بهترین هتل های ارزان شیراز

راهنمای رزرو

هر آنچه درباره رزرو هتل ارزان در شیراز باید بدانید

شیراز یکی از شهرهای خوش آب وهوای جنوب کشور است که جاذبه‌های گردشگری مانند آرامگاه شاعران معروف، حرم شاهچراغ و بناهای تاریخی متعددی را در خود جای داده است؛ در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه رزرو هتل ارزان شیراز آشنا کنیم.

آب و هوای شیراز در تمام طول سال معتدل است؛ ولی مسافران معمولا در فروردین ماه به این شهر سفر می‌کنند؛ چرا که بسیاری از گردشگران تمایل دارند شکوفه دادن گل‌ها را در باغ‌های زیبای شیراز ببینند و بوی بهار نارنج را در خیابان‌های این شهر استشمام کنند؛ بنابراین اوایل بهار زمان اوج سفر به شیراز محسوب می‌شود و در این زمان قیمت رزرو هتل شیراز هم افزایش پیدا می‌کند.

بهترین زمان‌ رزرو هتل ارزان شیراز، اردیبهشت‌ماه و زمستان است؛ در اردیبهشت‌ماه به دلیل پایان تعطیلات نوروز و سفرهای نوروزی، مسافران کمتری به شیراز سفر می‌کنند. در زمستان‌ها هم هوای شیراز سردتر و مرطوب‌تر از دیگر فصل‌ها می‌شود؛ به همین دلیل، گردشگران کمتری این فصل را برای رزرو هتل انتخاب کنند؛ از این رو، در این زمان قیمت هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند. در این مطلب عوامل موثر بر قیمت هتل های ارزان شیراز را بررسی خواهیم کرد و بهترین هتل‌های ارزان این شهر را به شما معرفی می‌کنیم.

برای مشاهده همه هتل‌های شیراز، به صفحه رزرو هتل شیراز مراجعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان شیراز

برای رزرو آنلاین هتل ارزان شیراز، در پنل جست‌وجوی موجود در همین صفحه، تاریخ ورود و خروج خود از هتل را وارد کنید، پس از کلیک روی گزینه جست‌وجو، از فیلتر قیمت استفاده کنید تا هتل‌های ارزان این شهر، در صدر فهرست نشان داده شوند. برای بررسی و مقایسه هتل‌ها نیز می‌توانید از فیلترهای متعددی مانند نوع اتاق، تعداد ستاره هتل و امتیاز کاربران کمک بگیرید. در ادامه، با کلیک روی نام هتل موردنظر، به تصاویر هتل، نوع اتاق‌ها و اطلاعات تماس هتل دسترسی پیدا می‌کنید.

بعد از انتخاب هتل و اتاق، باید تعداد تخت‌ها را مشخص کنید و روی گزینه رزرو اتاق کلیک کنید. پس از این مرحله باید اطلاعات مسافران را وارد کنید؛ پس از تایید اطلاعات نیز، به صفحه پرداخت هدایت می‌‌‌شوید و می‌توانید هزینه رزرو هتل را پرداخت کنید. در آخر، بعد از پرداخت هزینه، ووچر هتل به شماره تماس و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

رزرو هتل ارزان شیراز از سایت بوکینگ مزایای زیادی دارد؛ امکان پرداخت آنلاین هزینه، دریافت فوری ووچر هتل و برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته، از جمله این مزایا هستند.

قیمت هتل ارزان شیراز

عوامل متعددی روی قیمت هتل ارزان شیراز تاثیر دارند؛ برای مثال قیمت هتل‌ها با توجه به تعداد ستاره هتل، کیفیت خدمات و امکانات و مدرن یا سنتی بودن هتل‌ها تغییر می‌کند. قیمت هتل های ارزان شیراز از ۱۷۹ هزار تومان به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود. در ادامه می‌توانید عوامل موثر بر قیمت هتل‌های ارزان این شهر را مشاهده کنید.

  • تعداد ستاره هتل: هتل‌های ارزان شیراز، هتل‌های یک ستاره تا سه ستاره‌اند. هتل‌های یک ستاره و دو ستاره معمولا کوچک هستند و امکانات محدودی دارند؛ ولی هتل‌های سه ستاره دارای فضای بزرگ‌تری هستند و امکانات بیشتری هم در اختیار مهمانان قرار می‌دهند؛ به همین دلیل گران‌تراند.
  • کیفیت خدمات و امکانات هتل‌ها: هر چه امکانات یک هتل بیشتر باشد، قیمت هتل هم بر اساس خدمات ارائه شده نسبت به سایر هتل‌ها افزایش پیدا می‌کند.
  • سنتی یا مدرن بودن هتل: شیراز یک شهر تاریخی است و هتل‌های سنتی متعددی هم در این شهر واقع شده‌اند. معمولا هتل‌های سنتی قیمت کمتری نسبت به هتل‌های مدرن دارند.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در شیراز

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در شیراز بر اساس عواملی مانند وضعیت آب و هوا و تعطیلات مختلف تعیین می‌شود. اوایل بهار و به ویژه فروردین‌ماه، زمان اوج رزرو هتل در شیراز است؛ در این زمان به دلیل شروع تعطیلات رسمی و مطبوع شدن هوا‌، گردشگران زیادی در شیراز هتل رزرو می‌کنند؛ بنابراین در این زمان قیمت هتل‌های شیراز افزایش پیدا می‌کند. اگر قصد دارید در فروردین‌ماه به بهار سفر کنید؛ بهتر است از حدود دو ماه قبل هتل موردنظر خود را رزرو نمایید.

