بهترین هتل های ارزان میکونوس

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل ارزان میکونوس

بیشتر گردشگران برای شرکت در مهمانی‌های لب ساحل و تماشای ساختمان‌های سفیدرنگ و آسیاب‌های بادی به میکونوس سفر می‌کنند. در این جزیره هتل‌های ارزان متعددی وجود دارد؛ در این راهنما نحوه رزرو هتل ارزان میکونوس را بررسی خواهیم کرد.

میکونوس یکی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین جزایر یونان است و با خیابان‌های پر پیچ و خم، خانه‌های سفیدرنگ اطراف بندر، آسیاب‌های بادی چند‌صد‌ساله، هتل‌های مجلل، سواحل پر‌جنب‌و‌جوش و رستوران‌های معروف شناخته می‌شود. هتل‌های این جزیره از گران‌ترین هتل‌های یونان محسوب می‌شوند؛ با این حال رزرو هتل ارزان میکونوس، کاری غیرممکن نیست.

تابستان فصل اوج سفر به میکونوس است. در این فصل جزیره خیلی شلوغ می‌شود و قیمت هتل های میکونوس به شدت افزایش پیدا می‌کند. برای رزرو هتل های ارزان میکونوس بهتر است در اوایل بهار یا اوایل زمستان به این جزیره سفر کنید؛ در این زمان، هوا رو به سرما می‌رود و مسافران کمتری به میکونوس سفر می‌کنند. اگر تمایل دارید به این جزیره رنگارنگ سفر کنید، ادامه مطلب را مطالعه کنید. در این راهنما، بهترین هتل‌های ارزان میکونوس را به شما معرفی می‌کنیم.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره هتل‌های میکونوس پیش از رزرو، پیشنهاد می‌کنیم مطلب رزرو هتل میکونوس را مطالعه کنید.

رزرو آنلاین هتل ارزان میکونوس

برای رزرو آنلاین هتل ارزان میکونوس، تاریخ ورود و خروج از هتل و تعداد مسافران را وارد کنید و روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید تا فهرست هتل‌ های میکونوس به شما نمایش داده شود. با کلیک روی فیلتر قیمت نیز، ارزان‌ترین هتل‌ها در صدر این فهرست قرار می‌گیرند. در سمت راست صفحه فیلترهای دیگری هم وجود دارند که در انتخاب و مقایسه هتل‌ها به شما کمک می‌کنند. محدوده قیمت، برند هتل، تعداد ستاره هتل و امکانات، از جمله این فیلترها هستند.

برای بررسی دقیق هر هتل باید روی گزینه جزئیات و ورود کلیک کنید. با این کار به صفحه مخصوص هتل هدایت خواهید شد و می‌توانید درباره هتل موردنظر اطلاعات بیشتری به دست آورید. در این صفحه می‌توانید موقعیت مکانی هتل، نوع اتاق‌ها و منظره و هزینه اقامت در هر اتاق را بررسی کنید.

بعد از انتخاب اتاق موردنظر خود، به صفحه ورود اطلاعات هدایت می‌شوید؛ پس از ورود و تایید اطلاعات نیز به درگاه پرداخت هدایت خواهید شد. یکی از مزایای مهم رزرو هتل از بوکینگ این است که بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، وچر هتل به شماره تلفن و آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود؛ ارائه قیمت‌های رقابتی و امکان پرداخت ریالی هزینه نیز از دیگر مزایای رزرو آنلاین هتل سایت از بوکینگ هستند. در این سایت، خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز ارائه می‌شود؛ بنابراین اگر سوالی برایتان ایجاد شد، می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در میکونوس

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در میکونوس با توجه به معیارهایی مانند وضعیت آب و هوا و زمان برگزاری کنسرت‌های ساحلی تعیین می‌شود. تابستان فصل اوج سفر به میکونوس است و در این زمان، هزینه اقامت در هتل‌های این جزیره تا حد زیادی افزایش می‌یابد. در فصل تابستان، کنسرت‌های ساحلی زیادی در میکونوس برگزار می‌شود و تفریحات ساحلی و آبی بسیار رونق می‌گیرد؛ به همین دلیل برای رزرو هتل در این فصل، بهتر است از حدود سه ماه قبل از تاریخ ورود به هتل، اقدام کنید.

بهترین زمان برای رزرو هتل ارزان در میکونوس،‌ اوایل بهار، اوایل پاییز و فصل زمستان است. در این بازه‌های زمانی، هوای میکونوس سرد می‌شود و مسافران زیادی به این جزیره سفر نمی‌کنند؛ در نتیجه قیمت هتل‌ها کاهش پیدا می‌کند. در فصل‌های سرد سال بهتر است از حدود یک ماه قبل هتل موردنظر خود را رزرو کنید. توجه داشته باشید که در روزهای شنبه قیمت هتل‌ های میکونوس کاهش پیدا می‌کند؛ ولی روزهای چهارشنبه قیمت هتل‌های این جزیره به شدت افزایش می‌یابد.

قیمت

قیمت هتل ارزان میکونوس

هتل آپارتمان‌ها و هتل‌ های ارزان میکونوس، بدون ستاره، یک ستاره و سه ستاره‌ هستند. بیشتر این هتل‌های ارزان کیفیت خوبی دارند و شماری از آن‌ها در مناطق ساحلی محبوب قرار گرفته‌اند. قیمت هتل‌های این جزیره با توجه به کلاس هتل و همچنین تنوع و تجمل امکانات هتل، تغییر می‌کند. هزینه اقامت در این هتل‌ها با توجه به زمان رزرو هتل نیز تغییر می‌کند؛ در فصل تابستان قیمت هتل‌ های میکونوس تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند؛ ولی در فصل‌های سرد و اوایل بهار قیمت هتل‌ها کمتر می‌شود. قیمت هتل ارزان میکونوس از ۴۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

محله‌های مهم

هتل های ارزان در منطقه ونیز کوچک میکونوس | Little Venice

ونیز کوچک که یکی از معروف‌ترین مناطق میکونوس است، در کنار دریا و در فاصله کمی از فرودگاه میکونوس قرار گرفته است. این جزیره رنگارنگ، فضایی سنتی دارد و حتی خانه‌های مسکونی آن، جزو جاذبه‌های گردشگری هستند. این خانه‌های قدیمی درست در لبه اسکله میکونوس قرار گرفته‌اند و به سبک خانه‌های رنگارنگ ونیز ساخته شده‌اند.

شباهت این منطقه به ونیز، به خانه‌های رنگارنگ محدود نمی‌شود؛ طاق‌ها و کوچه‌های فرعی ونیز کوچک هم با الهام از ونیز ساخته شده‌اند و این تصور را برای شما ایجاد می‌کنند که در یکی از کانال‌های ونیز قدم می‌زنید. با اقامت در منطقه ونیز کوچک، تا آسیاب‌های بادی معروف میکونوس هم فاصله کوتاهی خواهید داشت.

هتل های ارزان در منطقه ونیز کوچک میکونوس، هتل‌آپارتمان‌ و هتل‌های بدون ستاره و یک ستاره هستند. این هتل‌ها جزو بهترین هتل‌های میکونوس دسته‌بندی می‌شوند و به اتاق‌های بالکن‌دار، شاتل فرودگاهی و اینترنت رایگان مجهز شده‌اند. برخی از این هتل‌های ارزان هم، ساختمانی شبیه به خانه‌های سفید معروف جزیره‌های یونان دارند. قیمت این هتل‌ها از ۴۷ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان نزدیک ساحل بهشت میکونوس | Paradise Beach

ساحل بهشت یکی از سواحل پرطرفدار میکونوس است و در بخش جنوبی این جزیره قرار دارد. برای رسیدن به این ساحل می‌توانید از اتوبوس‌هایی استفاده کنید که هر نیم ساعت یک بار به سمت آن حرکت می‌کنند. با اقامت در هتل های ارزان نزدیک ساحل بهشت میکونوس می‌توانید در مهمانی‌های متعددی که در این ساحل شنی برگزار می‌شوند، شرکت کنید یا یک ماشین کرایه کنید و برای گشت‌وگذار به اطراف ساحل بروید.

قبل از رزرو هتل در نزدیکی ساحل بهشت، باید به این نکته دقت داشته باشید که در این ساحل خبری از آرامش و سکوت نیست؛ زیرا در تمام طول روز در این ساحل موسیقی پخش می‌شود و جمعیت زیادی به آن سر می‌زنند. هتل‌های ارزان این منطقه، هتل آپارتمان‌ها و هتل‌های بدون ستاره و سه ستاره‌ای هستند که حدود یک تا پنج کیلومتر با ساحل فاصله دارند. این اقامتگاه‌های باکیفیت، اتاق‌های روبه‌دریا، استخر روباز، شاتل فرودگاهی و اینترنت رایگان دارند. قیمت هتل‌های نزدیک به ساحل بهشت از ۴۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

هتل های ارزان نزدیک ساحل الیا میکونوس | Elia Beach

الیا بزرگ‌ترین ساحل میکونوس است و آب بسیار شفاف و تمیزی دارد؛ به همین دلیل معمولا افراد زیادی برای شنا و استراحت به آن سر می‌زنند. تقریبا کل فضای این ساحل شلوغ با چترهای آفتابگیر پوشانده شده؛ ولی برای افرادی که تمایل دارند روی شن‌ها دراز بکشند، یک بخش کوچک بدون چتر هم درنظرگرفته شده است. در نزدیکی این ساحل دو ساحل دیگر هم وجود دارد که با صخره‌ها از هم جدا می‌شوند؛ با اقامت در نزدیکی سالحل الیا تا بندر قدیمی هم فاصله کمی خواهید داشت.

هتل های ارزان نزدیک ساحل الیا میکونوس، هتل‌آپارتمان و هتل‌های معمولی بدون ستاره هستند. این هتل‌ها کیفیت خوبی دارند و در فاصله یک تا سه کیلومتری از ساحل قرار گرفته‌اند؛ علاوه‌براین، امکاناتی مانند شاتل فرودگاهی، استخر روباز، اینترنت رایگان و رستوران ارائه می‌کنند. قیمت هتل‌های ارزان این منطقه از ۹۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

اطراف مراکز حمل‌و‌نقل

هتل های ارزان نزدیک فرودگاه میکونوس

فرودگاه بین‌المللی میکونوس در نزدیکی ساحل Paralia Megali Ammos و در فاصله بسیار کم از اسکله قدیمی میکونوس قرار گرفته است. در نزدیکی این فرودگاه هتل‌های ارزان زیادی قرار گرفته است. هتل های ارزان نزدیک فرودگاه میکونوس به مراکز گردشگری این شهر دسترسی بسیار خوبی دارند؛ به طوری که با اقامت در این هتل‌ها، در کمتر از ۱۰ دقیقه به جاذبه‌هایی مانند آسیاب‌های بادی میکونوس، منطقه ونیز کوچک و سواحل می‌رسید.

هتل‌ های ارزان نزدیک به فرودگاه، هتل آپارتمان‌ و هتل‌های بدون ستاره‌ باکیفیتی هستند. این هتل‌ها امکانات خوبی مانند اتاق‌های بزرگ با چشم‌انداز شهر یا دریا، استخر و شاتل فرودگاهی ارائه می‌دهند. قیمت هتل‌های این منطقه از ۴۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

پیشنهاد مسافران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان میکونوس از نظر کاربران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان میکونوس از نظر کاربران، هتل‌هایی هستند که به مراکز گردشگری و به ویژه سواحل این جزیره، نزدیک هستند. این هتل‌ها اتاق‌های بزرگ روبه‌دریا دارند، به استخر و رستوران مجهز‌اند و غذای باکیفیتی سرو می‌کنند. برخی از این هتل‌های محبوب امکاناتی مانند شاتل فرودگاهی هم ارائه می‌دهند. قیمت پرطرفدارترین هتل‌های ارزان این جزیره از ۴۵ دلار به ازای هر شب اقامت شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان میکونوس

بهترین هتل‌های ارزان میکونوس برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

بهترین هتل‌های ارزان میکونوس برای اقامت، شامل هتل Oniro Suites، هتل Bianco a Nero Mykonos، هتل آپارتمان Revel Mykonos 3، هتل Bianco a Nero Mykonos و هتل آپارتمان Elena Hotel Mykonos می‌شوند.

بهترین محله‌ها برای اقامت در میکونوس کدامند؟

بهترین محله‌ها برای اقامت در میکونوس،‌ مناطق ساحلی مانند منطقه ونیز کوچک و سواحلی مانند ساحل بهشت میکونوس هستند.

کدام هتل های ارزان میکونوس برای خانواده‌ها مناسب است؟

هتل های ارزان میکونوس که برای خانواده‌ها مناسب هستند، شامل هتل Bianco a Nero Mykonos، هتل Peristeronas Village و هتل آپارتمان Anius Apartments می‌شوند.

کدام هتل های ارزان میکونوس برای زوج‌ها مناسب است؟

هتل های ارزان میکونوس که برای زوج‌ها مناسب هستند، شامل هتل Oniro Suites، هتل آپارتمان Eternal Town و هتل Elena Hotel Mykonos می‌شوند.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان میکونوس تقریبا چقدر است؟

میانگین هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان میکونوس تقریبا ۱۱۷ دلار است.

کدام هتل های ارزان میکونوس ویو زیبایی دارند؟

هتل های ارزان میکونوس که ویو زیبایی دارند، هتل Bianco a Nero Mykonos و هتل آپارتمان Anius Apartments هستند.

کدام هتل های ارزان میکونوس رستوران دارند؟

هتل Bianco a Nero Mykonos، هتل آپارتمان Anius Apartments و هتل Elena Hotel Mykonos از جمله هتل های ارزان میکونوس هستند که رستوران دارند.

کدام هتل های ارزان میکونوس تهویه مطبوعی دارند؟

هتل های ارزان میکونوس که تهویه مطبوعی دارند، شامل هتل Oniro Suites، هتل Bianco a Nero Mykonos، هتل آپارتمان Anius Apartments و هتل آپارتمان Eternal Town می‌شوند.

بهترین هتل های ارزان در منطقه ونیز کوچک میکونوس کدامند؟

بهترین هتل های ارزان در منطقه ونیز کوچک میکونوس، شامل هتل Karboni Hotel، هتل آپارتمان Izabela's house Mykonos Town، هتل آپارتمان Traditional Myconian Studio in the heart of Chora و هتل آپارتمان AK Mykonos می‌شوند.

کدام هتل های ارزان میکونوس صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل آپارتمان Elena Hotel Mykonos تنها هتل ارزان میکونوس است که صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهد.