بهترین هتل های ارزان زوریخ

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل های ارزان زوریخ

زوریخ یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین شهرهای کشور سوئیس است. هتل های زوریخ گران هستند؛ اما در این شهر هم هتل ارزان وجود دارد. این مطلب راهنمای خوبی برای رزرو هتل ارزان در زوریخ است.

زوریخ یکی از لوکس‌ترین شهرهای سوئیس است. در این شهر موزه‌ها و مکان‌های تفریحی مانند پارک‌ و تلسکی‌ وجود دارد. برای یک اقامت کم‌هزینه در این شهر، باید در هتل‌های بدون ستاره تا سه ستاره اقامت کنید؛ علاوه بر این، اگر برای زمستان هتل رزرو کنید، می‌‌توانید برای اقامت در همین هتل‌ها، هزینه کمتری بپردازید. بهترین هتل های ارزان زوریخ در منطقه یک، منطقه Enge و منطقه Rathaus قرار گرفته‌اند و هزینه هر شب اقامت در آن‌ها، نهایتا تا ۲۰۰ دلار می‌رسد. برای رزرو هتل ارزان زوریخ این مطلب را مطالعه کنید تا درباره کیفیت این هتل‌ها و امکاناتشان اطلاعات خوبی به دست آورید.

برای مطالعه درباره همه هتل های این شهر مطلب رزرو هتل زوریخ را بخوانید.

رزرو آنلاین هتل ارزان زوریخ

برای رزرو آنلاین هتل ارزان زوریخ باید نام مقصد، تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافران را در باکس جستجویی که در همین صفحه قرار دارد، وارد کنید؛ سپس روی گزینه جستجو کلیک کنید تا لیستی از هتل‌های این شهر به شما نمایش داده شود. در فیلتر کلاس هتل گزینه‌های یک ستاره تا سه ستاره را انتخاب کنید تا این بار لیستی از هتل‌ های ارزان زوریخ در اختیار شما قرار گیرد. پس از طی کردن این مرحله، لیستی از هتل های ارزان زوریخ همراه با نام و قیمت هتل‌ها به شما نمایش داده می‌شود؛ بعد از انتخاب هتل و کلیک روی گزینه رزرو اتاق به صفحه‌ جدیدی هدایت می‌شوید و در صفحه جدید باید مشخصات مسافران و اطلاعات پرواز را تعیین کنید.

پس از واردکردن و تایید اطلاعات خواسته شده، به درگاه بانکی منتقل می‌شوید و می‌توانید هزینه را به صورت ریالی پرداخت کنید. با رزرو هتل از سایت بوکینگ، بلافاصله پس از پرداخت هزینه، واچر هتل نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ علاوه بر این، از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار می‌شوید. تیم پشتیبانی بوکینگ در تمامی مراحل رزرو و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی سوال‌های شما خواهند بود.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در زوریخ

زوریخ در کنار کوه آلپ قرار گرفته است؛ به همین خاطر این شهر زمستان‌های سردی را پشت سر می‌گذراند و به‌ علت سردی هوا، در این فصل تعداد مسافرانی که به زوریخ سفر می‌کنند کم می‌شود و هتل‌ها تخفیف مناسبی را روی قیمت‌ها اعمال می‌کنند؛ در نتیجه بهترین زمان رزرو هتل ارزان در زوریخ، فصل زمستان است. پیشنهاد می‌کنیم برای روز جمعه هتل خود را رزرو کنید؛ چراکه قیمت هتل‌های این شهر در روز جمعه کمتر از روزهای دیگر می‌شود.

قیمت

قیمت هتل ارزان زوریخ

قیمت هتل ارزان زوریخ بر اساس موقعیت مکانی، کیفیت امکانات و خدمات و فاصله هتل تا جاذبه‌های گردشگری تغییر می‌کند؛ در میان هتل‌های این شهر، قیمت هتل‌‌هایی که به فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن مرکزی نزدیک هستند، نسبت به دیگر هتل‌ها کمتر است. علاوه بر عواملی که گفتیم، شرایط آب‌وهوایی هم روی قیمت هتل‌های این شهر تاثیرگذار است؛ به همین خاطر، در فصل زمستان قیمت‌ هتل‌‌های این شهر کمتر می‌شود. به‌طورکلی قیمت هتل‌های ارزان در زوریخ بین ۷۰ تا ۲۰۰ دلار به ازای هرشب اقامت تغییر می‌کند.

محله‌های مهم

هتل های ارزان زوریخ در منطقه ۱ | Distric1

زوریخ به ۱۲ منطقه تقسیم شده و منطقه یک این شهر، یکی از گران‌ترین مناطق زوریخ است. هتل‌های ارزان این منطقه به موزه بین‌المللی سوئیس، موزه فیفا، باغ‌وحش زوریخ و رودخانه لیمات و تلسکی Dietikon نزدیک هستند.

بیشتر هتل های ارزان زوریخ در منطقه ۱، یک ستاره تا سه ستاره هستند؛ اما هتل‌های بدون ستاره زیادی هم در این منطقه قرار دارد. هتل‌ های ارزان منطقه ۱ برای امکانات، خدمات، تمیزی و موقعیت مکانی امتیاز مطلوبی از مسافران دریافت کرده‌اند. در بیشتر این هتل‌ها رستوران وجود ندارد؛ ولی در نزدیکی آن‌ها رستوران و کافه‌های زیادی هست که می‌توانید برای صرف غذا به آنجا بروید. هتل‌های ارزان منطقه یک زوریخ مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند؛ علاوه بر این، دارای امکانات مخصوص افراد معلول‌اند. هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان زوریخ در منطقه ۱ بین ۱۰۰ تا ۱۷۰ دلار متغیر است.

هتل های ارزان زوریخ در منطقه Aussersihl

منطقه Aussersihl در قرن ۱۸ میلادی ایجاد شده است و در آن، ساختمان‌های قدیمی، بلند و بسیار زیبایی قرار گرفته است. هتل‌های این منطقه به مکان‌های تاریخی مانند موزه فیفا و موزه Rietberg نزدیک هستند و تا باغ‌وحش و رودخانه زوریخ هم فاصله کمی دارند؛ با اقامت در این منطقه می‌توانید در تفریحاتی چون تلسکی هم شرکت کنید.

اکثر هتل های ارزان زوریخ در منطقه Aussersihl بدون ستاره تا سه ستاره هستند. مسافرانی که در هتل‌های ارزان این منطقه اقامت داشته‌اند، امتیاز مطلوبی به کیفیت امکانات، خدمات هتل، موقعیت مکانی، تمیزی و راحتی داده‌اند. اتاق‌های این هتل‌ها مجهز به سیستم گرمایشی هستند؛ بنابراین این هتل‌ها برای اقامت در فصل زمستان هم گزینه مناسبی هستند. در هتل‌های ارزان این منطقه، هم در محیط عمومی هتل و هم در اتاق‌ها، تجهیزات لازم برای مسافران معلول در نظر گرفته شده است. هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان منطقه Aussersihl زوریخ بین ۱۰۰ دلار تا ۱۸۰ دلار می‌شود.

هتل های ارزان زوریخ در منطقه Enge

منطقه Enge یکی از سرسبزترین و خوش‌آب‌وهواترین مناطق زوریخ است. این منطقه در کنار دریاچه زوریخ قرار دارد؛ به همین خاطر با اقامت در این منطقه می‌توانید در دریاچه شنا کنید و در کنار ساحل حمام آفتاب بگیرید؛ هتل‌های این منطقه به مراکز تلسکی هم نزدیک هستند. با اقامت در منطقه Enge از بازدید موزه طراحی، موزه Kunsthaus Zurich، برج پرایم و باغ‌وحش زوریخ هم غافل نشوید.

هتل های ارزان زوریخ در منطقه Enge بدون ستاره تا سه ستاره هستند. در هتل‌های ارزان منطقه Enge تمامی امکانات و خدمات موردنیاز مسافران فراهم شده است. در بیشتر این هتل‌ها آشپزخانه همراه با لوازم پخت‌وپز یا آشپزخانه‌های اشتراکی نیز وجود دارد. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ های منطقه ‌Enge زوریخ بین ۱۱۰ تا ۱۷۰ دلار است.