بهترین زمان‌ رزرو هتل ارزان در شیراز اردیبهشت‌ماه و فصل زمستان است. در اردیبهشت‌ماه دیگر تعطیلات نوروزی به پایان رسیده است و مسافران زیادی در شهر حضور ندارند، در فصل زمستان هم به دلیل بارش باران زیاد و سرمای هوا گردشگران زیادی به شیراز نمی‌روند؛ در نتیجه در این زمان‌ قیمت هتل شیراز کاهش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل ارزان شیراز در اردیبهشت‌ماه یا زمستان، بهتر است از حدود یک ماه قبل از تاریخ ورود به هتل اقدام کنید.

هتل آپارتمان ارزان در شیراز

هتل آپارتمان‌ های ارزان شیراز در مناطق مختلفی مانند خیابان زند و بلوار هجرت قرار گرفته‌اند. این هتل آپارتمان‌ها به مراکز گردشگری مانند حافظیه، رودخانه خرم رود، ارگ کریمخان زند، نارنجستان قوام و آب انبار وکیل دسترسی خوبی دارند؛ همچنین در فاصله کمی از بازارهای سنتی مانند بازار وکیل قرار گرفته‌اند. هتل آپارتمان‌های ارزان این شهر، اقامتگاه‌هایی مدرن هستند، اتاق‌هایی بزرگ و مجهز در اختیار مهمانان قرار می‌دهند، کارکنان صمیمی و حرفه‌ای دارند و صبحانه باکیفیت سرو می‌کنند. هزینه هرشب اقامت در این واحد‌ها، از ۵۷۵ هزار تومان شروع می‌شود.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان شیراز نزدیک حافظیه

حافظیه یکی از جاذبه‌های تاریخی اصلی شیراز است. این بنای تاریخی که آرامگاه شاعر بلند آوازه‌ ایرانی، حافظ شیرازی است، در خیابان حافظیه و در فاصله حدود هشت کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد. این جاذبه، فضای سبزی زیبا دارد و آرامگاه برخی از شعرا و مجتهدان شیراز در آن به خاک سپرده شده است. در نزدیکی حافظیه مراکز تاریخی و گردشگری متعددی وجود دارد که با رزرو هتل های ارزان شیراز نزدیک حافظیه به این مراکز هم دسترسی پیدا می‌کنید؛ برای مثال می‌توان به موزه سنگ هفت تنان، باغ جهان نما و موزه مشاهیر چهل مقام اشاره کرد. در نزدیکی حافظیه، هتل آپارتمان‌ها و هتل‌های سه ستاره ارزان متعددی قرار گرفته است؛ این هتل‌ها به مراکز گردشگری شیراز دسترسی خوبی دارند و در میان مسافران محبوب هستند.

هتل آپارتمان‌ها و هتل‌های ارزان نزدیک به حافظیه اقامتگاه‌های مدرنی هستند و اتاق‌هایی کوچک ارائه می‌دهند. قیمت هتل‌های ارزان این منطقه از ۷۳۰ هزار تومان به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

 

هتل های ارزان شیراز نزدیک شاهچراغ

حرم شاهچراغ، آرامگاه سید امیر احمد (شاهچراغ) است و در خیابان لطفعلی خان زند قرار دارد. در ساخت این حرم از شیشه‌هایی که نور را منعکس می‌کنند و کاشی‌کاری‌های زیبا استفاده شده است. در شاهچراغ دو آرامگاه و یک مسجد قرار دارد؛ حرم شاهچراغ و مسجد این حرم در بخش غربی و آرامگاه سید میر محمد (برادر شاهچراغ) در بخش شرقی قرار دارند.

در نزدیکی حرم، مراکز دیدنی متعددی مانند موزه شاهچراغ، موزه لباس، بناهای تاریخی مانند خانه نصیرالملک واقع شده‌ است. در فاصله کمی از این جاذبه‌ مذهبی نیز، بازارهای سنتی و مراکز خرید زیادی دیده می‌شود؛ از جمله این بازارها می‌توان به بازار روح‌الله، بازار حاجی و مرکز خرید نیکان اشاره کرد. هتل های ارزان شیراز نزدیک شاهچراغ، اقامتگاه‌های سنتی و هتل‌های دو ستاره و سه ستاره هستند. قیمت هتل‌های ارزان نزدیک این جاذبه از ۶۳۰ هزار تومان به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان شیراز نزدیک دروازه قرآن

دروازه قرآن شیراز یکی از بناهای تاریخی و ملی ایران است. این بنا در شمال شرقی شیراز و در یکی از خروجی‌های این شهر قرار دارد و روی بخش‌های مختلف آن، آیاتی از قرآن و نقش و نگارهای سنتی ایرانی حک شده است. این دروازه به آرامگاه و بوستان خواجوی کرمانی، پارک‌ها و رستوران‌های متعدد هم نزدیک است. برای رزرو هتل های ارزان شیراز نزدیک دروازه قرآن، باید به سراغ هتل‌های نزدیک به حافظیه یا خیابان تختی بروید. قیمت هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۵۷۵ هزار تومان شروع می‌شود.

اطراف فرودگاه

هتل های ارزان شیراز نزدیک فرودگاه

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب در بخش جنوبی شیراز و در فاصله حدود هفت کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. در نزدیکی این فرودگاه دو ایستگاه مترو و چندین ایستگاه اتوبوس تعبیه شده است؛ به همین دلیل با رزرو هتل های ارزان شیراز نزدیک فرودگاه به راحتی به مراکز گردشگری واقع در مرکز شهر دسترسی خواهید داشت. در اطراف این فرودگاه چندین فروشگاه کوچک و بزرگ، نمایشگاه مبل شیراز و یک پارک آبی قرار دارند؛ ولی هیچ مرکز گردشگری معروفی در نزدیکی آن هیچ جاذبه گردشگری معروفی دیده نمی‌شود. هتل‌های ارزان نزدیک فرودگاه دو ستاره و سه ستاره هستند و هزینه هرشب اقامت در آن‌ها از ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

از نظر کاربران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان شیراز از نظر کاربران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان شیراز از نظر کاربران، هتل‌های دو ستاره، سه ستاره و اقامتگاه‌های سنتی هستند که دسترسی خوبی به مراکز گردشگری دارند؛ از این رو بسیاری از هتل‌های ارزانی که در نزدیکی حافظیه، ارگ کریمخان و موزه‌ها یا مراکز خریدی مانند بازار وکیل قرار گرفته‌اند، در دسته هتل‌های محبوب کاربران قرار می‌گیرند. این هتل‌ها اتاق‌هایی تمیز و مجهز در اختیار مهمانان قرار می‌دهند، به امکاناتی مانند اینترنت رایگان مجهز هستند، در رستوران داخل هتل غذایی خوشمزه و باکیفیت سرو می‌کنند و کارکنان حرفه‌ای و خوش‌رو دارند. قیمت این هتل‌های ارزان و محبوب از ۴۵۰ هزار تومان به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره رزرو هتل ارزان شیراز

کدام هتل های ارزان شیراز صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

شامل هتل پارسیان، هتل بین الحرمین، هتل آپارتمان شمس و هتل تالار جزو آن دسته از هتل های ارزان هستند که صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند.

از بهترین هتل‌ های ارزان شیراز برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

از بهترین هتل‌های ارزان شیراز برای اقامت می‌توان به هتل بین الحرمین، هتل آپارتمان جام جم و هتل اطلس اشاره کرد.

بهترین محله‌ها برای اقامت در شیراز کدامند؟

بهترین محله‌ها برای اقامت در شیراز، مرکز شهر، خیابان زند و بلوار هجرت هستند.

کدام هتل های ارزان شیراز برای خانواده‌ها مناسب است؟

هتل آپارتمان شمس و هتل آپارتمان جهان نما جزو هتل های ارزان شیراز هستند که برای خانواده‌ها مناسب‌اند.

کدام هتل های ارزان شیراز برای زوج‌ها مناسب است؟

از هتل های ارزان و مناسب برای زوج‌ها می‌توان به هتل بیبن الحرمین، هتل کیوان و هتل ارگ اشاره کرد.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان شیراز تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان شیراز تقریبا ۵۵۰ هزار تومان است.

کدام هتل های ارزان شیراز ویو زیبایی دارند؟

هتل بین الحرمین، هتل آپارتمان شمس و هتل نصیرالملک از هتل های ارزانی هستند که ویو زیبایی دارند؛ اتاق‌های این هتل‌ها رو به حرم شاهچراغ است.

کدام هتل های ارزان شیراز رستوران دارند؟

هتل نصیرالملک، هتل وکیل و هتل آناهیتا از هتل های ارزان شیراز هستند که رستوران دارند.

کدام هتل های ارزان شیراز تهویه مطبوعی دارند؟

هتل پارسیان، هتل بین الحرمین و هتل اطلس از هتل های ارزان شیراز هستند که تهویه مطبوع دارند.

بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه شیراز کدامند؟

هتل آناهیتا و اقامتگاه بومگردی ترنجستان از بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه شیراز هستند.

بهترین هتل های ارزان شیراز نزدیک به حافظیه کدامند؟

هتل اطلس، هتل ارگ و هتل آپارتمان شمس از بهترین هتل های ارزان نزدیک به حافظیه‌اند.

پروموشن نوروز ۱۴۰۲

ناهار رایگان در هتل‌های تاپ‌تورز

از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین

پروموشن نوروز ۱۴۰۲

ناهار رایگان در هتل‌های تاپ‌تورز

از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین

پروموشن نوروز ۱۴۰۲

ناهار رایگان در هتل‌های تاپ‌تورز

از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین