کابوسی به نام کرونا

کرونا یکی از بدترین اتفاق هایی بود که برای جهان رخ داد. اما در گیر و دار این همه گیری و شیوع آن بین تمام کشورها،
زندگی را نمی شود فراموش کرد!
سفر رفتن (کاری یا تفریحی) جزئی از زندگی است، پس بهتر است با چشمانی باز و آگاهانه در آن قدم بگذاریم.
مهم نیست با پرواز داخلی سفر می کنید یا پرواز خارجی، در هرصورت باید پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری و نظافت را رعایت کرده و زمان رسیدن به مقصد هم از احتیاط دست برندارید!
ماسک بزنید و بعد از تماس با هر سطحی دستان خود را شسته و ضدعفونی نمائید.

covid19

آزمایشگاه های مورد تائید

برای سوار شدن به پروازهای خارجی (پروازهایی که مقصد آنها خارج از ایران است) همراه داشتن جواب منفی تست کرونا PCR از آزمایشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 72 ساعت قبل از پرواز اجباری است.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که لیست این آزمایشگاه ها مرتب به روز رسانی شده و همچنین برای هر پروازی متفاوت می باشند، لذا بهترین کار این است که بعد از تهیه بلیط از آژانس صادرکننده درخواست کنید لیست آزمایشگاه های مورد تائید و به روز رسانی شدهء مناسب  برای پروازی که خریداری کرده اید را هم برای شما ارسال کند.
لطفا در نظر داشته باشید که در پروازهای ترانزیتی قطر ایرویز که مقصد نهایی مسافران کشور دیگری به جز قطر می باشد و حتی ممکن است برای ادامه راه از پرواز دیگری استفاده کنند، بازهم باید تمامی مدارک سلامت خود را در فرودگاه قطر ارائه دهند.

لیست بعضی از آزمایشگاه های مورد تائید به شرح ذیل می باشد:

لازم به تذکر دوباره است که لیست آزمایشگاه ها و شرایط ایرلاین ها مرتبا در حال تغییر می باشند؛ به همین دلیل برای جلوگیری از بروز هر نوع مشکلی لطفا بعد از خرید بلیط با آژانس صادر کننده و کانتر مربوطه آزمایشگاه مورد نظر را چک نمائید.