوتاهی تا ایستگاه قطار واقع شده‌اند. از دیگر ویژگی‌های مثبت این هتل‌های محبوب می‌توان به برخورد مناسب کارکنان اشاره کرد. قیمت این هتل‌ها به ازای یک شب اقامت، از ۵۰ دلار شروع می‌شود. 

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان بانکوک

کدام هتل های ارزان بانکوک صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل‌هایی مثل هتل The Royal River Hot، هتل Holiday Inn Express Bangkok Sathorn, an IHG Hotel - SHA Extra Plus Certified و هتل Theatre Residence از جمله هتل های ارزان بانکوک هستند که صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند.

بهترین هتل‌های ارزان بانکوک برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل‌‌هایی مثل هتل Beanstalk Bangkok،‌ هتل Gardina Asoke Hotel & Residence - SHA Certified و هتل Shama Yen-Akat Bangkok - SHA Extra Plus از جمله بهترین هتل‌ های ارزان بانکوک برای اقامت هستند. 

بهترین محله‌ها برای اقامت در بانکوک کدامند؟

منطقه Khaosan،‌ منطقه Riverside و منطقه Silom بهترین محله‌ها برای اقامت در بانکوک هستند.

کدام هتل های ارزان بانکوک برای اقامت خانوادگی مناسب است؟

هتل‌هایی مثل The Sunreno Hotel SHA،‌ هتل Picnic Hotel Bangkok - Rang Nam و هتل Beanstalk Bangkok جزو هتل های ارزان بانکوک هستند که برای اقامت خانوادگی مناسب‌اند.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک میدان siam کدامند؟

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک میدان siam، شامل هتل Triple Y Hotel،‌ هتل House Of Papa Bangkok Siam و هتل Happy 3 هستند.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک riverside کدامند؟

هتل Oriental Heritage Residence،‌ هتل Naga Residence و هتل Bangkok Saran Poshtel جزو بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک riverside هستند.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک به معبد Erwan کدامند؟

هتل Pho Place، هتل The Tivoli Hotel و هتل Hotel De Bangkok از جمله بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک به معبد Erwan  هستند.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک به معبد Ganesha کدامند؟

هتل Holiday Inn Bangkok, an IHG Hotel، هتل Marwin Space و هتل Sovereign Group Hotel از بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک به معبد Ganesha هستند.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک مرکز خرید MBK کدامند؟

هتل Amara Bangkok Hotel،‌ هتل Top High Airport Link Hotel, Bangkok و هتل Lemontea Hotel Bangkok - SHA Extra Plus از جمله بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک مرکز خرید MB هستند.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان بانکوک تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان بانکوک،‌ از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک فرودگاه کدامند؟

هتل Golden Jade Suvarnabhumi،‌ هتل Mariya Boutique Hotel At Suvarnabhumi Airport و هتل At Residence Suvarnabhumi Hotel - SHA Extra Plus از بهترین هتل های ارزان بانکوک نزدیک فرودگاه هستند.

کدام هتل های ارزان بانکوک ویو زیبایی دارند؟

هتل Picnic Hotel Bangkok - Rang Nam،‌ هتل Taraplace Hotel Bangkok و هتل Triple Y Hotel از جمله هتل های ارزان بانکوک هستند که ویو زیبایی دارند.

کدام هتل های ارزان بانکوک ترانسفر رایگان به ٫ از فرودگاه دارند؟

هتل Divalux Resort & Spa Bangkok, Suvarnabhumi، هتل Amaranth Suvarnabhumi و هتل The Park Nine Hotel Suvarnabhumi از هتل های ارزان بانکوک هستند که ترنسفر رایگان به ٫ از فرودگاه دارند.

کدام هتل های ارزان بانکوک برای زوج‌ها مناسب است؟

هتل Nouvo City Hotel،‌ هتل S33 Compact Sukhumvit Hotel و هتل Tongtara Riverview Hotel از جمله هتل های ارزان بانکوک هستند که برای زوج‌ها مناسب‌اند.