رویدادها

الزامات و قوانین صدور بلیت در مسیرهای پروازی منتهی به دبی و بلعکس - کیش ایر

  • 10 خرداد 1402

به اطلاع می‌رساند عطف به بخشنامه‌های سازمان هواپیمایی کشوری، هواپیمایی کیش و الزاات ورود و خروج دولت امارات، صدور بلیت تمامی مسافران در مسیرهای پروازی منتهی به دبی و بالعکس ملزم به رعایت شرایط زیر است:

  1. در خصوص الزام ثبت اطلاعات هویتی مسافران موکداً به اطلاع می‌رساند کلیه دفاتر رزرو و صادر کننده بلیت ملزم به اخذ، ثبت و نگهداری اطلاعات صحیح هویتی مسافر شامل اطلاعات گذرنامه، شماره، تاریخ صدور و انقضاء گذرنامه، تاریخ تولد، شماره موبایل، پست الکترونیکی معتبر، شماره و تاریخ صدور ویزا در پروازهای بین المللی در سیستم رزرواسیون به هنگام تشکیل رزرو و صدور بلیت هستند. تأکید می‌شود در زمان وارد کردن شماره گذرنامه، حرف و اعداد به صورت کامل و صحیح ثبت شود. بدیهی است تمام مسئولیت و جرایم ناشی از عدم درج اطلاعات مکفی و یا اشتباه به عهده دفتر خاطی رزرو و صادر کننده بلیت یا مسافر در صورت خرید اینترنتی بلیت است.

متن کامل بخشنامه را در ادامه مطالعه کنید:
flight-notifications-1402-03-04

flight-notifications-1402-03-04

flight-notifications-1402-03-04

flight-notifications-1402-03-04

مطالب پر بازدید

همه چیز درباره سفر به استانبول

استانبول قلب توریستی کشور ترکیه میباشد که دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است. استانبول را در هر فصل و آب و هوایی اگر بارها ببینید بازهم کم است. شهری پر از جاذبه های گردشگری، انواع مراکز خرید با برندهای روز دنیا، غذاها و شیرینی های لذیذ ترکی و خلاصه که "هرچه خوبان همه دارند، استانبول یکجا در خود جمع کرده است"، و در این مقاله از مجله بوکینگ بطور جامع درباره این شهر رویایی صحبت کرده‌ایم.

21 خرداد 1399

سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های تفریحی ترکیه میباشد که هر سال میزبان بسیاری از توریست های ایرانی است ، اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید پیشنهاد میکنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید. آنتالیا دارای سه منطقه اصلی و توریستی است  که شامل لارا ، کمر و بلک میباشد و برای انتخاب هتل باید اطلاعات مختصری راجع به هر منطقه داشته باشید. 

31 خرداد 1399

کیش

سفر به کیش : جزیره زیبای کیش یکی از محبوب ترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در ایران می باشد که سالیانه بیشترین تعداد گردشگر را به خود اختصاص می دهد. این جزیره همانند مرواریدی در خلیج فارس است که آرامش و زیبایی آن تا مدتها از خاطر شما نخواهد رفت!کیش در سال 1361 به عنوان نخستین منطقه آزاد در ایران برگزیده شد. اقتصاد این جزیره بیشتر بر پایه توریست بنا شده است شاید به همین دلیل یکی از بهترین مناطق گردشگری در ایران می باشد.

10 خرداد 1399

راهنمای سفر به مشهد

مشهد شهری است که می توان گفت بار ها به گوش هر ایرانی خورده است و تا حرف از آن می شود یاد حرم ملکوتی امام رضا (ع) خواهیم افتاد، البته که این شهر هم زیارتی است و هم تفریحی چرا که مشهد دارای جاذبه هایی طبیعی و مدرن است که در کنار زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) سفر ما را به این شهر زیبا تر و دلنشین تر خواهد کرد در ادامه بوکینگ سعی کرده است با اطلاعاتی مفید سفر شما را راحت تر و زیباتر کند ، همراه ما در ادامه مطلب باشید.

8 خرداد 1399

دیدگاه شما چیست؟