هتل های ارزان زوریخ در منطقه Rathaus

منطقه Rathaus یکی از مناطق مهم و سیاسی شهر زوریخ است. دریاچه لیمات در نزدیکی این منطقه قرار گرفته است. مکان‌های تاریخی مثل موزه فیفا، موزه Rietberg و برج پرایم در این منطقه قرار گرفته‌اند. مکان‌های تفریحی زوریخ مانند باغ‌وحش زوریخ و تلسکی Dietikon Lift هم در فاصله کمی از هتل‌های ارزان این منطقه واقع شده‌اند.

هتل‌ های ارزان زوریخ در منطقه Rathaus بدون ستاره تا سه ستاره هستند و به خاطر امکانات، خدمات، تمیزی و راحتی، امتیاز خوبی از مسافران دریافت کرده‌اند؛ از ویژگی‌های برجسته این هتل‌ها نیز می‌توان به دارا بودن اتاق‌های عایق صدا و تجهیزات مناسب معلولین اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان منطقه Rathaus زوریخ  مبلغی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار است.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان نزدیک دریاچه زوریخ | Lake Zurich

دریاچه زوریخ یکی از تمیزترین دریاچه‌های کشور سوئیس و اروپا است. در این منطقه، تلاقی رنگ آبی آسمان و کوه‌های اطراف دریاچه منظره زیبایی را به وجود آورده است. دریاچه لیمات هم، هم‌جوار این دریاچه قرار گرفته است؛ علاوه بر این، حیات وحش Naturschutzgebiet Frauenwinkel، پارک Hirschpark، پارک Seeplatz و تلسکی‌های زیادی هم در کنار دریاچه زوریخ و هتل‌های ارزان آن اطراف، قرار گرفته‌اند.

هتل های ارزان نزدیک دریاچه زوریخ دو ستاره و سه ستاره هستند. این هتل‌‌ها، دارای اتاق‌های خانوادگی و اتاق‌های مخصوص زوج‌ها هستند؛ علاوه بر این، به اتاق‌های عایق صدا مجهز هستند. بعضی از این هتل‌های ارزان هم دارای باشگاه ورزشی با حداقل امکانات‌اند. هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان نزدیک دریاچه زوریخ بین ۱۱۰ تا ۱۸۰ دلار است.

هتل های ارزان زوریخ نزدیک کلیسای فرومانستر | Fraumünster Church

کلیسای فرومانستر که به کلیسای اور لیدی (Our Lady) هم مشهور است، در ساحل غربی دریاچه لیمات قرار گرفته است. این کلیسا هم به دریاچه لیمات و هم به خیابان زیبای Bahnhofstrasse نزدیک است. در نزدیکی این کلیسا اماکن دیدنی دیگری هم وجود دارد؛ از جمله این اماکن دیدنی می‌توان به برج پرایم، موزه طراحی، موزه Rietberg و باغ‌وحش زوریخ اشاره کرد.

هتل های ارزان زوریخ نزدیک کلیسای فرومانستر یک ستاره تا سه ستاره هستند. این هتل‌ها با ارائه امکانات و خدمات با کیفیت توانسته‌اند تجربه خوبی برای مسافران رقم بزند؛ علاوه بر این، به اتاق کنفرانس و دستگاه فکس مجهز هستند و برای سفرهای کاری گزینه مناسبی‌اند. در این هتل‌های ارزان، تمامی امکانات ضروری برای اقامت مسافران معلول نیز ارائه می‌شود. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ها بین ۷۰ تا ۲۰۰ دلار است.

اطراف مراکز خرید

هتل های ارزان زوریخ نزدیک مرکز خرید شاپ ویل | Shop Ville

مرکز خرید شاپ ویل بزرگ‌ترین مرکز خرید زوریخ است که پایین ایستگاه قطار مرکزی زوریخ واقع شده است. هتل‌های ارزان نزدیک شاپ ویل در کنار دریاچه لیمات قرار گرفته‌اند و به موزه Rietberg، موزه فیفا، موزه طراحی و برج پرایم هم نزدیک هستند.

