بهترین هتل های ارزان باکو

راهنمای رزرو

راهنمای رزرو هتل های ارزان باکو

باکو بزرگ‌ترین شهر منطقه قفقاز و پایتخت جمهوری آذربایجان است. این شهر به خاطر فاصله کم تا ایران، یکی از مقاصد محبوب بین مسافران ایرانی به حساب می‌آید. در باکو هتل‌های زیادی وجود دارد. اگر می‌خواهید هزینه کمی بابت اقامت در هتل های باکو بپردازید، بهتر است در فصل زمستان به این شهر سفر کنید. این شهر زمستان‌های سرد و برفی دارد. در این بازه، تعداد مسافران باکو کاهش می‌یابد و هزینه اقامت در هتل‌ها کمتر می‌شود.

هتل های ارزان باکو بدون‌ستاره تا سه‌ستاره هستند؛ تعداد زیادی از این هتل‌ها نیز در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته‌اند. در ادامه این مطلب، به شما کمک می‌کنیم متناسب با نیازها و بودجه خود، هتلی ارزان در این شهر رزرو کنید.

برای مشاهده همه هتل‌های باکو، به صفحه رزرو هتل باکو مراجعه کنید.

رزرو آنلاین هتل

برای رزرو آنلاین هتل ارزان باکو در باکس جست‌و‌جو این صفحه، تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص کنید تا لیستی از هتل‌های این شهر به شما نمایش داده شود؛ با استفاده از فیلتر قیمت نیز می‌توانید ترتیب نمایش هتل‌ها را به «ارزان تا گران» تغییر دهید.

با رزرو هتل از سایت بوکینگ، می‌توانید هزینه را به صورت ریالی و از طریق کارت‌های بانکی ایران پرداخت کنید؛ بعد از پرداخت هزینه نیز ووچر هتل در همان لحظه برای شما صادر می‌شود؛ علاوه بر این اگر در طی فرایند رزرو هتل به مشکل برخوردید، می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. این تیم به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات شما است و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بهترین زمان رزرو هتل ارزان در باکو

باکو آب و هوای نیمه خشک دارد. این شهر در فصل‌های بهار و تابستان در شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل در این دو فصل مسافران بیشتری به آن سفر می‌کنند و قیمت هتل‌ها افزایش پیدا می‌کند. فصل پاییز و زمستان بهترین زمان رزرو هتل ارزان در باکو است. در این دو فصل، سرمای هوا باعث کاهش تعداد گردشگران می‌شود و هزینه اقامت در هتل‌ها کمتر می‌شود.

قیمت

قیمت هتل ارزان باکو

قیمت هتل های ارزان باکو بر اساس دو عامل تعداد ستاره‌های هتل و موقعیت هتل تعیین می‌شود؛ به همین دلیل، هتل‌های سه ستاره این شهر نسبت به بدون ستاره‌ها، قیمت بیشتری دارند. همچنین هتل‌هایی که در مناطق مهمی مانند شهر قدیم باکو و بخش ناسیمی قرار گرفته‌اند، قیمت بالایی دارند. در حالت کلی هزینه اقامت در  هتل‌های اطراف جاذبه‌های معروف مثل برج سوکار باکو، موزه باکو، برج‌های شعله باکو و مرکز خرید حیدر علی اف، بیشتر از دیگر هتل‌ها است.

روز و فصل رزرو هتل هم در قیمت آن اثر می‌گذارد؛ در باکو، فصل پاییز و زمستان، کم‌گردشگرترین فصل‌ها هستند؛ علاوه بر این در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، تعداد مسافران این شهر کاهش می‌یابد و هزینه اقامت در هتل‌ها کمتر می‌شود.

