بهترین هتل های ارزان سوچی

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل های ارزان سوچی

سوچی، پایتخت تابستانی روسیه و پرترددترین شهر ساحلی این کشور است؛ بعد از میزبانی بازی‌های المپیک ۲۰۱۴ نیز محبوبیت آن دوچندان شد. این شهر در دامنه کوه‌های پوشیده از برف قفقاز و در ساحل دریای سیاه قرار گرفته؛ همچنین برای تفریح‌های زمستانی، به امکانات زیادی مجهز شده است؛ همه این ویژگی‌ها باعث شده که سالانه ۴ میلیون گردشگر به آن سفر کنند؛ تعداد زیادی از مسافران نیز در هتل های ارزان سوچی اقامت می‌کنند.

بهترین زمان سفر به سوچی، تابستان است. در این زمان تفریحات آبی اوج می‌گیرد و شهر شلوغ می‌شود؛ اما این فصل، زمان مناسبی برای رزرو هتل ارزان نیست. سوچی از اواسط زمستان خلوت می‌شود و در این زمان می‌توان هتل‌ها را با قیمتی ارزان رزرو کرد. هتل‌های ارزان این شهر، بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند و بیشترین تعداد، در منطقه Lazarevskoe قرار گرفته‌اند؛ البته جالب است بدانید که به خاطر جغرافیای خاص سوچی، همه هتل‌های آن به ساحل‌ها دسترسی دارند. در ادامه این مطلب با ویژگی‌ها و نکات رزرو هتل‌‌های ارزان این شهر بیشتر آشنا می‌شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره همه هتل های سوچی، از شما دعوت می‌کنیم مطلب رزرو هتل سوچی را مطالعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان سوچی

برای رزرو آنلاین هتل ارزان در سوچی کافی است از پنل جست‌وجوی بالای صفحه، تاریخ و تعداد مسافران را وارد کنید؛ سپس روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید تا به صفحه هتل‌های این شهر هدایت شوید. در ادامه می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید تا فهرست هتل‌ها بر اساس بودجه مدنظر شما تنظیم شود. برای مشاهده جزئیات هر هتل نیز می‌توانید روی نام آن کلیک کنید.

بعد از انتخاب هتل و نوع اتاق، باید اطلاعات مسافران را وارد و تایید کنید؛ پس از این مرحله نیز به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید. در سایت بوکینگ امکان پرداخت ریالی هزینه و دریافت آنی ووچر هتل مهیا است؛ علاوه بر این، به صورت ۲۴ ساعته خدمات پشتیبانی ارائه می‌شود. بنابراین در صورت بروز مشکل، همکاران ما پاسخگوی سوال‌های شما خواهند بود.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در سوچی

شهر ساحلی سوچی آب‌وهوایی نیمه‌گرمسیری دارد و به امکانات تفریح‌های آبی و زمستانی فراوانی مجهز است؛ در نتیجه، در فصل تابستان و اولین ماه زمستان، جمعیت گردشگران آن به اوج می‌رسد. در این بازه‌های زمانی، هزینه اقامت در هتل‌ها نیز افزایش می‌یابد.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در سوچی، بهمن و اسفند است؛ در این دو ماه، سوچی خلوت‌ و خالی از جمعیت مسافران می‌شود؛ هزینه اقامت در هتل‌ها نیز به کمترین میزان می‌رسد. فارغ از فصل سفر توصیه می‌کنیم که از دو تا سه‌ ماه قبل از شروع اقامت در هتل‌های این شهر، هتل رزرو کنید.

قیمت

قیمت هتل ارزان سوچی

محدوده قیمت هتل های ارزان سوچی، بین ۸ تا ۵۰ دلار به ازای هر شب اقامت است. جالب است بدانید در این شهر، تعداد ستاره‌های هتل عاملی تاثیرگذار بر قیمت هتل‌ها نیست و در مواردی، هزینه اقامت در هتل‌های بدون‌ستاره باکیفیت، از هتل‌های سه‌ستاره بیشتر بوده.

برای مدیریت هزینه‌های اقامت در این شهر باید به دو عامل «موقعیت مکانی» و «زمان رزرو» توجه کنید. از نظر موقعیت مکانی، هتل‌های مرکزشهر گران‌ترین و هتل‌های منطقه Lazarevskoe ارزان‌ترین‌ها هستند. از نظر زمان رزرو نیز در اردییبهشت‌ماه (فاصله بین تعطیلات ملی روسیه)، فصل تابستان و دی‌ماه، هزینه اقامت در هتل‌های این شهر افزایش می‌یابد؛ اما در بهمن‌ماه، قیمت این هتل‌ها تا ۶۰ درصد ارزان‌تر می‌شود.

محله‌های مهم

هتل های ارزان در مرکز سوچی

مرکز شهر سوچی چشم‌اندازی ساحلی دارد و از گران‌ترین بخش‌های این شهر است؛ شمار زیادی از جاذبه‌های اصلی سوچی، مراکز بزرگ خرید و هتل‌ های مهم نیز در این منطقه قرار دارند؛ از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به سالن تئاتر وینتر و بندر سوچی اشاره کرد. هتل های ارزان مرکز سوچی یک‌ستاره و دوستاره‌اند. این هتل‌ها به ساحل دسترسی دارند و در شعاع یک تا دو کیلومتری از مرکز شهر بنا شده‌اند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۳ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان در منطقه Lazarevskoye سوچی

منطقه لازارسکو (Lazarevskoe) در مقایسه با مرکز سوچی فضای سنتی‌تری دارد و ارزان‌ترین هتل‌ها در همین منطقه قرار گرفته است. لازارسکو از قدیمی‌ترین محله‌ های سوچی است و پیشینه‌ای تاریخی دارد. با اقامت در این منطقه علاوه بر جاذبه‌های تاریخی، به ساحل ریویرا، پارک آبی، آکواریوم دلفین و مراکز خرید اولیمپ (Olimp) و مورمول (Moremoll) دسترسی خواهید داشت. بیشترین و بهترین تفرجگاه‌های ساحلی سوچی در لازارسکو ساخته شده‌اند؛ اغلب هتل‌های این منطقه با ساحل نیز فاصله کمی دارند. هتل های ارزان منطقه Lazarevskoe، بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان در منطقه Adler سوچی

بیشتر هتل های ارزان سوچی در منطقه آدلر قرار دارند. آدلر از مناطق جنوب سوچی است و به واسطه پیست‌های اسکی مجهز شهرت یافته؛ یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین اماکن تفریحی آن نیز پارک المپیک است. این منطقه تا فرودگاه و ایستگاه مرکزی قطار سوچی هم فاصله کمی دارد. هتل های ارزان منطقه Adler، بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند. قیمت یک شب اقامت در هتل‌های بدون‌ستاره این منطقه از شبی ۸ دلار شروع می‌شود؛ اما برای هر شب اقامت در هتل‌های سه‌ستاره باید حداقل ۲۰ دلار بپردازید.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان نزدیک آکواریوم سوچی

آکواریوم سوچی، آکواریومی مدرن با تونلی عریض و طویل است و در آب‌های دور تا دور آن، کوسه‌ها و ماهی‌های رنگارنگ شنا می‌کنند. این آکواریوم که نزدیک ساحل و در بخشی از منطقه آدلر بنا شده، به هتل‌های زیادی نزدیک است. هتل های ارزان نزدیک آکواریوم سوچی به وسایل حمل‌ونقل عمومی، مراکز خرید، تفرجگاه‌ها و مراکز مهم شهر نیز دسترسی دارند. این هتل‌ها بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند. برای یک شب اقامت در هتل‌های ارزان این منطقه باید حداقل ۱۱ دلار بپردازید.

هتل های ارزان نزدیک موزه هنر سوچی

موزه هنر سوچی در مرکز این شهر بنا شده و کلکسیونی از آثار هنری ارزشمند است. این موزه یکی از جاذبه‌های مهم سوچی است و در فاصله کمی از آن، موزه V.V. Barsova Dacha، ساحل ریویرا و سالن تئاتر وینتر قرار گرفته‌. هزینه هر شب اقامت در هتل های ارزان نزدیک موزه هنر سوچی از ۲۰ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز حمل‌ونقل

هتل های ارزان سوچی نزدیک فرودگاه

فرودگاه بین‌المللی سوچی در نزدیکی منطقه آدلر قرار گرفته است و به دهکده المپیک و محل برگزاری بازی‌های زمستانی دسترسی بسیار خوبی دارد. این فرودگاه که یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های روسیه است، با نام فرودگاه آدلر نیز شناخته می‌شود؛ همچنین سالانه بیش از ۲ میلیون نفر از طریق آن جا‌به‌جا می‌شوند. این فرودگاه ۴۰ کیلومتر با مرکز شهر سوچی فاصله دارد و در شعاع سه کیلومتری آن هتل‌های ارزان و خوبی وجود دارد. هتل های ارزان نزدیک فرودگاه سوچی بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند و هزینه هر شب اقامت در آن‌ها از ۱۴ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان سوچی نزدیک راه آهن

ایستگاه مرکزی قطار سوچی بزرگ‌ترین ایستگاه قطار در این شهر است و حدود یک قرن از احداث آن می‌گذرد. این ایستگاه در منطقه Tsentralny و در نزدیکی رودخانه سوچی قرار گرفته است و تا سواحل، مراکز خرید و رستوران‌ها فاصله کمی دارد. بیشتر هتل های ارزان نزدیک راه آهن سوچی سه‌ستاره‌اند؛ سایر هتل‌ها نیز دو‌ستاره یا یک‌ستاره هستند. هزینه یک شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۱ دلار شروع می‌شود.

پیشنهاد مسافران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان سوچی از نظر کاربران

از میان هتل های ارزان سوچی، هتل‌های سه‌ستاره محبوبیت بیشتری دارند. هتل های محبوب و ارزان سوچی در همه نقاط شهر پراکنده‌اند و هر کدام به ساحلی دسترسی دارند؛ علاوه بر این، به اینترنت رایگان مجهزاند. محدوده قیمت این هتل‌ها بین ۱۸ تا ۲۵ دلار به ازای هر شب متغیر است.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان سوچی

بهترین هتل‌ های ارزان سوچی برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل‌ Volna 2 Hotel، هتل Malibu Hotel و هتل Antika Hotel از بهترین هتل های ارزان سوچی هستند.

بهترین محله‌ها برای اقامت در سوچی کدامند؟

محله آدلر و محله Lazarevskoye از بهترین محله‌ها برای اقامت در سوچی هستند.

کدام هتل های ارزان سوچی برای خانواده‌ها مناسب است؟

بیشتر خانواده‌هایی که به سوچی سفر کرده‌اند، درباره هتل‌ Volna 2 Hotel، هتل Malibu Hotel و Marika hotel نظر مثبتی داشته‌اند.

کدام هتل های ارزان سوچی برای زوج‌ها مناسب است؟

هتل‌ Volna 2 Hotel، هتل Malibu Hotel و هتل Marika hotel جزو آن دسته از هتل های ارزان سوچی هستند که نظر زوج‌ها را به خود جلب کرده‌اند.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان سوچی تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان سوچی از ۸ تا ۵۰ دلار متغیر است.

کدام هتل های ارزان سوچی ویو زیبایی دارند؟

هتل Antika Hotel و هتل Golden Ring Hotel هتل‌های ارزانی هستند که ویو زیبا به سمت ساحل دارند.

کدام هتل های ارزان سوچی رستوران دارند؟

هتل Grejs Amaliya Hotel، هتل Marika hotel و هتل Vremena Goda Hotel از هتل های ارزان سوچی هستند که رستوران دارند.

کدام هتل های ارزان سوچی تهویه مطبوعی دارند؟

اتاق‌های هتل Grejs Amaliya Hotel و هتل Volna 2 Hotel مجهز به تهویه مطبوع است.

بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه سوچی کدامند؟

هتل SM Royal by Stellar، هتل Vremena Goda، هتل Kayan و هتل Milana از بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه سوچی‌ هستند.

بهترین هتل های ارزان سوچی نزدیک راه آهن سوچی کدامند؟

هتل Maksim Gor'kij Sochi، هتل Helix، هتل Ranovskiy Park Na Sovetskoy، هتل Magellan Odin Kongress و هتل Maro بهترین هتل های ارزان نزدیک راه آهن سوچی‌اند.

بهترین هتل های ارزان نزدیک مرکز سوچی کدامند؟

هتل Magnoliya، هتل Hotel Kailas Park Spa، هتل Sunlion Baunti، هتل Helix و هتل Marika بهترین هتل های ارزان نزدیک مرکز سوچی‌اند.

کدام هتل های ارزان سوچی صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل Antika Hotel و هتل Olimpiya Hotel از جمله هتل های ارزان سوچی هستند که صبحانه‌ای ویژه سرو می‌کنند.