اکثر هتل های ارزان زوریخ نزدیک مرکز خرید شاپ ویل یک ستاره تا سه ستاره هستند؛ علاوه بر این، تعدادی هتل بدون ستاره هم در این منطقه وجود دارد. بیشتر این هتل‌‌ها دارای اتاق‌های عایق صدا هستند و در تمامی آن‌‌ها امکانات لازم برای مسافران فراهم شده است. همچنین در تمامی طبقات و اتاق‌ها، امکانات مخصوص مسافران معلول ارائه می‌شود. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ها بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ دلار است.

اطراف مراکز حمل‌ونقل

هتل های ارزان نزدیک فرودگاه زوریخ | Zurich Airport

فرودگاه زوریخ یا Kloten Airport، تنها فرودگاه این شهر است. این فرودگاه در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است و به موزه بین‌المللی سوئیس، پارک Paradeplatz و رصدخانه Urania زوریخ نزدیک است. یکی از مکان‌های تفریحی نزدیک این هتل‌ها هم، تلسکی Regensberg Ski Lift است.

هتل های ارزان نزدیک فرودگاه زوریخ یک ستاره تا سه ستاره هستند؛ این هتل‌ها به‌علت کیفیت امکانات و خدمات، موقعیت مکانی و رفتار خوب کارکنان، رضایت بسیاری از مسافرانی را که به صورت خانوادگی اقامت داشتند، به دست آورده‌اند. اکثر این هتل‌ها نسبت به هتل‌های مناطق دیگر، امکانات تفریحی بیشتری را برای مسافران در نظر گرفته‌اند. هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان نزدیک فرودگاه بین ۱۰۰ تا ۱۶۰ دلار به ازای هرشب است.

هتل های ارزان زوریخ نزدیک ایستگاه راه آهن مرکزی | Zurich Hauptbahnhof

ایستگاه راه آهن مرکزی زوریخ علاوه بر یک سرویس حمل‌ونقل، به خاطر معماری منحصربه‌فرد به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری سوئیس هم به حساب می‌آید. هتل‌های ارزان نزدیک این ایستگاه راه آهن، به موزه بین‌المللی سوئیس، پارک Paradeplatz و رصدخانه Urania زوریخ هم نزدیک هستند.

اکثر هتل های ارزان زوریخ نزدیک ایستگاه راه آهن مرکزی بدون ستاره تا سه ستاره هستند. هتل‌های ارزان این منطقه علاوه بر نزدیکی به ایستگاه راه آهن زوریخ، به رستوران‌ها و کافه‌های زیادی هم نزدیک هستند. این هتل‌ها به خاطر امکانات با کیفیت، خدمات ارائه‌شده و نحوه تعامل کارکنان، امتیاز مطلوبی دریافت کرده‌اند. در بیشتر هتل‌های ارزان این منطقه کمترین میزان امکانات تفریحی برای مسافران در نظر گرفته شده است. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ها نیز بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ دلار است.

پیشنهاد مسافران

محبوب‌ترین هتل های ارزان زوریخ از نظر کاربران

محبوب‌ترین هتل های ارزان زوریخ از نظر کاربران تا موزه Rietberg، موزه فیفا، موزه طراحی و موزه بین‌المللی سوئیس فاصله کمی دارند. این هتل‌ها به اماکن تفریحی چون دریاچه Limmat، تلسکی Dietikon Lift و تلسکی Regensberg Ski Lift هم نزدیک‌اند؛ علاوه بر این، رستوران‌ و کافه‌های زیادی هم اطراف این هتل‌ها قرار گرفته‌ است.

هتل‌های ارزان زوریخ که برای کاربران محبوب هستند، یک ستاره تا سه ستاره‌اند. این هتل‌ها امکانات ضروری مثل سیستم گرمایشی در اختیار مسافران قرار می‌دهند. در اماکن عمومی هتل و اتاق‌ها نیز، امکانات ضروری برای مسافران معلول ارائه می‌کنند. قیمت یک شب اقامت در این هتل‌ها بین ۷۰ تا ۲۰۰ دلار است.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان زوریخ

بهترین هتل‌ های ارزان زوریخ برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل Hotel Gregory، هتل Hotel Limmathof و هتل stattHotel از بهترین هتل‌ های زوریخ برای اقامت هستند.

بهترین محله‌ها برای اقامت در زوریخ کدامند؟

منطقه ۱ (Distric1)، منطقه Enge و منطقه Rathaus از بهترین محله‌ها برای اقامت هستند.

کدام هتل های ارزان زوریخ برای خانواده‌ها مناسب است؟

هتل Self Service Hotel Kernhof Langstrasse، هتل Best Western Hotel Spirgarten و هتل MEININGER Hotel Zurich Greencity از هتل‌ های ارزان زوریخ هستند که برای خانواده‌ها مناسب‌اند.

کدام هتل های ارزان زوریخ برای زوج‌ها مناسب است؟

هتل easyHotel Zurich City Centre، هتل Hotel St. Georges و هتل Hotel Neufeld از هتل های ارزان زوریخ مناسب برای زوج‌ها هستند.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان زوریخ تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان زوریخ بین ۱۰۰ تا ۱۹۰ دلار است.

کدام هتل های ارزان زوریخ ویو زیبایی دارند؟

هتل Hotel Uto Kulm، هتل IHG Hotel و هتل Hilton Garden Inn Zurich Limmattal از هتل های ارزان زوریخ هستند که ویو زیبایی دارند.

کدام هتل های ارزان زوریخ رستوران دارند؟

هتل Park Hyatt Zurich، هتل Best Western Hotel Spirgarten و ibis Styles Zurich City Center از هتل های ارزان زوریخ هستند که رستوران دارند.

کدام هتل های ارزان زوریخ تهویه مطبوعی دارند؟

هتل B&B HOTEL Zurich East Wallisellen، هتل Olympia Hotel Zurich و هتل ibis budget Zurich City West از هتل های ارزان زوریخ هستند که تهویه مطبوع دارند.

کدام هتل های ارزان زوریخ پذیرش حیوانات خانگی دارند؟

هتل Swiss Star Zurich Sihlfeld، هتل Linda's Beauty و هتل Hotel Neufeld از هتل های زوریخ هستند که پذیرش حیوانات خانگی دارند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک ورزشگاه لتزیگراند کدامند؟

هتل Hotel St. Georges، هتل Swiss Star Longstreet و هتل Swiss Star Wiedikon از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک ورزشگاه لتزیگراند هستند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک کوهستان Uetliberg کدامند؟

هتل Olympia Hotel Zurich، هتل easyHotel Zurich City Centre و هتل ibis budget Zurich City West از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک کوهستان Uetliberg هستند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک موزه ملی سوئیس (Swiss National Museum) کدامند؟

هتل easyHotel Zurich Limmatplatz، هتل B&B HOTEL Zurich Wallisellen و هتل Novotel Zurich Airport Messe از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک موزه ملی سوئیس (Swiss National Museum) هستند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک خیابان Bahnhofstrasse کدامند؟

هتل easyHotel Zurich Limmatplatz، هتل Hotel Gregory و هتل Swiss Star Residences از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک خیابان Bahnhofstrasse هستند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک موزه فیفا (FIFA Museum) کدامند؟

هتل Hotel Gregory، هتل easyHotel Zurich City Centre، هتل Olympia Hotel Zurich و هتل Hotel St. Georges از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک موزه فیفا (FIFA Museum) هستند.

بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک فرودگاه زوریخ کدامند؟

هتل Swiss Star Zurich Airport، هتل Olympia Hotel Zurich و هتل Swiss Star Zurich University از بهترین هتل های ارزان زوریخ نزدیک فرودگاه زوریخ هستند.

کدام هتل های ارزان زوریخ صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل Moxy Rapperswil، هتل Gasthof Seefeld و هتل ibis budget Zurich City West از هتل های ارزان زوریخ هستند که صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌کنند.