بهترین هتل های ارزان نجف

راهنمای رزرو هتل های ارزان نجف

نجف یکی از شهرهای زیارتی عراق است و بسیاری از مسافران این شهر، تمایل دارند در نزدیکی اماکن مذهبی مانند حرم امام علی (ع) هتل رزرو کنند. در راهنمای هتل های ارزان نجف، نکات مهم رزرو این دسته از هتل‌ها را بررسی می‌کنیم.

معمولا مسافران در فصل پاییز یا مناسبت‌هایی مانند شهادت و ولادت امام علی و ماه محرم به این شهر سفر می‌کنند و حدود ۶ روز در هتل اقامت می‌کنند. با توجه به این که همزمان با افزایش جمعیت مسافران، هزینه اقامت در هتل‌های این شهر بیشتر می‌شود، توصیه می‌کنیم برای فصل خلوت زمستان هتل رزرو کنید. در این مطلب ارزان‌ترین هتل‌های نزدیک مراکز زیارتی و جاذبه‌های این شهر را بررسی می‌کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره همه هتل های نجف از شما دعوت می‌کنیم مطلب رزرو هتل نجف را مطالعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان نجف

برای رزرو آنلاین هتل ارزان در نجف، کافی است از طریق پنل جستجوی بالای صفحه، تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص کنید. پس از نمایش لیست هتل‌ها نیز می‌توانید ترتیب نمایش هتل‌ها را بر اساس فیلترهایی مانند قیمت تغییر دهید و ارزان‌ترین موارد را در صدر فهرست مشاهده کنید. در نهایت با بررسی و مقایسه هتل‌های مختلف، می‌توانید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید و هزینه اقامت در هتل‌ را به صورت ریالی بپردازید. صدور آنی وچر هتل و پشتیبانی ۲۴ ساعته هم از دیگر ویژگی‌های قابل توجه سایت بوکینگ است؛ بنابراین در هر ساعت از شبانه‌روز، می‌توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس بگیرید و سوال‌های خود را مطرح کنید.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در نجف

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در نجف، اواسط زمستان است. در طول فصل زمستان، هوای نجف بسیار سرد می‌شود و مسافران کمتری به این شهر سفر می‌کنند؛ در نتیجه هزینه اقامت در هتل‌ها کاهش می‌یابد. از نظر روزهای هفته نیز دوشنبه بهترین زمان است؛ ولی در روزهای چهارشنبه قیمت هتل‌ها به بیشترین حد می‌رسد. در آخر توصیه می‌کنیم برای رزرو هتل در نجف، حدود دو هفته قبل از سفر اقدام کنید.

قیمت

قیمت هتل ارزان در نجف

در نجف هتل‌های ارزان زیادی وجود دارد و مسافران می‌توانند هتل های ارزان‌ در نجف را در نزدیکی مراکز زیارتی و حتی در مناطق مهم و شلوغ این شهر هم پیدا کنند. این هتل‌ها بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند و در فصل خوش‌ آب‌وهوای پاییز و مناسبت‌های مذهبی مانند شهادت امام علی، شلوغ می‌شوند و هزینه اقامت در آن‌ها افزایش می‌یابد؛ از دیگر عوامل می‌توان به تعداد ستاره و فاصله هتل تا مرکز شهر و حرم امام علی اشاره کرد؛ هر چه هتل‌ها تعداد ستاره بیشتری داشته باشند و به اماکن مهم نزدیک‌تر باشند، هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد. به طور کلی قیمت هتل‌ ارزان در نجف از ۲۷ دلار به ازای هر شب شروع می‌شود.

محله‌های مهم

هتل های ارزان نجف در خیابان امام الصادق

خیابان امام الصادق یکی از خیابان‌های مهم نجف است که درست در کنار حرم امام علی قرار دارد و به خیابان بنات الحسن منتهی می‌شود. با اقامت در هتل های ارزان خیابان امام الصادق علاوه بر حرم امام علی، به زیارتگاه‌های متعددی نزدیک خواهید بود؛ همچنین به مراکز خرید و بازارهای معروفی مانند بازار بزرگ نجف دسترسی خواهید داشت. هتل‌های ارزان این منطقه سه ستاره‌‌اند و برای اقامت خانوادگی و دسته جمعی گزینه مناسبی محسوب می‌شوند؛ از این رو، معمولا توسط کاروان‌های زیارتی رزرو می‌شوند و فضایی شلوغ دارند.

هتل های ارزان نجف در خیابان الرسول

خیابان الرسول یکی از خیابان‌های نزدیک حرم امام علی است و فقط سه کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. هتل های ارزان خیابان الرسول به مقبره شهدا، زیارتگاه‌ها، مراکز خرید و بازارهای متعدد نزدیک هستند؛ علاوه بر این، به رستوران‌های مختلفی دسترسی دارند و در آن‌ها غذاهای سنتی عراق سرو می‌شود. هتل‌های ارزان این خیابان بدون‌ستاره و سه‌ستاره‌اند و بین مسافران شهرت زیادی دارند.

هتل های ارزان نجف در خیابان بنات الحسن

خیابان بنات الحسن در نزدیکی خیابان الرسول و خیابان امام الصادق قرار دارد. این خیابان از یک سو به حرم امام علی و سوی دیگر به مقبره‌های شهدا می‌رسد؛ در اطراف آن نیز هتل‌های ارزان زیادی وجود دارد. هتل های ارزان خیابان بنات الحسن تا حرم و اماکن زیارتی، به اندازه چند دقیقه پیاده‌‌روی فاصله دارند؛ یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این هتل‌ها، دسترسی به مراکز خرید اطراف است.

هتل های ارزان نجف در خیابان زین العابدین

خیابان زین العابدین در نزدیکی خیابان صافی صفا و در مجاورت مقام امام سجاد واقع شده است؛ در نزدیکی آن نیز زیارتگاه‌های زیادی مانند حرم امام علی، صحن فاطمه الزهرا و مرقد صافی صفا قرار دارند. بیشتر هتل های ارزان خیابان زین العابدین، سه‌ستاره‌اند و تا این اماکن زیارتی تنها چند فاصله دارند؛ به علاوه، به مراکز خرید و بازارهای سنتی نزدیک‌اند.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان نجف نزدیک حرم امام علی

حرم امام علی مهم‌ترین زیارتگاه نجف است و در خیابان امام صادق قرار دارد. در نزدیکی این حرم باشکوه و طلاکاری‌شده، زیارتگاه‌هایی چون مقام امام سجاد و مرقد شیخ طوسی وجود دارد؛ شرق حرم نیز به بازار بزرگ نجف و فروشگاه‌های کوچک اطراف بازار می‌رسد. برای رزرو هتل ارزان در نزدیکی حرم امام علی، می‌توانید به خیابان صافی صفا، خیابان امام الصادق یا خیابان امام زین العابدین بروید. بسیاری از این هتل‌ها اتاق‌های رو به حرم نیز دارند.

هتل های ارزان نجف نزدیک قبرستان وادی السلام

قبرستان وادی السلام یکی از بزرگ‌‌ترین قبرستان‌های نجف است که برای شیعیان اهمیت زیادی دارد. این قبرستان در بخش غربی شهر و قسمت شمالی حرم امام علی قرار گرفته است و بسیاری از زائران، در کنار زیارت حرم امام علی، برای زیارت مقبره‌ پیامبرانی مانند هود و صالح به آن سر می‌زنند. هتل های ارزان نزدیک قبرستان وادی السلام، بدون‌ستاره تا سه‌ستاره‌اند و معمولا محل اقامت مسافرانی هستند که با کاروان زیارتی به این شهر سفر می‌کنند؛ به همین دلیل بسیار شلوغ هستند و ظرفیت‌شان به سرعت تکمیل می‌شود. 

اطراف مراکز خرید

هتل های ارزان نجف نزدیک بازار بزرگ نجف

بازار بزرگ نجف که در خیابان امام الصادق و در نزدیکی حرم مطهر امام علی قرار دارد، یکی از بهترین بازارها برای خرید سوغاتی است. در این بازار غرفه‌های صنایع دستی و خوراکی‌های محلی زیادی مشغول کار هستند؛ به علاوه، در نزدیکی آن، چند فروشگاه کوچک و یک بازار دیگر وجود دارد. با رزرو هتل های ارزان نزدیک بازار بزرگ نجف، به حرم امام علی، زیارتگاه‌های اطراف حرم و رستوران‌های محلی دسترسی خوبی خواهید داشت. این هتل‌های ارزان در نزدیکی خیابان الطوسی و خیابان زین العابدین قرار دارند و از هتل‌های باکیفیت نجف محسوب می‌شوند.

هتل های ارزان نجف نزدیک مرکز خرید نجف سیتی مال

مرکز خرید نجف سیتی مال، مجموعه‌ای بی‌نظیر از فروشگاه‌های برندهای معروف است و در آن محصولات متنوعی مانند صنایع دستی، کفش‌ و لباس با قیمتی مناسب به فروش می‌رسد. این مرکز خرید به چندین رستوران و بیش از ۴۰ فروشگاه مجهز است و در آن، زمین بازی کودکان، سالن بولینگ و سینمای چند بعدی هم راه‌اندازی شده. با اقامت در هتل های ارزان نزدیک مرکز خرید نجف سیتی مال، به رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، کافه‌ها و چند مرکز خرید کوچک و بزرگ دیگر نیز دسترسی پیدا می‌کنید.

هتل های ارزان نجف نزدیک فرودگاه بین المللی نجف | Al Najaf International Airport

فرودگاه بین‌المللی نجف در شرق این شهر قرار گرفته است و با زیارتگاه‌ها و دیگر اماکن مهم نجف حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد؛ هتل های ارزان نزدیک فرودگاه بین المللی نجف، به علت فاصله زیاد از حرم امام علی و دیگر زیارتگاه‌های این شهر، شلوغ نمی‌شوند و فضایی آرام و خلوت دارند. هتل‌های ارزان خیابان الکوفه نیز از دیگر گزینه‌های مناسب‌اند؛ این هتل‌ها از فرودگاه فاصله بیشتری دارند و به نجف‌مال و دیگر اماکن مهم این شهر، نزدیک‌تر هستند.

پیشنهاد مسافران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان نجف از نظر کاربران

محبوب ترین هتل های ارزان نجف، هتل‌هایی هستند که در نزدیکی مراکز زیارتی مانند حرم امام علی قرار دارند. این هتل‌ها در خیابان‌هایی مانند خیابان امام الصادق، خیابان زین العابدین و خیابان بنات الحسن بنا شده‌اند و به دلیل وضعیت بهداشتی مناسب، نمای رو به حرم و کیفیت بالای خدمات و امکانات، مورد توجه مسافران قرار گرفته‌اند.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان نجف

بهترین هتل های ارزان نجف نزدیک حرم امام علی کدامند؟

هتل مصباح الهدی، هتل قصر التوحید، هتل الراهب و هتل قصر الورکا بهترین هتل های ارزان نزدیک حرم امام علی هستند.

بهترین هتل‌ های ارزان نجف برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

بهترین هتل‌ های ارزان نجف عبارت‌اند از: هتل‌ قصر الورکا، هتل الابراج السیاحی، هتل قصرالعرب و هتل مصباح الهدی.

کدام هتل های ارزان نجف برای خانواده‌ها مناسب است؟

هتل‌ های نزدیک حرم برای اقامت خانواده‌ها مناسب هستند؛ از جمله این هتل‌ها می‌توان هتل مصباح الهدی، هتل قصر الفیروز و هتل الاعیان را نام برد.

کدام هتل های ارزان نجف ویوی رو به حرم امام علی دارند؟

هتل‌ های ارزان خیابان زین‌العابدین به حرم امام علی دید دارند. از جمله این هتل‌ها می‌توان هتل الراهب، هتل قصر العرب، هتل ایلاف السلام السیاحی و هتل قصر التوحید را نام برد.

بهترین هتل های ارزان نجف نزدیک خیابان امام الصادق کدامند؟

هتل قصر الورکا، هتل مصباح الهدی، هتل الرواسی و هتل اسدالله از بهترین هتل های ارزان نزدیک خیابان امام الصادق هستند.

بهترین هتل های ارزان نجف نزدیک قبرستان وادی السلام کدامند؟

بهترین هتل های ارزان نزدیک قبرستان وادی السلام عبارت‌اند از: هتل ایلاف السلام السیاحی، هتل مرج البحرین، هتل الباسم و هتل علمدار.

بهترین هتل های ارزان نجف نزدیک بازار بزرگ نجف کدامند؟

بهترین هتل های ارزان نزدیک بازار بزرگ نجف عبارت‌اند از: هتل الغدیر، هتل الفضلا، هتل اطیاب و هتل قصر النبلا.

بهترین هتل های ارزان نجف نزدیک مرکز خرید نجف سیتی مال کدامند؟

هتل بانیقیا، هتل الغالب و هتل النجمه الذهبیه بهترین هتل های ارزان نزدیک مرکز خرید نجف سیتی مال هستند.

بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه بین المللی نجف کدامند؟

هتل الغالب، هتل ولایه علی و هتل برج علی السیاحی بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه بین المللی نجف هستند.