محله‌های مهم

هتل های ارزان باکو در منطقه ساباییل | Sabayil

ساباییل یکی از مناطق محبوب باکو است که در ساحل دریای خزر قرار دارد. با اقامت در هتل های ارزان منطقه ساباییل، می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند پارک ملی دنیزکاری، موزه کشتی سوراخانی باکو، برج‌های شعله، قلعه ساباییل و منطقه تاریخی ایچری شهر بازدید کنید. هتل‌های ارزان این منطقه بدون ستاره و سه ستاره هستند و تا مرکز شهر، حداکثر پنج کیلومتر فاصله دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۸ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو در منطقه یاسامال | Yasamal

منطقه یاماسال خیابان‌هایی زیبا دارد و مملو از فروشگاه‌های مد، کافه‌های عجیب‌وغریب و پیاده‌روهای سنگ‌فرش شده است؛ در امتداد این پیاده‌روها نیز ردیف‌های منظمی از درختان و فواره‌ها دیده می‌شود. با اقامت در هتل های ارزان منطقه یاسامال می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند مسجد تازه پیر، خیابان نظامی، موزه خانی اوزییر حاجی بی اف و کلیسای جامع ارتدکس روسیه بازدید کنید. هتل های ارزان این منطقه بدون‌ستاره و سه‌ستاره هستند؛ شماری از این هتل‌ها به مرکز شهر نزدیک‌اند و شماری دیگر، در بخش‌های حاشیه‌ای یاماسال قرار گرفته‌اند و از مرکز شهر دور هستند. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان این بخش از ۲۶ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو در منطقه ناسیمی | Nasimi

ناسیمی، منطقه‌ای شلوغ است که از یک طرف به منطقه یاسامال و از طرف دیگر به منطقه تجاری می‌رسد؛ همچنین بخش‌هایی از آن در نزدیکی ساحل قرار گرفته‌اند. در منطقه ناسیمی فروشگاه‌ها و غذاخوری‌های بین‌المللی فعالیت می‌کنند؛ یکی از معروف‌ترین مراکز خرید آن نیز مرکز خرید پورت باکو است و در آن، انواع برندهای لوکس شعبه دارند. 

اغلب هتل‌ های ارزان منطقه ناسیمی در نزدیکی ساحل و مرکز شهر بنا شده‌اند. با اقامت در این هتل‌ها می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند بنای یادبود ریچارد سورج، پارک کوالا، پارک صمد وورگون و باغ حیدر علی اف دیدن کنید. این جاذبه‌ها کمتر از ۲۰ دقیقه از یک‌دیگر فاصله دارند و با چند دقیقه پیاده‌روی در خیابان‌های زیبای ناسیمی می‌توانید به آن‌ها سر بزنید. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان این منطقه از ۳۲ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو در منطقه نریمانف | Narimanov

منطقه نریمانف منطقه‌ای آرام در باکو است؛ از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این بخش، می‌توان به مرکز حیدر علی اف اشاره کرد؛ این مرکز شیک که یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های باکو است، ظاهری موج مانند دارد و معمار سرشناس، زاها حدید، آن را طراحی کرده‌. یکی دیگر از جاذبه‌های نریمانف، دریاچه بیوک شور است که طبیعتی بکر و فضایی رمانتیک دارد. پارک جانورشناسی (قدیمی‌ترین باغ‌وحش آذربایجان)، کاخ خوشبختی، برج سوکار و پارک دده گور گود هم از دیگر جاذبه‌های این منطقه هستند. هتل های ارزان منطقه نریمانف بدون‌ستاره و سه ستاره‌اند و در نزدیکی مرکز شهر یا در فاصله کمی از دریاچه بیوک شور قرار دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۵ دلار شروع می‌شود.

اطراف جاهای دیدنی

هتل های ارزان باکو نزدیک ایچری شهر | Icherisheher

ایچری شهر همان شهر قدیم باکو است و قدمت آن به قرن ۹ تا ۱۱ میلادی بازمی‌گردد. در گذشته شهر باکو در این بخش قرار داشت و این روزها این منطقه به عنوان یک ناحیه توریستی شناخته می‌شود: چشمه‌ها، کاروان‌سرا‌ها، قلعه دختر، دروازه ورودی قبرستان، حمام شاه و قصر شروانشاهیان از جاذبه‌های این منطقه تاریخی هستند. از جاذبه‌های اطراف این منطقه نیز می‌توان به موزه واقف مصطفی‌زاده، خانه کاپیتان عبدالمناف الکپروف، منطقه تاریخی دروازه مراد و موزه هنر ملی آذربایجان اشاره کرد. هتل های ارزان نزدیک ایچری شهر سه‌ستاره و بدون‌ستاره‌اند و یکی از نقاط قوت آن‌‌ها دسترسی به ساحل است. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۸ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو نزدیک خانه دولت | Government House

خانه دولت باکو یک ساختمان دولتی است که در خیابان نفتچی لر قرار دارد و در آن، وزارت‌خانه‌های مختلف جمهوری آذربایجان فعالیت می‌کنند. یکی از ویژگی‌های برجسته این ساختمان، ابعاد بسیار بزرگ آن است که نظر همه را به خود جلب می‌کند؛ این سازه قدیمی ظرفیت حضور ۵ هزار و ۵۰۰ نفر را دارد و یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های این شهر است.

با اقامت در هتل های ارزان نزدیک خانه دولت می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند موزه ملی تاریخ آذربایجان، موزه هنرهای مدرن، پارک ملی دنیز کنار و بلوار کنار دریا بازدید کنید؛ علاوه بر این، تا ایچری شهر فاصله کمی خواهید داشت. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۲۱ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو نزدیک میدان پرچم ملی | National Flag Square

میدان پرچم ملی، بزرگ‌ترین میدان شهر باکو است. این میدان در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد و مساحتی ۶۰ هکتاری دارد. میدان پرچم ملی یک پارک تاریخی – تفریحی است که پرچم ملی آذربایجان با طول ۱۶۲ متر در آن قرار گرفته؛ علاوه بر این، در آن، نمادهای ایالتی، سرود ملی آذربایجان و نقشه این کشور از آلیاژ برنز و با روکش طلا ساخته شده‌ است. میدان پرچم ملی محل برگزاری چندین همایش سالیانه است و مکانی مناسب برای گردشی شبانه.

با اقامت در هتل های ارزان نزدیک میدان پرچم ملی می‌توانید از جاذبه‌هایی مانند چایکی رابیت، قلعه ساباییل، پارک داگوستو، برج‌های شعله باکو، میدان آزنفت و فواره قوها دیدن کنید. این هتل‌ها بدون ستاره و سه‌ستاره هستند و تا مرکز شهر فاصله زیادی دارند. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های نزدیک این میدان از ۱۸ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز خرید

هتل های ارزان باکو نزدیک مرکز خرید گنجلیک مال | Ganjlik Mall

مرکز خرید گنجلیک مال بزرگ‌ترین مرکز خرید در کشور آذربایجان است و در منطقه نریمانف قرار دارد. این مجتمع پنج طبقه است و در طبقات اول تا سوم، انواع برندهای پوشاک ترکیه و برندهای مطرح دنیا شعبه دارند؛ در طبقات چهارم و پنجم نیز سینما، شهربازی و چند رستوران و کافی‌شاپ قرار گرفته است.

در نزدیکی مرکز خرید گنجلیک مال، ‌مرکز خرید لوکس حیدر علی اف قرار دارد؛ جاذبه‌هایی مانند دریاچه بیوک شور، پارک جانورشناسی باکو، کاخ خوشبختی، برج سوکار و پارک دده گور گود نیز در اطراف آن قرار گرفته‌اند. هتل های ارزان نزدیک مرکز خرید گنجلیک مال، به ایستگاه مترو گنجلیک هم دسترسی دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۵ دلار شروع می‌شود.

اطراف مراکز حمل‌ونقل

هتل های ارزان باکو نزدیک فرودگاه حیدر علی اف باکو | Heydar Aliyev

فرودگاه حیدر علی اف، یک فرودگاه بین‌المللی در باکو است. در گذشته نام این فرودگاه «بینا» بود و در سال ۲۰۰۴ به مناسبت بزرگداشت رئیس‌جمهور سابق آذربایجان، نام آن به حیدر علی اف تغییر کرد. یکی از جذابیت‌های این فرودگاه، سبک طراحی آن است؛ این سازه مدرن، ساختمانی چشم‌نواز دارد و در ساخت آن از شیک‌ترین المان‌های معماری استفاده شده است.

فرودگاه حیدر علی اف در ۲۰ کیلومتری شهر باکو قرار گرفته است؛ به همین دلیل از جاذبه‌های توریستی این شهر فاصله زیادی دارد؛ البته این فرودگاه به جاذبه‌های دیگر شهرهای آذربایجان نزدیک است؛ از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به قلعه استانسیا، قلعه قوروغو و ‌قلعه شورگل اشاره کرد. بیشتر هتل‌ های ارزان نزدیک فرودگاه حیدر علی اف حدود ۲۰ کیلومتر با فرودگاه فاصله دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۱۹ دلار شروع می‌شود.

هتل های ارزان باکو نزدیک ایستگاه مرکزی راه آهن باکو | Baku Central Station

ایستگاه مرکزی راه آهن باکو در نزدیکی خیابان ختایی قرار دارد و به امکاناتی چون غذاخوری، خودپرداز، مرکز خرید و اینترنت رایگان مجهز است. از نزدیک‌ترین جاذبه‌های اطراف این ایستگاه می‌توان به پارک ملی دنیز کنار، برج ساعت، باغ ملوکان و موزه ملی تاریخ آذربایجان اشاره کرد. هتل های ارزان نزدیک ایستگاه مرکزی راه آهن، سه ستاره هستند و تا مرکز شهر فاصله کمی دارند. هزینه هر شب اقامت در این هتل‌ها از ۳۲ دلار شروع می‌شود.

پیشنهاد مسافران

محبوب ‌ترین هتل های ارزان باکو از نظر کاربران

با توجه به نظر کاربران، محبوب ترین هتل های ارزان باکو در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته‌اند؛ علاوه بر این، سطح بهداشت بالایی دارند و به خاطر رفتار حرفه‌ای کارکنان، مورد توجه مسافران قرار گرفته‌اند. از امکانات عمومی این هتل‌ها می‌توان پارکینگ و اینترنت رایگان را نام برد؛ از خدمات مشترک هتل‌ها نیز می‌توان به روم سرویس و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد. این هتل‌ها به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی هم دسترسی خوبی دارند. هزینه هر شب اقامت در هتل‌های ارزان و محبوب این شهر از ۱۹ دلار شروع می‌شود.

سوالات کاربران درباره هتل های ارزان باکو

بهترین هتل‌های ارزان باکو برای اقامت کدام هتل‌ها هستند؟

هتل Rotterdam، هتل ibis Baku City ، هتل Sweet Garden Hotel و هتل Boulevard Inn جزو بهترین هتل‌های ارزان باکو هستند.

بهترین محله‌ها برای اقامت در باکو کدامند؟

محله‌های ساباییل، ایچری شهر و یاسامال جزو بهترین محله‌ها برای اقامت در باکو هستند.

کدام هتل های ارزان باکو صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند؟

هتل Molokan Inn Hotel، هتل Home Boutique Hotel، هتل Seven Boutique Hotel Baku و هتل Rigs Hotel City Center Baku Formula 1 View جزو هتل های ارزان باکو هستند که صبحانه ویژه‌ای ارائه می‌دهند.

کدام هتل های ارزان باکو برای خانواده‌ها مناسب است؟

هتل El Royal Hotel، هتل ibis Baku City، هتل OLF Hotel و هتل City Inn Boutique Hotel جزو هتل های ارزان باکو هستند که برای اقامت خانواده‌ها مناسب‌اند.

کدام هتل های ارزان باکو برای زوج‌ها مناسب است؟

هتل های ارزان و مناسب برای زوج‌ها می‌توان به هتل ibis Baku City، هتل Royal Palace Hotel Baku، هتل Nobel Hotel و هتل Nemi Hotel Baku اشاره کرد.

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان باکو تقریبا چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در هتل های ارزان باکو بین ۱۸ تا ۸۰ دلار است.

کدام هتل های ارزان باکو ویو زیبایی دارند؟

هتل Badamdar Hotel، هتل Absheron Marina به ساحل دریای خزر و هتل Baku Carpet Hotel و هتل City Walls Hotel به مناظر زیبایی از شهر دید دارند.

کدام هتل های ارزان باکو تهویه مطبوعی دارند؟

هتل Badamdar Hotel‌، هتل Home Boutique Hotel، هتل Seven Boutique Hotel Baku و هتل OLF Hotel از هتل‌هایی هستند که تهویه مطبوع دارند.

کدام هتل های ارزان باکو رستوران دارند؟

هتل ibis Baku City، هتل Maksim Family Hotel، هتل El Royal Hotel و هتل City Inn Boutique Hotel جزو هتل های ارزان باکو هستند که رستوران دارند.

کدام هتل های ارزان باکو روم سرویس دارند؟

تمامی هتل‌ های ارزان باکو خدمات روم سرویس ارائه می‌دهند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک مرکز فرهنگی حیدر علی اف کدامند؟

هتل Pure Boutique Hotel، هتل white horse hotel، هتل El Royal Hotel و هتل Happy Inn Hotel جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک مرکز فرهنگی حیدر علی اف هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک برج های شعله کدامند؟

هتل City Walls Hotel، هتل Maksim Family Hotel، هتل Red Roof Hotel و هتل Badamdar Hotel جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک برج های شعله هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک قلعه دختر کدامند؟

هتل City Walls Hotel، هتل Maksim Family Hotel، هتل OLF Hotel و هتل Nemi Hotel Baku جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک قلعه دختر هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک بلوار باکو کدامند؟

هتل Molokan Inn Hotel، هتل Boulevard Inn، هتل Deluxe City Hotel و هتل Nizami Street Hotel جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک بلوار باکو هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک خیابان نظامی کدامند؟

هتل Nizami Street Hotel، هتل Molokan Inn Hotel، هتل Boulevard Inn و هتل Diplomat Hotel Baku جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک خیابان نظامی هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک موزه فرش آذربایجان کدامند؟

هتل City Walls Hotel، هتل Town Gates Hotel، هتل Sands Of Time Hotel و هتل Square Baku Hotel جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک موزه فرش آذربایجان هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک ایچری شهر کدامند؟

هتل City Walls Hotel، هتل Sweet Garden Hotel، هتل Baku Carpet Hotel و هتل Maksim Family Hotel جزو بهترین هتل های ارزان نزدیک ایچری شهر هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک مرکز خرید پارک بلوار مال (Park Bulvar Mall) کدامند؟

هتل Boulevard Inn، هتل Rigs Hotel City Center Baku Formula 1 View، هتل Boutique Hotel Avenue و هتل Deluxe City Hotel بهترین هتل های ارزان نزدیک بلوار مال باکو هستند.

بهترین هتل های ارزان باکو نزدیک فرودگاه حیدر علی اف کدامند؟

هتل Pure Boutique Hotel، هتل Deluxe City Hotel، هتل Sunny Hotel - Gunesli Otel و هتل Damla Hotel Baku بهترین هتل های ارزان نزدیک فرودگاه حیدر علی اف هستند.