بهترین هتل های ارزان تاشکند

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل ارزان تاشکند

در این راهنما تمامی اطلاعات لازم در مورد رزرو هتل ارزان تاشکند در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ اگر می‌خواهید به این شهر سفر کنید،‌ پیشنهاد می‌کنیم راهنمای هتل های ارزان تاشکند را به دقت مطالعه کنید.

تاشکند پایتخت کشور ازبکستان و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر این کشور است. این شهر از لحاظ موقعیتی در جاده ابریشم قرار دارد؛ به همین دلیل، سرعت رشد و رونق آن بسیار بالا است. شهر تاشکند تلفیقی از هنر امروزی و سازه‌های قدیمی است. قدمت ۲ هزار ساله این شهر باعث شده است که جاذبه‌های گردشگری زیادی در تاشکند باقی بماند.

در تاشکند تعداد زیادی هتل و اقامتگاه ساخته شده است. ما در این راهنما هتل های ارزان تاشکند را معرفی می‌کنیم. برای آن که بتوانید ارزان‌ترین هتل های تاشکند را رزرو کنید، بهتر است در فصل‌های تابستان و زمستان به این شهر سفر کنید. در این فصل‌ها آب و هوای تاشکند چندان مناسب نیست و همین امر، باعث کاهش جمعیت مسافران می‌شود؛ با کم شدن تعداد مسافران، هتل‌ها تخفیفات خوبی روی قیمت اعمال می‌کنند و هزینه اقامت‌تان در تاشکند، کمتر از فصل‌های بهار و پاییز خواهد شد.

هتل‌های بدون ستاره تاشکند قیمتی کمتر از ۳۰ دلار دارند؛ اما هتل‌های دو ستاره و سه ستاره این شهر هم قیمت‌های مناسبی دارند و جزو هتل های ارزان تاشکند به حساب می‌آیند. بیشتر این هتل های ارزان، در محله یاکاسارای قرار گرفته‌اند؛ ‌تعداد کمی از آن‌ها هم در محله‌های دیگر و مرکز شهر هستند. ما در این راهنما بهترین هتل های ارزان در این شهر را معرفی می‌کنیم و اطلاعات کاملی در مورد آن‌ها در اختیارتان قرار می‌دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد همه هتل های تاشکند پیشنهاد می‌کنیم مطلب رزرو هتل در تاشکند را مطالعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان تاشکند

برای رزرو آنلاین هتل ارزان تاشکند می‌توانید از باکس جست‌وجو این صفحه، استفاده کنید. برای این کار، تاشکند را به عنوان مقصد انتخاب کنید؛ سپس تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین کنید و روی کلید جست وجو کلیک نمایید. پس از چند ثانیه، لیستی از هتل های تاشکند در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ حال می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید و هتل‌ها را بر اساس قیمت مرتب کنید تا هتل‌های ارزان این شهر به شما نشان داده شود.

رزرو آنلاین هتل ارزان تاشکند به کمک سایت بوکینگ مزیت‌های زیادی برای شما خواهد داشت؛ به‌ عنوان‌ مثال، می‌توانید هزینه هتل را به کمک کارت بانکی خود و به صورت ریالی پرداخت کنید؛ بعد از پرداخت هم ووچر هتل در لحظه برای شما صادر می‌شود که می‌توانید در بخش کاربری خود آن را مشاهده کنید؛ علاوه بر این موارد، تیم پشتیبانی بوکینگ شبانه روزی پاسخگوی شما خواهد بود؛ بنابراین در صورت وقوع هرگونه مشکل، می‌توانید از این تیم راهنمایی بگیرید.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در تاشکند

تاشکند آب و هوای گرمسیری دارد؛ این شهر تابستان‌های بسیار گرم و زمستان‌های بسیار سردی دارد؛ به همین دلیل مسافران در این فصل‌ها نمی‌توانند از انجام فعالیت‌های فضای باز لذت ببرند. با این شرایط بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند در فصل‌های دیگر به تاشکند سفر کنند. با کم شدن تعداد مسافران در فصل‌های تابستان و زمستان، قیمت هتل‌ها هم کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین تابستان و زمستان بهترین زمان رزرو هتل ارزان در تاشکند است. فصل‌های اوج سفر به تاشکند دو فصل بهار و پاییز است. تاشکند در این فصل‌ها آب و هوای معتدلی دارد؛ علاوه بر این، در این فصول تعداد فستیوال‌های شهر هم افزایش پیدا می‌کند؛‌در نتیجه در بهار و پاییز، قیمت هتل‌ها افزایش پیدا می‌کند؛ به همین دلیل این دو فصل زمان مناسبی برای رزرو هتل ارزان در تاشکند نیستند.

روزهای شنبه و یک شنبه یا روزهای تعطیل رسمی، زمانی است که مسافران بیشتری در تاشکند حضور دارند؛‌ در این روزها قیمت هتل افزایش پیدا می‌کند. افرادی که دوست دارند کمترین هزینه را برای هتل پرداخت کنند،‌ بهتر است برنامه سفر خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که در رزوهای دوشنبه و سه شنبه در تاشکند باشند؛ در این روزها جمعیت مسافران خیلی کم است و قیمت هتل‌ها تخفیف می‌خورد.

قیمت

قیمت هتل ارزان تاشکند

قیمت هتل ارزان تاشکند به تعداد ستاره‌های هتل و فاصله هتل از مرکز شهر بستگی دارد. هر چه هتلی که برای اقامت انتخاب کنید، ستاره بیشتری داشته باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود. هتل‌هایی که فاصله کمی از مرکز شهر واقع‌ شده‌اند، دسترسی خوبی به مراکز حمل و نقل عمومی دارند؛ علاوه بر این، مراکز خرید نیز، در فاصله چند دقیقه‌ای از این هتل‌‌ها قرار گرفته‌اند؛ به همین دلیل، قیمت هتل‌های نزدیک مرکز شهر بیشتر از هتل‌هایی است که در حاشیه شهر قرار گرفته‌اند.

برخی از محله‌های تاشکند، در بین مسافران محبوبیت بیشتری دارند؛ علت آن هم این است که در این مناطق بیشتر جاذبه‌های گردشگری شهر قرار گرفته‌اند؛ به همین دلیل قیمت هتل‌هایی که در این محله‌ها هستند، بیشتر از محله‌های کم طرفدار است. محله‌های یاکاسارای، یونس آباد و شیخان طهور جزو مناطق مهم شهری هستند که بیشتر هتل‌های آنها گران قیمت است؛‌ البته در این مناطق هتل‌های ارزان قیمت هم وجود دارد؛ اما هتل‌های ارزان این مناطق از مرکز شهر فاصله بیشتری دارند. برای رزرو هتل ارزان بهتر است به محله‌های المزار و میرآباد مراجعه کنید؛‌ این محله‌ها از مرکز شهر و مکان‌های دیدنی فاصله زیادی دارند و هزینه اقامت در هتل‌های آن‌ها کم است.

عوامل دیگری که در قیمت اثر می‌گذارد، روز و فصل رزرو هتل است؛ در فصل‌های تابستان و زمستان آب وهوای تاشکند معتدل نیست؛ به همین دلیل در این فصول تعداد مسافران کم می‌شود و هتل‌ها تخفیف خوبی اعمال می‌کنند. روزهای شنبه و یک شنبه جزو تعطیلات آخر هفته هستند؛ در این روزها تعداد مسافر بیشتری به تاشکند سفر می‌کند؛ اگر در مورد زمان سفر عجله و محدودیتی ندارید، بهتر است برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هتل رزرو کنید. در این روزها بیشتر مسافران به شهرهای خود بازگشته‌اند و قیمت هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند. با در نظر گرفتن این عوامل قیمت هتل ارزان تاشکند از ۱۶ دلار برای هر شب اقامت شروع می‌شود و تا ۸۰ دلار افزایش پیدا می‌کند.

محله‌های مهم

هتل های ارزان تاشکند در یاکاسارای | Yakkasaray

یاکاسارای یک منطقه شلوغ و مرکزی در شهر تاشکند است؛ این محله فاصله کمی از جاذبه‌های شهر و بازارهای قدیمی دارد. منطقه سرسبز یاکاسارای به دلیل داشتن موزه‌های کاشی‌کاری شده مانند موزه کاخ سفید، شهرت دارد. در منطقه یاکاسارای بتکده‌های چوبی و حوضچه‌های آرام در باغ‌های کره‌ای وجود دارد که هر مسافری را به خود جذب می‌کند؛ همچنین رستوران‌ها با سرو غذاهایی تند مانند سوپ کیمچی، پذیرای مهمانان هستند.

با رزرو هتل ارزان در منطقه یاکاسارای کمتر از ۱۰ دقیقه از پارک تفریحی بابر (Babur Recreation Park) و جاذبه تاریخی پامیاتنیک آ.س. پوشکینو (Pamyatnik A.S. Pushkinu) فاصله خواهید داشت؛ همچنین تنها ۲۰ دقیقه زمان لازم دارید تا به جاهای دیدنی مانند میدان امیر تیمور، موزه امیر تیمور، موزه تاریخ تیموریان، فواره مستقلیک و کاخ بزرگ دوک نیکلاس کنستانتینوویچ، برسید.

همه هتل های ارزان تاشکند در یاکاسارای سه ستاره هستند. این هتل‌ها کمتر از ۵ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارند؛ برای رسیدن به ایستگاه‌های اتوبوس و قطار تنها دو دقیقه زمان لازم دارید. امکانات هتل‌های سه ستاره یاکاسارای شامل استخر، حمام در باغ، اینترنت رایگان و صندوق امانات است. منظره اتاق‌های هتل به سمت شهر یا باغ‌های اطراف هتل است. هتل‌های ارزان این بخش جزو بهترین هتل های تاشکند هستند و در بین مسافران بسیار محبوب هستند. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان منطقه یاکاسارای از ۳۷ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان تاشکند در یونس آباد | Yunusabad

منطقه یونس آباد بیشتر یک ناحیه مسکونی و اداری است. این بخش بزرگ‌ترین منطقه از مناطق ۱۱ گانه تاشکند است. در یونس آباد جاذبه‌های گردشگری مانند باغ‌وحش تاشکند، میدان امیر تیمور، مسجد مینور، پارک آبی آکوا لند، جاذبه تاریخی آک تپا یونس آباد (Aktepa Yunusabad)، مکان تاریخی کولوق تپا (Quloqtepa) و چندین مرکز خرید بزرگ و مشهور وجود دارد.

هتل های ارزان تاشکند در یونس آباد بیشتر آپارتمان هستند و تعداد کمی از آن‌ها هتل هستند. این آپارتمان‌ها دو ستاره و سه ستاره هستند؛ با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، قیمت این آپارتمان‌ها بسیار مقرون به صرفه است. در منطقه یونس آباد مراکز خرید زیادی وجود دارد و دلیل اصلی محبوبیت هتل‌های ارزان منطقه یونس آباد، دسترسی خوب هتل‌ها به مراکز خرید است. علاوه بر آن، در سراسر یونس آباد خطوط مترو وجود دارد؛ به همین دلیل، حمل و نقل برای مسافران بسیار راحت خواهد بود.

با رزرو هتل‌های ارزان در منطقه یونس آباد، یک واحد کامل با ابعاد ۴۰ تا ۹۰ متر مربع در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ این آپارتمان‌ها مجهز به امکانات ضروری مثل آشپزخانه مجهز، اینترنت رایگان و ماشین لباس‌شویی هستند. یکی از نقاط قوت این آپارتمان‌ها منظره زیبای آن‌ها است؛ شما می‌توانید چشم‌اندازی زیبا از شهر و فضای سرسبز آن را تماشا کنید. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان این منطقه از ۳۰ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان تاشکند در شیخان طهور | Shaykhontohur

