بهترین هتل های نزدیک سفارت آمریکا در استانبول

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول

آمریکا هیچ سفارت و کنسولگری داخل ایران ندارد؛ بنابراین ایرانیان برای مراجعه به کنسولگری و سفارت آمریکا باید به کشورهای همسایه بروند. استانبول نیز یکی از شهرهای نزدیک ایران است که آمریکا در آن کنسولگری دارد. با اقامت در هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول، می‌توانید با خیال راحت به تمام کارهای اداری‌تان رسیدگی‌ کنید. این کنسولگری در جاده پولیگن و در محله ایستینیه قرار دارد و به جاذبه‌های توریستی فراوانی نزدیک است؛ بنابراین می‌توانید در کنار انجام کارهای اداری‌ از استانبول‌گردی هم لذت ببرید.

اغلب جاذبه‌های گردشگری نزدیک کنسولگری آمریکا، تاریخی هستند: عمارت سعیت حلیم پاشا، موزه ساکیپ سابانجی و کاخ مسلک همگی کمتر از دو کیلومتر با سفارت فاصله دارند؛ از دیگر جاذبه‌های این ناحیه نیز می‌توانیم به مرکز خرید ایستینیه پارک و جنگل بلگراد اشاره کنیم.

اگر قصد دارید در هتل‌های نزدیک این کنسولگری ساکن شوید، می‌توانید به سراغ هتل‌های دو ستاره تا پنج ستاره بروید؛ البته در این ناحیه تعداد هتل‌های چهار ستاره و پنچ ستاره بیشتر است. در ادامه درباره هتل‌های این منطقه اطلاعات بیشتری ارائه می‌کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره همه هتل های استانبول پیشنهاد می‌کنیم مطلب رزرو هتل استانبول را مطالعه کنید.

امکانات

امکانات هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول

تمام هتل‌ های دو ستاره تا پنج ستاره اطراف کنسولگری آمریکا، به امکانات رفاهی مثل وای‌فای رایگان، شاتل فرودگاهی و روم‌سرویس مجهز شده‌اند؛ البته امکانات این هتل‌ها به این موارد محدود نمی‌شود. در اغلب هتل‌های سه ستاره این ناحیه می‌توانید از تراس و باغ اختصاصی هم استفاده کنید. هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره نیز امکانات تفریحی و لوکس متنوعی دارند؛ بعضی از هتل‌های چهار ستاره به استخر، مرکز اسپا و باشگاه مجهز شده‌اند؛ در هتل‌های پنج ستاره، علاوه‌بر تمام این موارد، امکانات لوکس دیگری هم ارائه می‌‌شود. اغلب هتل‌های پنج ستاره در مجاورت تنگه بسفر ساخته شده‌اند؛ به طوری که می‌توانید از داخل تراس‌ هتل دریا را ببینید یا در رستورانی مشرف به دریا غذا بخورید. این هتل‌های پنج ستاره به علت نزدیکی به آب، شاتل قایق هم دارند.

قیمت هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول

میانگین قیمت هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول، بین ۶۰ تا ۵۶۰ دلار به ازای یک شب اقامت است. در ادامه عوامل موثر بر قیمت این هتل‌ها را بررسی می‌کنیم.

تعداد ستاره‌های هتل: ارزان‌ترین هتل‌های نزدیک کنسولگری آمریکا، دو ستاره و سه ستاره هستند؛‌ در مقابل، هتل‌های چهار ستاره و پنج ستاره گران‌ترین هتل‌های این ناحیه محسوب می‌شوند.

زمان رزرو هتل: تعداد توریست‌های استانبول در تابستان، نسبت به دیگر فصول، بیشتر می‌شود؛ بنابراین در این فصل قیمت تمام هتل‌های این شهر، افزایش می‌یابد. برای کاهش هزینه‌های اقامت بهتر است برای فصل خلوتی چون زمستان هتل رزرو کنید. بین روزهای هفته نیز یکشنبه‌ها ارزان‌ترین و سه‌شنبه‌ها گران‌ترین روز برای اقامت در هتل‌های استانبول است.

نزدیکی به دریا: هتل‌هایی که در مجاورت تنگه بسفر ساخته شده‌اند و امکاناتی مثل چشم‌انداز دریا و شاتل قایق دارند، جزو گران‌ترین هتل‌های این ناحیه دسته‌بندی می‌شوند.

ستاره هتل‌ها

هتل های ۵ ستاره اطراف کنسولگری آمریکا در استانبول

اطراف کنسولگری آمریکا در استانبول، تعداد هتل‌های پنج ستاره بیشتر از دیگر هتل‌ها است. اغلب این هتل‌ها کمتر از ۲٫۵ کیلومتر با سفارت آمریکا فاصله دارند؛ همچنین به جاذبه‌های گردشگری متنوعی نزدیک هستند. با رزرو هتل های ۵ ستاره اطراف سفارت آمریکا در استانبول می‌توانید از برج یاقوت کبود، مرکز خرید زورلو و پارک امیرگان بازدید کنید. برای یک شب اقامت در این هتل‌ها نیز باید ۲۵۰ تا ۵۶۰ دلار بپردازید.

هتل های ۴ ستاره اطراف سفارت آمریکا در استانبول

اغلب هتل های ۴ ستاره اطراف سفارت آمریکا در استانبول، بین ۲٫۵ تا ۵ کیلومتر از سفارت فاصله دارند؛ همچنین به جاذبه‌های معروفی مثل پل بسفر، کاخ دولما باغچه و میدان تکسیم نزدیک هستند. با اقامت در این هتل‌ها نه تنها به سفارت و مکان‌های تفریحی دسترسی خواهید داشت؛ بلکه امکانات باکیفیتی هم به شما ارائه خواهد شد. قیمت هر شب اقامت در این هتل‌ها بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار است.

هتل های ۳ ستاره اطراف کنسولگری آمریکا در استانبول

تعداد هتل های ۳ ستاره اطراف کنسولگری آمریکا در استانبول کم است. نزدیک‌ترین هتل سه ستاره به سفارت نیز چهار کیلومتر با آن فاصله دارد؛ با این حال این هتل‌ها به اماکن تفریحی و توریستی نزدیک هستند. با اقامت در این هتل‌ها می‌توانید به راحتی از باغ ژاپنی بالتالیمانی، قلعه آناتولی و پل سلطان محمد فاتح بازدید کنید؛ برای یک شب اقامت در این هتل‌ها نیز باید ۶۰ تا ۹۴ دلار در نظر بگیرید.

سوالات کاربران درباره هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول

بهترین هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل گرند تارابایا (The Grand Tarabya Hotel) و هتل هیلتون استانبول مسلک (Hilton Istanbul Maslak) جزو بهترین هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول هستند.

لوکس ترین هتل نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول کدام است؟

هتل آجیا (A'jia Hotel) لوکس ترین هتل نزدیک کنسولگری آمریکا است.

ارزانترین هتل نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول کدام است؟

هتل لپریمیر هاوس (Le Premier House) ارزانترین هتل نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول است.

قیمت یک شب اقامت در هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول تقریبا چقدر است؟

قیمت یک شب اقامت در هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول، به طور تقریبی، بین ۶۰ تا ۵۶۰ دلار است.

کدام هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل تمپو 4 لونت (Tempo Hotel 4Levent) و هتل بیلک کاواجیک (Bilek Hotel Kavacik) جزو هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا هستند که صبحانه ویژه‌ای سرو می‌کنند.

کدام هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول مجهز به استخر هستند؟

هتل له مریدین استانبول اتیلر (Le Meridien Istanbul Etiler) و هتل شرایتون استانبول لونت (Sheraton Istanbul Levent) جزو هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا هستند که به استخر مجهز شده‌اند.

کدام هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول باشگاه ورزشی دارند؟

هتل پارک این بای رادیسون استانبول آسیا کاواجیک (Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacik) و هتل سامرست ماسلاک استانبول (Somerset Maslak Istanbul) جزو هتل های نزدیک کنسولگری آمریکا در استانبول هستند که باشگاه ورزشی دارند.