منطقه شیخان طهور یکی از محله‌های بزرگ تاشکند است. در این منطقه، جاذبه‌های توریستی زیادی قرار گرفته است. از جمله این مکان‌های توریستی می‌توان به چورسو اشاره کرد. در این بازار می‌توانید انواع صنایع دستی و ادویه‌جات تهیه کنید. مدرسه کوکالدوش یکی دیگر از جاهای دیدنی شیخان طهور است که در قرن شانزدهم ساخته شده است؛ از دیگر جاذبه‌های گردشگری منطقه شیخان طهور، می‌توان به مجموعه یادبود شیخان طهور، پارک تفریحی عبدالله کدیری و چرخ و فلک بزرگ انهور لوکوموتیو (Anhor Lokomotiv) اشاره کرد.

هتل های ارزان تاشکند در شیخان طهور بیشتر بدون ستاره هستند؛ تعداد کمی از آن‌ها نیز هتل‌های سه ستاره هستند. این هتل‌ها برای سفرهای خانوادگی مناسب هستند؛ بیشتر اتاق‌های هتل‌ها به سمت شهر است؛ برخی از آنها هم منظره‌ای زیبا از باغ‌های اطراف هتل دارند. امکانات هتل‌های بدون ستاره ارزان در شیخان طهور کم است؛ این هتل‌ها معمولا برای خدمات بیشتر، هزینه‌های جداگانه در نظر گرفته‌اند. هتل‌های سه ستاره ارزان منطقه شیخان طهور امکاناتی مانند استخر و روم سرویس در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ همچنین این هتل‌ها به صورت ۲۴ ساعته پذیرای مهمانان جدید هستند. برای امنیت بیشتر، مسافران می‌توانند اشیا قیمتی خود را به صندوق امانات هتل بسپارند. قیمت هر شب اقامت در هتل‌های منطقه شیخان طهور از ۳۲ دلار شروع می‌شود.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان تاشکند نزدیک موزه ملی هنرهای کاربردی | Museum of Applied Art

موزه ملی هنرهای کاربردی تاشکند در منطقه یاکاسارای قرار گرفته است. در این نمایشگاه برای اولین بار در ازبکستان آثار هنری هنرمندان به نمایش گذاشته شد. در ابتدا تنها صنایع دستی در موزه وجود داشت؛ اما بعدها گل‌دوزی‌های دست‌ساز، جواهرات، فرش و ... هم به آن اضافه شد. شما می‌توانید از فروشگاه‌های کادویی که در این موزه وجود دارد، تابلوهای نقاشی، گرافیک، چینی، پارچه و جواهرات خریداری کنید.

اگر در هتل‌های ارزان نزدیک موزه ساکن شوید، می‌توانید از جاهای دیدنی مانند پارک باربر، میدان امیر تیمور، موزه امیر تیمور، فواره مستقلیک و کاخ بزرگ دوک نیکلاس کنستانتینوویچ دیدن کنید. این جاذبه‌ها کمتر از ۲۰ دقیقه از هتل شما فاصله خواهند داشت؛ در اطراف هتل‌های اطراف موزه با استفاده از خطوط مترو و اتوبوس نیز می‌توانید به این مکان‌های دیدنی بروید و در هزینه‌های حمل و نقل خود صرفه‌جویی کنید.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک موزه ملی هنرهای کاربردی بدون ستاره یا سه ستاره هستند. این هتل‌ها به مرکز شهر نزدیک‌‌اند و ایستگاه‌های اتوبوس کمتر از ۴۰۰ متر با این هتل‌ها فاصله دارند. منظره اتاق‌های هتل بیشتر به سمت باغ‌های اطراف است؛ تعدادی از این هتل‌ها هم چشم‌اندازی جذاب از شهر دارند. در هتل‌های ارزان نزدیک موزه، امکاناتی مانند اینترنت رایگان، استخر و صندوق امانات در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. قیمت هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۳۰ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک میدان امیر تیمور تاشکند | Amir Temur Square

میدان امیر تیمور در منطقه یونس آباد قرار گرفته است. این میدان کمتر از پنج کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. در وسط میدان مجسمه فرمانده و بنیان گذار امپراطوری عظیم تیموریان قرار گرفته است. اطراف میدان با ساختمان‌های مهم و تاریخی مانند دانشگاه حقوق، کاخ فروم، زنگ معروف تاشکند و موزه امیر تیمور، احاطه شده است. با اقامت در هتل‌های این منطقه می‌توانید از جاهای دیدنی مانند باغ‌وحش تاشکند، موزه ملی هنرهای کاربردی، پارک ملی ازبکستان، بنای یادبود شجاعت، میدان یادبود و چندین بنای مشهور دیگر دیدن کنید.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک میدان امیر تیمور تاشکند بیشتر به صورت آپارتمان هستند و تعداد کمی هتل در این منطقه وجود دارد؛ این آپارتمان‌ها سه ستاره هستند و امکاناتی مانند آشپزخانه مجهز، لباس‌شویی و اینترنت رایگان در اختیار مسافران قرار می‌دهند. فضای آپارتمان‌ها بین ۴۰ تا ۹۰ مترمربع است و منظره‌ای زیبا از شهر دارند. البته تعدادی هتل بدون ستاره هم در اطراف میدان قرار گرفته است؛ ‌این هتل‌ها تنها امکانات اولیه را در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ به همین دلیل، هتل‌های بدون ستاره اطراف میدان، ارزان‌ترین هتل‌های این منطقه به شمار می‌روند. قیمت هر شب اقامت در هتل‌های ارزان نزدیک میدان امیر تیمور از ۱۳ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک باغ ژاپنی | Japanese Garden

باغ ژاپنی در منطقه یونس آباد قرار گرفته است. در این پارک می‌توانید سنت‌ها و فرهنگ ژاپن را از نزدیک مشاهده کنید. آلاچیق‌های دنج، نیمکت‌ها، پل‌های چوبی گرد مرتب، چایخانه، گرانیت و فانوس‌های چوبی به سبک ژاپنی، ترکیب سنگ‌های تزئین شده با اشکال غیرمعمول، مسیرهای پرپیچ‌وخم تمیز، از زیبایی‌های دیدنی باغ ژاپنی تاشکند هستند. در اطراف باغ ژاپنی، جاذبه‌های گردشگری دیگری مانند تاشکند تلمینورا، مسجد مینور، پارک آبی، باغ‌وحش تاشکند، چرخ و فرهنگ انهور لوکوموتیو و میدان امیر تیمور وجود دارد. با اقامت در هتل‌های نزدیک باغ می‌توانید هم از مترو هم از اتوبوس استفاده کنید و به این مکان‌های دیدنی سر بزنید.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک باغ ژاپنی بدون ستاره هستند؛ اما به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارند، در بین مسافران بسیار محبوب هستند و امتیازهای بیش از ۷ دریافت کرده‌اند. در این هتل‌ها کیفیت صبحانه نیز بسیار بالا است. قیمت هر شب اقامت در هتل‌های ارزان نزدیک باغ ژاپنی از ۳۲ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز خرید

هتل های ارزان تاشکند نزدیک مرکز خرید نکست | Next

مرکز خرید نکست یکی از مراکز خرید مدرن و امروزی در تاشکند است. در این مرکز خرید برندهای مشهور مد و فشن فعالیت دارند؛ البته این مرکز خرید تنها برای خرید کردن نیست؛ شما می‌توانید در این مکان استثنایی انواع غذاهای لذیذ را امتحان کنید و تفریحات جدید را تجربه کنید. در نزدیکی مرکز خرید نکست، جاهای دیدنی مانند بنای یادبود علیشیر ناوی، پارک ملی ازبکستان، پامیاتنیک آ.س. پوشکینو (Pamyatnik A.S. Pushkinu)، پارک تفریحی داستلیک (Dustlik Recreation Park) و پارک ملی سئول قرار گرفته است؛ با اقامت در هتل های ارزان تاشکند نزدیک مرکز خرید نکست می‌توانید از این جاذبه‌های گردشگری هم دیدن کنید.

همه هتل‌های ارزانی که در نزدیکی مرکز خرید قرار دارند، بدون ستاره هستند؛ اما اگر به خدمات و امکانات بیشتری نیاز دارید، می‌توانید در هتل‌های سه ستاره‌ای که در فاصله بیشتر از مرکز خرید قرار گرفته‌اند، ساکن شوید؛ البته هتل‌های بدون ستاره اطراف مرکز خرید در بین مسافران بسیار محبوب هستند؛ علت آن هم، فاصله کم این هتل‌ها از مرکز شهر و منطقه یاکاسارای است؛ ایستگاه‌های اتوبوس هم در فاصله کمی از این مرکز خرید قرار گرفته‌اند که می‌توانند رفت و آمد شما را راحت‌تر کنند. برای هر شب اقامت در هتل‌های ارزان نزدیک مرکز خرید نکست باید مبلغی بین ۳۰ دلار تا ۹۰ دلار پرداخت کنید.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک چورسو بازار | Chorsu Bazaar

چورسو بازار، قدیمی‌ترین بازار کشور ازبکستان است که در منطقه شیخان طهور قرار دارد. این بازار در گذشته به اسکی جووا مشهور بوده که معنی آن «برج قدیمی» است. در این بازار از برندها و مغازه‌های لوکس خبری نیست؛ اما در عوض می‌توانید انواع سوغاتی‌های مشهور ازبکستان را در آن پیدا کنید. در اطراف بازار ایستگاه‌های مترو مختلفی وجود دارد که رفت و آمد به این بازار را برای شما راحت‌تر می‌کنند.

با رزرو هتل های ارزان تاشکند نزدیک چورسو بازار می‌توانید از مکان‌های دیدنی مانند مجموعه یادبود شیخان طهور، پارک تفریحی عبدالله کدیری و چرخ و فلک بزرگ انهور لوکوموتیو (Anhor Lokomotiv) دیدن کنید؛ علاوه بر آن، شما کمتر از ۴ کیلومتر از مرکز شهر فاصله خواهید داشت؛ به همین دلیل، به مکان‌های گردشگری مانند بنای یادبود علیشیر ناوی و پارک ملی ازبکستان دسترسی خواهید داشت.

هتل‌های ارزان نزدیک چورسو بازار بیشتر بدون ستاره هستند؛ البته تعداد کمی هتل سه ستاره وجود دارد که قیمت‌های مناسبی دارند. این هتل‌ها خدماتی مانند پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت رایگان، استخر و روم سرویس ارائه می‌دهند. با توجه به موقعیت مکانی خوب هتل‌های نزدیک چورسو، مسافران امتیازهای بالای ۸ به موقعیت آنها و امتیاز بالای ۷ را به خدمات و سطح امکانات هتل داده‌اند. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های نزدیک چورسو بازار از ۲۸ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز حمل‌ونقل

هتل های ارزان تاشکند نزدیک فرودگاه بین‌المللی تاشکند

فرودگاه اسلام کریموف یا همان فرودگاه بین‌المللی تاشکند، بزرگ‌ترین فرودگاه در ازبکستان و سومین فرودگاه پرتردد در آسیای میانه است. این فرودگاه دو ترمینال دارد؛ یک ترمینال برای پروازهای داخلی و ترمینال دیگر برای پروازهای خارجی است. با رزرو هتل‌های نزدیک فرودگاه می‌توانید از جاذبه‌های توریستی مانند خیابان باربر به فرودگاه (Babur Street to Airport)، پامیاتنیک آ.س. پوشکینو (Pamyatnik A.S. Pushkinu)، پارک تفریحی داستلیک (Dustlik Recreation Park)، موزه راه آهن، موزه مینگ اوریک (Ming Urik Museum) و موزه زمین شناسی دیدن کنید؛ این جاذبه‌های توریستی کمتر از ۲۰ دقیقه از شما فاصله خواهند داشت.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک فرودگاه بین‌المللی تاشکند بیشتر بدون ستاره هستند؛ البته تعداد کمی هتل سه ستاره هم در این منطقه وجود دارد. هتل‌‌های بدون ستاره نزدیک فرودگاه، امکانات مختلفی ارائه می‌دهند؛ مسافران در این هتل‌ها می‌توانند در عوض پرداخت هزینه جداگانه، خدمات بیشتری دریافت کنند. بیشتر هتل‌های نزدیک فرودگاه اتاق‌های بزرگ مناسب برای سفرهای خانوادگی دارند؛ علاوه بر آن امکاناتی مانند استخر و روم سرویس ارائه می‌دهند. همه مسافرانی که در این هتل‌ها اقامت داشته‌اند، از کیفیت صبحانه و همچنین سطح خدمات و بهداشت بسیار راضی بوده‌اند. منظره اتاق‌ این هتل‌ها نیز به سمت شهر است. قیمت هر شب اقامت در هتل های ارزان نزدیک فرودگاه از ۲۳ دلار شروع می شود.

هتل های ارزان تاشکند نزدیک ایستگاه راه‌آهن تاشکند

ایستگاه راه آهن تاشکند در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی این شهر قرار گرفته است؛ بنابراین با اقامت در هتل‌‌های نزدیک راه‌آهن، می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری که به فرودگاه نزدیک هستند، دیدن کنید؛ خیابان باربر به فرودگاه، پامیاتنیک آ.س. پوشکینو، ‌پارک تفریحی داستلیک، موزه راه آهن، موزه مینگ اوریک و موزه زمین شناسی، جزو مکان‌های دیدنی نزدیک راه آهن هستند.

هتل ‌های ارزان تاشکند نزدیک ایستگاه راه‌آهن تاشکند شرایطی مشابه هتل‌های ارزان نزدیک فرودگاه دارند؛ به عبارتی دیگر، بیشتر این هتل‌ها بدون ستاره هستند و تنها چند هتل سه ستاره ارزان‌قیمت در اطراف راه‌آهن واقع شده است. هتل‌های بدون ستاره تنها امکانات اولیه را در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ اما مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه جداگانه، از امکانات بیشتری استفاده کنند. از نقاط مثبت این هتل‌ها، سرو صبحانه با کیفیت عالی و برخورد خوب کارکنان است. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان نزدیک راه آهن از ۲۳ دلار شروع می‌شود

پیشنهاد کاربران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان تاشکند از نظر کاربران

هتل‌ های ارزان تاشکند ویژگی‌های مشترکی دارند؛ به‌ عنوان‌ مثال، این هتل‌ها اتاق‌های کوچک دارند و امکانات رفاهی آن‌ها کم است. اما به سبب برخی عوامل، بعضی از این هتل‌ها امتیازهای بالایی از طرف مسافران دریافت می‌کنند. محبوب ‌ترین هتل های ارزان تاشکند از نظر کاربران، هتل‌هایی هستند که در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته‌اند، به مترو اتوبوس دسترسی دارند، به مرکز شهر و جاهای دیدنی نزدیک هستند و در آن‌ها، برخورد کارکنان و سطح بهداشت عالی است.

با در نظر گرفتن این شرایط، هتل‌های ارزان و محبوب تاشکند بیشتر بدون ستاره و سه ستاره هستند. این هتل‌ها در بخش‌های یاکاسارای و یونس آباد به وفور یافت می‌شوند. تعدادی از هتل‌های ارزان و محبوب تاشکند در مرکز شهر قرار گرفته‌اند و موقعیت مکانی عالی دارند. قیمت هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۳ دلار شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان تاشکند

بهترین هتل‌های ارزان تاشکند برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل Old Tashkent Hotel & Spa، هتل Unique Hotel، هتل Sato Hotel Tashkent و هتل SV Hotel جزو بهترین هتل‌های ارزان تاشکند برای اقامت هستند.

بهترین محله‌ها برای اقامت در تاشکند کدامند؟

هترین محله‌ها برای اقامت در تاشکند مناطق یاکاسارای، یونس آباد و مرکز شهر هستند.

کدام هتل های ارزان تاشکند برای اقامت خانوادگی مناسب است؟

هتل Light Hotel، هتل Lalibey Hotel، هتل Orient Palace و هتل Hotel Taht جزو هتل های ارزان تاشکند هستند که برای اقامت خانوادگی مناسب هستند.

بهترین هتل های ارزان تاشکند در منطقه یاکاسارای کدامند؟

بهترین هتل های ارزان تاشکند در منطقه یاکاسارای شامل هتل Unique Hotel، هتل Qushbegi Plaza Hotel، هتل OLD TASHKENT Hotel & Spa و هتل SV Hotel است.

بهترین هتل های ارزان تاشکند در منطقه یونس آباد کدامند؟

بهترین هتل های ارزان تاشکند در منطقه یونس آباد عبارت است از هتل Hotel Taht، هتل Shakh Sultan، هتل ELDI Hotel و هتل Elegant Family Hotel.

بهترین هتل های ارزان تاشکند در مرکز شهر کدام هتل‌ها هستند؟

هتل Anvar's Guests، هتل Alliance Hotel Tashkent، هتل City Centre Hotel و هتلMichelin Hotel جزو بهترین هتل های ارزان تاشکند در مرکز شهر هستند.

بهترین هتل های ارزان تاشکند در شیخان طهور کدامند؟

هتل Hotel 1946، هتل Grand Nur Hotel، هتل Art Regency Premium Hotel Free airport service و هتل Hotel Grand way جزو بهترین هتل های ارزان تاشکند در شیخان طهور هستند.

بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک مرکز خرید نکست کدامند؟

هتل Anvar's Guests، هتل Leader Hotel، هتل Michelin Hotel و هتل Residence Park Hotel جزو بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک مرکز خرید نکست هستند.

بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک چورسو بازار کدامند؟

هتل Hotel Taht، هتل Grand Nur Hotel، هتل Hotel Grand way و هتل Hotel 1946 جزو بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک چورسو بازار هستند.

بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک موزه ملی هنرهای کاربردی کدامند؟

هتل Light Hotel، هتل Fenix Hotel، هتل City Centre Hotel و هتل Queens Hotel بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک موزه ملی هنرهای کاربردی هستند.

کدام هتل های ارزان تاشکند نزدیک فرودگاه تاشکند هستند؟

هتل های ارزان تاشکند نزدیک فرودگاه تاشکند شامل هتل Lalibey Hotel، هتل Zafaron Hotel، هتل Ipak hotel و هتل Ridon Lux Hotel می‌شود.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان تاشکند تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان تاشکند تقریبا ۳۵ دلار است.

بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک راه‌آهن کدامند؟

بهترین هتل های ارزان تاشکند نزدیک راه آهن شامل هتل OazisHotel، هتل Corner Hotel Tashkent، هتل Tourist Inn Hotel و هتل Airport Hotel 24 است.

کدام هتل های ارزان تاشکند ویو زیبایی دارند؟

هتل های ارزان تاشکند که در منطقه یاکاسارای و مرکز شهر قرار دارند، ویو بسیار زیبایی دارند؛ هتل Alliance Hotel Tashkent، هتل City Centre Hotel، هتل Unique Hotel و هتل SV Hotel، از جمله این هتل‌ها هستند.

کدام هتل های ارزان تاشکند ترنسفر رایگان به / از فرودگاه دارند؟

هتل Hiva، هتل Porto Bello Luxury Hotel، هتل Stella Hotel Tashkent و هتل Corner Hotel Tashkent جزو هتل های ارزان تاشکند هستند که ترنسفر رایگان به / از فرودگاه دارند.

کدام هتل های ارزان تاشکند برای زوج‌ها مناسب هستند؟

هتل Radisson Blu Hotel، هتل Hyatt Regency Tashkent، هتل Hampton by Hilton Tashkent و هتل Mirzo Boutique Hotel جزو هتل های ارزان تاشکند هستند که برای زوج‌ها مناسب هستند.

کدام هتل های ارزان تاشکند صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل Chinor Garden Hotel، هتل Light Hotel، هتل Orient Palace و هتل Hotel Taht جزو هتل های ارزان تاشکند هستند که صبحانه ویژه ارائه می‌دهند.